خرید انواع فنکویل

راهنمای خرید فن کویل

راهنمای خرید فن کویل

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

   

راهنمای خرید فن کویل:

  1. مقدار خنک کننده و حرارت داده شده توسط واحد فن کویل با شرایط دمای طرح داخلی و حداکثر دایره و در دایره متوسط ​​اصلاح تنظیم می شود.

ضریب، واحد توزیع هوای فشرده برای حجم هوای بالای توزیع ۰٫۸۵ و قدرت خنک کننده و گرمایش ۰٫۹۳ است.

  1. دو ردیف قطب نما فن کویل واحد (با ظرفیت خنک کننده و حرارت بیشتر) بر اساس تقاضای مشتری و با قیمت های بالاتر تولید می شود.

  1. تمام سقف و زمین دستگاه های فن کویل شرکت تهویه با استفاده از ورق های گالوانیزه با ضخامت ۵٫۱ میلی متر تولید می شوند.

  1. فن های مختلف سقف و زمین دستگاه های کویل فن از ABS تولید می شوند و طرفداران کوپلینگ از پلی پروپیلن ساخته شده اند (P.P).

  1. تمام واحدهای فن کویل از موتور الکتریکی سه سرعته مجهز به حفاظت حرارتی برای محافظت از موتور در برابر بارهای بیش از حد و دمای بالای سیم پیچ استفاده می کنند.

  1. سایر ویژگی های واحدهای فن کوئل تهویه زمین و سقف نصب شده عبارتند از استفاده از عایق پلی استایرن در زیر پان، مجهز به استفاده ساده، فیلتر قابل شستشو، شیر تزریقی.

  1. با قرار دادن سمت چپ یا راست لوله ها به واحدهای کویل فن، مورد نیاز پروژه قبل از ساختن سفارش برای تولید تعیین می شود.

  1. تمام واحدهای فن کویل با گارانتی ۱ ساله و ۵ سال خدمات پس از فروش تامین می شود.

راهنمای خرید فن کویل

راهنمای خرید فن کویل

همانطور که از نامش بر می آید، آب سرد یک بار توسط یخچال و فریزر از دو سینی در بخار خنک می شود. مایع تبخیر شده به یک محلول متمرکز (به طور معمول پتاسیم برومید) جذب می شود. این محلول متمرکز از ژنراتور می آید. محلول متمرکز به دلیل جذب مبرد منجمد، در حالی که گرما به آب خنک کننده جذب می شود، رقیق می شود. محلول رقیق شده در جذب کننده سپس از طریق مبدل حرارتی به ژنراتور جریان می یابد. آب گرم ۹۵ درجه سانتیگراد محلول رقیق را گرم می کند و مبرد منبسط می شود. مبرد تبخیر شده چگال شده و به مدار مبرد منتقل می شود. جاذب رقیق شده در حال حاضر بازسازی شده و می تواند بازیافت شود.

راهنمای خرید فن کویل

راهنمای خرید فن کویل

اصل در یک سیستم فشار پایین، مایع جذب تبخیر می شود، گرما را از آب سرد حذف می کند. یک منبع حرارت مانند بخار، گاز خروجی یا آب گرم برای بازسازی محلول جذب استفاده می شود.

سانتریفیوژ اصطکاکی: این طراحی بسیار با صرفه جویی در انرژی، از فن آوری تحمل مغناطیسی استفاده می کند. کمپرسور بدون نیاز به روانکاری است و دارای یک موتور DC با سرعت متغیر با رانندگی مستقیم برای کمپرسور سانتریفیوژ است. ظرفیت ها از ۶۰ تا ۳۰۰ تن متغیر است.

پیچ روتاری: کمپرسور پیچ یا اسپیلت دارای دو روتور پیچ خورده در یک محفظه ثابت است. همانطور که چرخ دنده ها چرخانده می شود، گاز با کاهش مستقیم حجم بین دو روتور فشرده می شود. ظرفیت توسط یک شیر ورودی کشویی یا درایو متغیر سرعت (VSD) بر روی موتور کنترل می شود. ظرفیت ها بین ۲۰ تا ۴۵۰ تن می باشد.

چیلرهای فشاری مکانیکی با نوع کمپرسور طبقه بندی می شوند: سوئیچینگ، پیچ دوار، گریز از مرکز و اصطکاک کمتر گریز از مرکز.

در طی چرخه فشرده سازی، اجزای اصلی چیلر شامل اواپراتور، کمپرسور، کندانسور و دستگاه اندازه گیری جریان جریان از قبیل دریچه توسعه می باشد. اواپراتور سمت پایین درجه حرارت (خنک کننده) سیستم است و خازن گرمایی (گرما) سیستم است.

آب جوش در دمای پایین تقریبا در دمای ۴٫۴ درجه سانتیگراد است زیرا تحت شرایط خلاء در تبخیر کننده قرار دارد. این به این معنی است که آب سرد شده از طریق لوله های تبخیر شده توسط گرمای نهان تبخیری سرد می شود. این باعث می شود که دمای خروجی به حدود ۷ درجه سانتیگراد کاهش یابد.

پمپ برای اسپری کردن مبرد (آب مقطر) بر روی لوله های تبخیر کننده برای بهبود انتقال حرارت استفاده می شود. بخار مبرد (آب) به جذب کننده جذب می شود و در محلول لیتیوم برمید جذب می شود. همانطور که این فرآیند ادامه می یابد، برومید لیتیوم یک محلول رقیق می شود و ظرفیت جذب آن را کاهش می دهد. سپس یک پمپ محلول این محلول رقیق را به ژنراتور منتقل می کند تا جایی که دوباره در دو مرحله (دو طرفه) دوباره متمرکز شود تا آب جذب شده قبلی جوش شود. محلول رقیق به مولد درجه حرارت بالا جابجا می شود، جایی که آن را گرم و مجددا به یک محلول غلیظ متوسط ​​توسط حرارت اگزوز از گاز اگزوز موتور حرکت می کند. راه حل متوسط ​​از ژنراتور درجه حرارت به مولد درجه حرارت پایین جاری می شود که در آن حرارت برای تبدیل شدن به یک محلول متمرکز توسط بخار آب با درجه حرارت بالا از محلول در مولد درجه حرارت بالا گرم می شود. از آنجا که مولد درجه حرارت پایین به عنوان خازن برای ژنراتور درجه حرارت بالا عمل می کند، انرژی حرارتی اعمال شده در ژنراتور دمای بالا دوباره در ژنراتور کم دما استفاده می شود. ورودی کاهش گرما نسبت به یک چیلر تک مرحله تقریبا ۴۵٪ است. بخار آزاد شده در قسمت پوسته از ژنراتور کم دما وارد خنک کننده می شود و به حالت مایع بازگردانده می شود. سپس آب مبرد به چرخه جدید شروع به تبخیر می کند.

 

راهنمای خرید فن کویلراهنمای خرید فن کویل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا