1. چیلرهای چیلر آب خنک Screw با کمپرسور پیچ مجهز شده اند.

  2. کمپرسورهای پیچ شامل مزایای بسیاری از جمله عملکرد کم صدا، ارتعاش کم، طول عمر بالا، ظرفیت کم، قدرتمند، نزدیکی ظرفیت اسمی و واقعی است. اتصال به سیستم BMS یا کنترل هوشمند ساختمان و مهمتر از آن فرایند کار تدریجی و کاهش ۲۵ درصدی مصرف برق چیلر است.

  3. ظرفیت ها و مشخصات اعلام شده بر مبنای دمای آب سرد، دمای ۴۵ درجه فارنهایت و دمای متحرک، ۱۲۲ درجه فارنهایت ارائه شده است.

  4. ظرفیت ها و مشخصات اعلام شده مربوط به گاز فرئون ۲۲٫ ۵٫ ممکن است تولید چیلر فشرده سازی آب خنک مجهز به کمپرسور پیچ با ظرفیت های دیگر (BTU) در سفارش خریدار.

  5. کمپرسورهای پیچیده DamaTajhiz Compression Chillers معمولا تحت چندین مارک معتبر مانند Bitzer و Danfus و یا بر اساس کمپرسورهای موجود با کیفیت مشابه تولید می شوند.

  6. تغییر در مشخصات فنی و تجهیزات مورد استفاده در DamaTajhiz اسکرو آب سرد خنک کننده فشرده سازی چیلر با قیمت های مختلف در سفارش مشتری ساخته می شود (مانند نصب مبدل حرارتی صفحه برای خازن و اپراتور).

  7. هنگام سفارش چیلرهای فشرده سازی خنک کننده مورد نیاز، لطفا ابعاد تقریبی دستگاه را برای جابجایی چیلر از دروازه نیروگاه و انتقال آن بر اساس محل نصب آن، بررسی کنید.

۹٫ با توجه به هزینه های سنگین عرضه، اجرا و بهره برداری از سیستم های خنک کننده و تهویه مطبوع از جمله انواع آب سرد یا پنوماتیک فشرده سازی چیلر، توصیه می شود که تنها بر اساس نظر یا توصیه اجزای اجرایی برای انتخاب ظرفیت انواع چیلرهای مورد نیاز و لذت بردن از نظرات مهندسین تاسیسات ماهر برای این امر مهم است.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

چیلر، مینی چیلر، اسپلیت، برج خنک کن ، کمپرسور

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

:منبع

www.en.damatajhiz.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست