هواساز شرکت اکسیژن

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

انواع برج خنك كن:

داکت اسپیلت سرویس تخصصی، دو نوع اصلي برج خنك كن وجود دارد. اولين نوع برج هاي با تماس مستقيم (direct contact) هستند كه در آنها آبگرم با هواي آتمسفر تماس مستقيم دارد. دومين نوع برج ها برج هاي با تماس غير مستقيم (indirect contact) هستند كه در آنها بين سيال گرم و هواي آتمسفر تماس مستقيم وجود ندارد.

متداول ترين روش تماس مستقيم آب و هوا پاشش آب به درون برج است. در اين حالت مقدار سطح تماس آب و هوا بستگي به بازده ي پاشش آب (efficiency of sprays) و مدت زمان تماس (كه تابعي از ارتفاع برج و فشار سيستم توزيع آب است)دارد.

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

واحد داخلی:

تعمیرات تخصصی کولر گازی ، در حالی که اکثر مردم تهویه مطبوع را با سردی مرتبط می کنند، علم پشت کولر خانه شما در واقع با انتقال گرما همراه است. هنگامی که این حرارت از بین رفته یا برداشته شود، هوای باقی مانده هوا سرد خانه شما را خنک می کند. برای درک بهتر این سیستم، بیایید به اجزای اصلی نگاه کنیم. سیستم تهویه مرکزی شما دارای دو جزء اصلی است: واحد واحد و واحد در فضای باز. آنها در کنار یکدیگر کار می کنند تا سالم نگه داشتن خانه شما باشند.

واحد داخلی به طور معمول در یک گنجه یا زیرزمین قرار دارد و در نزدیکی محل فیلتر کوره قرار دارد. واحد شامل یک جعبه کویل است که حاوی چیزی است که به عنوان یک اواپراتور نامیده می شود. اواپراتور اجازه می دهد تا برای مبرد .

یک مایع خنک کننده در داخل لوله کویل، گاهی اوقات با نام تجاری مانند Freon شناخته می شود – به تبخیر و جذب گرما. هنگامی که گرما از داخل خانه شما جذب می شود، چیزی جز هوای سرد به خانه شما ارسال نمی شود.

درست همانطور که آب گرما را از اجاق شما جذب می کند تا مایع جوش (یا تبخیر) مایعات گرما را از خانه شما جذب کند. این بدان معنی است که هر دو آب و مبرد به دلیل جذب گرما از مایع به بخار تبدیل می شوند.

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

قطعات چیلر صنعتی:

چرخه فشرده سازی مکانیکی دارای چهار اجزای اساسی است که از طریق آن مبرد می گذرد: (۱) اواپراتور (۲) کمپرسور (۳) کندانسور (۴) شیر گسترش. تبخیر کننده در چیلر با فشار کمتر و دمای پایین تر از خازن کار می کند.

هوای  خروجی  هواساز به  سمت  چند منطقه  تقریبا هم اندازه که هر کدام مجهز به مجموعه ای  از دمپر ها هستند  هدایت  می شود .  دمپر ها مرکب از دو تیغه عمود بر هم هستند  که یکی از آنها هوای گرم  و دیگری هوای سرد را کنترل می کند .  با تنظیم وضعیت محور دمپر ، می توان نسبت اختلاط هوای گرم و هوای سرد را تغییر داد و دمای هر کدام از مناطق را در حد مطلوب نگاه داشت .

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

چیلرهای آب سرد:

 • راه اندازی چیلر ، چیلرهای خنک کننده آب کارآمدتر هستند، به ویژه برای بارهای خنک کننده بزرگ، از تبخیر آب استفاده می کنند تا گرما را که انرژی کمتری نسبت به دمیدن هوا در یک سطح گرم مانند چیلرهای هوا خنک است را از بین ببرد. آب همچنین دارای ظرفیت گرمای بیشتری نسبت به هوا است، به طوری که از نظر ذاتی، گرما را آسانتر می کند

 • چیلرهای آب سرد می توانند بارهای بزرگتری را برای فضای طبقه خود در مقایسه با هوای سرد استفاده کنند.

 • چیلرهای آب سرد معمولا عمر طولانیتری دارند، زیرا درون ساختمان قرار دارند، بنابراین خیلی کندتر می شوند

مضرات

 • این ها از برج های خنک کننده استفاده می کنند و برای این منظور شما نیاز به دسترسی به آب تمیز دائمی دارید. اگر چیلر در یک منطقه با محدودیت های آب نصب شود، شما این نوع را نمی خواهید.

 • چیلرهای آب سرد در داخل ساختمان قرار گرفته و ماشین های بسیار بزرگ هستند، بنابراین بسته به تکنولوژی کمپرسور، آنها می توانند در داخل ساختمان زیاد سر و صدا ایجاد کنند و به همین دلیل معمولا در زیرزمین قرار دارند.

 • چیلرهای آب خنک برای نصب و نگهداری بیشتر هزینه می کنند

 • چیلرهای خنک کننده آب در فضای داخل ساختمان قرار می گیرند، آنها نیاز به اتاق های گیاهی مکانیکی، بالابرنده های بیشتر، پمپ های بیشتر، برج های خنک کننده و تصفیه آب دارند، بنابراین این فضا نمی تواند برای اهداف تجاری استفاده شود.

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

                                                                     

رول چیلر:

نگهداری سالیانه چیلر، کمپرسور خنک کننده اسکرول

 • چیلرهای هوا و یا آب سرد

 • در بارهای خنک به متوسط ​​خنک استفاده می شود

 • به طور معمول، ۴۰ – ۴۰۰ TR، ۱۴۰ – ۱۴۰۰ کیلو وات در دسترس است

 • COP 3.2 – 4.86هوا سرد COP 4.45 – 6.2

 • یک یا چند کمپرسور، سرعت ثابت یا متغیر، تنظیم شده یا سرعت کنترل شده

 • از دو صفحه مارپیچ برای فشرده سازی مبرد استفاده کنید، یک ثابت در محل، یک چرخش.

 • ظرفیت را از طریق لحظه ای جدا کردن پیمانه ها با دریچه های الکترونی و مدولاسیون الکترونیکی کنترل می کند

 

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

داکت اسپیلت سرویس تخصصی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا