سرویس داکت اسپلیت شرکت اکسیژن

راه اندازی چیلر

راه اندازی چیلر

چیلرهای آب سرد:

 • راه اندازی چیلر ، چیلرهای خنک کننده آب کارآمدتر هستند، به ویژه برای بارهای خنک کننده بزرگ، از تبخیر آب استفاده می کنند تا گرما را که انرژی کمتری نسبت به دمیدن هوا در یک سطح گرم مانند چیلرهای هوا خنک است را از بین ببرد. آب همچنین دارای ظرفیت گرمای بیشتری نسبت به هوا است، به طوری که از نظر ذاتی، گرما را آسانتر می کند

 • چیلرهای آب سرد می توانند بارهای بزرگتری را برای فضای طبقه خود در مقایسه با هوای سرد استفاده کنند.

 • چیلرهای آب سرد معمولا عمر طولانیتری دارند، زیرا درون ساختمان قرار دارند، بنابراین خیلی کندتر می شوند

مضرات

 • این ها از برج های خنک کننده استفاده می کنند و برای این منظور شما نیاز به دسترسی به آب تمیز دائمی دارید. اگر چیلر در یک منطقه با محدودیت های آب نصب شود، شما این نوع را نمی خواهید.

 • چیلرهای آب سرد در داخل ساختمان قرار گرفته و ماشین های بسیار بزرگ هستند، بنابراین بسته به تکنولوژی کمپرسور، آنها می توانند در داخل ساختمان زیاد سر و صدا ایجاد کنند و به همین دلیل معمولا در زیرزمین قرار دارند.

 • چیلرهای آب خنک برای نصب و نگهداری بیشتر هزینه می کنند

 • چیلرهای خنک کننده آب در فضای داخل ساختمان قرار می گیرند، آنها نیاز به اتاق های گیاهی مکانیکی، بالابرنده های بیشتر، پمپ های بیشتر، برج های خنک کننده و تصفیه آب دارند، بنابراین این فضا نمی تواند برای اهداف تجاری استفاده شود.

راه اندازی چیلر

راه اندازی چیلر

 • ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

  این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

  همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

  ۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 11 =