تعمیر پکیج

راه اندازی مجدد تهویه مطبوع

راه اندازی مجدد با تاخیر سیستم تهویه مطبوع:

یک ویژگی حفاظتی که مانع از شروع دوباره خیلی زود سیستم تهویه مطبوع پس از خاموش شدن.

تقاضای فعال کردن دستگاه:

حسابهای خنک کننده و گرمایشی، بزرگترین مشارکت در تقاضا در شبکه است. پس از همه، در یک روز گرم و گرم، همه می خواهند خود را تهویه مطبوع. برای کمک به کاهش مصرف برق خانگی، بسیاری از مدل های جدید تهویه مطبوع در حال حاضر DRED (دستگاه های فعال سازی پاسخ تقاضا)، همچنین به عنوان PeakSmart شناخته می شود.

DRED به شرکت های انرژی شرکت اجازه می دهد تا از راه دور کنترل تهویه هوا را در دوره های تقاضای پیک تقاضا – معمولا در تابستان های بالا که هر کس می خواهد خانه های خود را خنک کند – کاهش فشار شبکه و مصرف برق خانگی خود را بدون تاثیر بر عملکرد هوا .

این می تواند راه طولانی برای کاهش تقاضای پیک های الکتریکی و در نتیجه نیاز به زیرساخت های جدید – و به این معنی هزینه های کمتر به مصرف کنندگان منتقل شود.

تا کنون، تنها چند شرکت انرژی این خدمات را با نصب یک گیرنده سیگنال به سیستم تهویه مطبوع فعال DRED ارائه می دهند که به طور خودکار مصرف انرژی خود را در دوره های اوج می گیرد.

برخی از شرکت های انرژی، از جمله Energex و Ergon مبتنی بر کوئینزلند، همچنین انگیزه ای برای مشتریانی که تهویه مطبوع با DRED را فعال می کنند، مشوق می دهند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 27 =