تعمیر چیلر داکت اسپلیت

دستگاه هواساز منزل

دستگاه هواساز منزل

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

برنامه های کاربردی راحت محیط داخلی ساختمان:

برنامه های کاربردی راحتی با هدف ارائه یک محیط داخلی ساختمان که نسبتا ثابت با وجود تغییرات در شرایط هوای خارجی یا بارهای گرمای داخلی باقی می ماند.

تهویه مطبوع ساختمان های برنامه ریزی عمیق را امکان پذیر می سازد، در غیر این صورت آنها باید باریکتر یا با چاه های نور ساخته شوند تا فضاهای داخلی از طریق تهویه طبیعی هوا فضای مناسب را دریافت کنند.

دستگاه هواساز منزل

دستگاه هواساز منزل

تهویه مطبوع همچنین اجازه می دهد که ساختمان ها بلندتر شوند، زیرا سرعت باد با افزایش ارتفاع به طور قابل توجهی افزایش می یابد و تهویه طبیعی برای ساختمان های بسیار بلند غیر عملی است. برنامه های راحت برای انواع مختلف ساختمان ها کاملا متفاوت هستند و ممکن است به صورت زیر دسته بندی شوند:

  • ساختمان های تجاری که برای تجارت ساخته شده اند، از جمله دفاتر، مراکز خرید، مراکز خرید، و غیره
  • ساختمان های مسکونی بلند، مانند خوابگاه های بلند و بلوک های آپارتمانی
  • فضاهای صنعتی که در آن راحتی حرارتی کارگران مورد نظر است
  • ماشین، هواپیما، قایق، حمل و نقل مسافر یا محصولات تازه
  • ساختمان های سازمانی، شامل ساختمان های دولتی، بیمارستان ها، مدارس و غیره
  • ساختمان های مسکونی کوچک، از جمله خانه های تک خانواده، دوبلکس و ساختمان های کوچک
  • استادیوم های ورزشی، مانند دانشگاه استقرار فینیکس و قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

به طور متوسط ​​زنان به طور متوسط ​​میزان متابولیسم استراحت نسبت به مردان کمتر است. با استفاده از دستورالعمل های نرخ ناپایدار متابولیسم برای اندازه گیری تهویه مطبوع می تواند منجر به تجهیزات بیش از حد و کمتر کارآمد شود، و تنظیم مقادیر عملیاتی سیستم می تواند منجر به کاهش بهره وری کارکنان شود.

علاوه بر ساختمان ها، تهویه مطبوع می تواند برای بسیاری از انواع حمل و نقل، از جمله خودرو، اتوبوس و سایر وسایل نقلیه زمینی، قطارها، کشتی ها، هواپیماها و فضاپیماها استفاده شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، هواساز و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 4 =