کولرهای گازی

رطوبت و خشکی محیط

رطوبت و حالت “خشک” در سیستم تهویه مطبوع:

آیا آب و هوای گرم و مرطوب و یا سرد و مرطوب است، رطوبت بیش از حد در خانه شما می تواند یک مشکل واقعی باشد. برای رطوبت پایدار، یک رطوبت سنج ممکن است پاسخ – چه مدل روتور خشک کننده، که در شرایط مرطوب سرد و یا یک مدل تبرید، که در شرایط گرم و مرطوب ترین موثر است. بررسی رطوبت سنج ما را ببینید.

سیستم تهویه مطبوع شما یک گزینه مناسب برای کنترل هوای گرم و مرطوب است. حالت خنک کننده نه تنها هوا را خنک می کند، بلکه رطوبت هوا را نیز از بین می برد، که باعث می شود هوا احساس راحتی کند.

بسیاری از مدل ها نیز یک حالت “خشک” یا “رطوبت” برای خشک کردن هوا دارند که بهترین استفاده را هنگامیکه هوا گرم و بسیار مرطوب است استفاده می کند. سرعت هوای داخلی کاهش می یابد به طوری که هوا برای حرکت رطوبت بیشتری از هوا، طول می کشد تا بیش از کویل های خنک کننده حرکت کند.

تعمیر چیلر و داکت اسپلیت

حالت خشک می تواند گزینه ای کارآمد و موثر در شرایطی باشد که رطوبت را کاهش می دهد باعث می شود که هوا خنک تر و راحت تر شود. اما هنگامی که بسیار گرم و فقط متوسط ​​مرطوب باشد، حالت خنک کننده بسیار موثر خواهد بود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 25 =