عیب یابی داکت اسپلیت

راه اندازی مینی چیلر

راه اندازی مینی چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

 

چیلرهای توربوکور:

کمپرسور خنک کننده توربوکور

  • چیلرهای هوا و یا آب سرد

  • در تمام بارهای خنک کننده از ساختمان های بزرگ به کوچک استفاده می شود

  • به طور معمول، در دسترس است در ۶۰ – ۱۵۰۰ TR، ۲۱۰ – ۵،۲۰۰ کیلو وات

  • COP 4.6تا ۱۰

  • یک یا چند کمپرسور استفاده شده، مرتب و سرعت متغیر است

  • کنترل سرعت متغیر، شروع کننده نرم، بلبرینگ مغناطیسی، تنها یک بخش متحرک، روغن آزاد

  • برای خنک کردن مبرد، از دو چرخ دنده استفاده کنی

• کنترل ظرفیت از طریق کنترل سرعت

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

راه اندازی مینی چیلر

راه اندازی مینی چیلر

اواپراتور و کمپرسور در چیلرهای صنعتی:

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال، اواپراتورهای شل و لوله: به طور معمول با مبرد در حال جریان از طرف لوله و مایع فرایند از طریق قسمت پوسته واحد پیکربندی شده است. ساخت لوله می تواند مس، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. ساخت شل می تواند چدن، برنج، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. این سبک اواپراتور دارای قطرهای پایین تر از فن آوری صفحات ریخته گری است و در ساخت و ساز استاندارد در دسترس است تا ۵۰۰ تن.

اواپراتور ورق برقی: Cooling Technology، Inc. یکی از اولین شرکتهای ایالات متحده بود که از این طراحی نوآورانه در انتقال حرارت استفاده کرد. مزایای عمده این تکنولوژی، بهره وری عالی است که به دست می آید، هزینه های پایین تر، و ساخت فولاد ضد زنگ ۳۱۶ لیتر یا مس. این سبک از تناژهای قطعی تا ۱۴۰ تن در دسترس است.

انواع کمپرسور در چیلرهای صنعتی

کمپرسور متقاطع: یک کمپرسور مجزا یک کمپرسور است که از پیستون های رانده شده توسط میل لنگ استفاده می کند. این برای ارائه مقدار کمی مبرد در فشار بسیار بالا استفاده می شود. کمپرسورهای بازگشتی ممکن است دارای ولتاژ دوگانه و محدوده ای از سه تا شصت اسب بخار باشند. کمپرسورهای بازگشتی معمولا کمپرسورهای نیمه hermetic هستند، که به سادگی به این معنی است که آنها قابل استفاده هستند.

کمپرسور سانتریفیوژ: کمپرسورهای سانتریفیوژ دارای چند بخش متحرک هستند که آنها را در صنعت مورد علاقه خود می سازد. آنها همچنین انرژی بسیار کارآمد دارند و جریان مبرد منحصربفردتری نسبت به یک کمپرسور متقاطع مشابه دارند. کمپرسورهای سانتریفیوژ برای برنامه های با حجم بالا، اما کم فشار، مانند کسانی که از طرفداران تهویه، واحدهای خنک کننده و موتورهای هوا استفاده می کنند، بیشتر مناسب هستند.

راه اندازی مینی چیلر

راه اندازی مینی چیلر

 

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال، کمپرسور گریز از مرکز با استفاده از نیروی سانتریفیوژ اعمال شده به توده هوا برای رسیدن به فشرده سازی عمل می کند. ظرفیت های معمول از ۶۰ تا چند صد تن متغیر است. اینها کمپرسورهای نگهدارنده مغناطیسی هستند و ۲۳۰ ولت OR 460 ولت هستند.

کمپرسور اسکرو: کمپرسور پیچ تقریبا دقیقا به نظر می رسد. دو پیچ (مرد و زن) در یک کمپرسور پیچ وجود دارد که در مکان ثابت قرار می گیرند. با چرخاندن روتورها، گاز با کاهش مستقیم حجم بین دو روتور فشرده می شود. این کمپرسورها همچنین کمپرسورهای نیمه hermetic sealed، دارای ولتاژ دوگانه و محدوده ۴۰ تا ۱۰۰۰ اسب بخار هستند.

همچنین کمپرسورهای تک پیچ وجود دارد که بر روی یک پیچ دوار عبور از دو چرخ ستاره برای ارائه فشرده سازی تکیه می کنند.

انواع چیلرها:

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلیت، چیلرها عمدتا می توانند به عنوان چیلرهای جذبی و چیلرهای فشرده سازی مبرد مورد استفاده قرار گیرند، بر اساس چرخه مبرد که در آن کار می کنند.

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلیت، فرایندهای خنک کننده در دو نوع چیلرها به طور قابل توجهی متفاوت هستند. چیلرهای جذب از یک منبع گرمایشی مانند گاز طبیعی یا بخار برای ایجاد یخچال و یا تأسیس خنک کننده استفاده می کنند. چیلرهای خنک کننده از فشرده سازی مکانیکی استفاده می کنند و شایع ترین آنهاست.

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلیت، چیلرهای فشرده سازی مبرد عبارتند از چهار اجزای اصلی – کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و یک سیستم اندازه گیری شیر. اساسا، مبرد مبرد گرما را جمع می کند و سپس با استفاده از یک مبدل حرارتی تبخیری برای حذف این گرما.

دو نوع اصلی از چیلرهای فشرده سازی مبرد، هوا و آب وجود دارد. خازن های هوا با استفاده از هوا خنک می شوند، در حالی که آب خنک کننده با استفاده از منابع آب سرد می شود. چیلرهای آب سرد معمولا در داخل ساختمان قرار گرفته و از برج های خنک کننده، حوضچه یا رودخانه ای که در نزدیکی ساختمان قرار دارد استفاده می شود تا گرمای آب را از کندانسور رد کند.

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلیت، چیلرهای با خنک کننده هوا اساسا همانند آب خنک کننده در مورد چرخه یخچال و گام ها در طول مسیر است. هوا خنک کننده در خازن هوا به جای آب است. چیلرهای هوا خنک برای نصب و راه اندازی در فضای باز طراحی شده اند.

راه اندازی مینی چیلر

راه اندازی مینی چیلر

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلیت، اینها توسط وسیله مکانیکی مانند جریان هوای داخل هوا توسط یک فن به طور مستقیم از طریق کندانسور ماشین، به گرما منتقل می شود. این نوع از واحدهای خنک کننده خنک کننده نیازی به یک برج خنک کننده ندارند، همانطور که در چیلرهای آب سرد استفاده می شود.

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلیت، از آنجا که هوا از گرما به جو خارج می شود. بر اساس روش فشرده سازی مبرد در فاز بخار، چیلرها نیز می توانند به چهار دسته تقسیم شوند. کمپرسورها می توانند متقاطع، گریز از مرکز، پیچ دوار و نوع پیمایش چرخشی باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا