سرویس فنکویل

رطوبت گیر

تهویه مطبوع رطوبت گیر :

یک تهویه مطبوع مخصوص که فقط برای رطوبت استفاده می شود، یک رطوبت ساز نامیده می شود. همچنین از یک چرخه یخچال استفاده می کند، اما از یک سیستم تهویه مطبوع استاندارد متفاوت است که در آن هم اواپراتور و هم کندانسور در یک مسیر هوا قرار می گیرند. یک سیستم تهویه مطبوع استاندارد انرژی گرما را خارج از اتاق انتقال می دهد، زیرا کویل کندانسور حرارت خارج را آزاد می کند. با این حال، از آنجا که تمام اجزای رطوبت گیر در این بخش قرار دارند، هیچ انرژی گرما برداشته نمی شود. در عوض، برق مصرف شده توسط رطوبت گیر در اتاق به عنوان گرما باقی می ماند، به طوری که اتاق در واقع گرم می شود، همانطور که توسط یک بخاری برقی که به همان مقدار توان تولید می کند.

علاوه بر این، اگر آب در اتاق خنثی شود، میزان گرما که قبلا مورد نیاز است تا تبخیر شود، آب نیز در اتاق باز می شود (گرما بدون تبخیر). فرآیند رطوبت معکوس برای اضافه کردن آب به اتاق با یک کولر تبخیری است و به جای آن حرارت را آزاد می کند. بنابراین، یک رطوبت گیر در اتاق همیشه اتاق را گرم می کند و رطوبت نسبی را به طور غیر مستقیم کاهش می دهد و همچنین مستقیما رطوبت را با ترك خوردن و برداشتن آب کاهش می دهد.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

در داخل واحد، هوا ابتدا روی سیم پیچ اواپراتور عبور می کند و در آن سرد و خشک می شود. در حال حاضر هوا خنک کن، هوای سرد و سپس بیش از کویل کندانسور که در آن دوباره گرم می شود. سپس هوا به اتاق باز می شود. این واحد هوای گرم و رطوبت هوا را تولید می کند و معمولا می تواند به طور آزادانه در محیط (اتاق) قرار گیرد که باید تهویه شود.

رطوبت هوا معمولا در هوای سرد و مرطوب استفاده می شود تا از رشد قالب در داخل ساختمان، به ویژه در زیرزمین جلوگیری شود. آنها همچنین برای حفاظت از تجهیزات حساس از اثرات نامطلوب رطوبت بیش از حد در کشورهای گرمسیر استفاده می شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 11 =