داکت اسپلیت شرکت اکسیژن

داکت اسپیلت تعمیر تخصصی

داکت اسپیلت تعمیر تخصصی

چيلرهاي جذبي:

داکت اسپیلت تعمیر تخصصی، چيلر هاي جذبي، دستگاه هاي تبريدي هستند كه در آنها به جاي انرژي الكتريكي، از حرارت استفاده مي شود. در اين سيكل از يك ماده ي جاذب (absorbent) به عنوان سيال ثانويه (secondary fluid) استفاده مي گردد. اين ماده، گازهاي حاصل از تبخير مبرّد در تبخير كننده(evaporator) را كه موسوم به سيال اوليه(primary fluid) است را جذب مي كند. سيكل جذبي و سيكل تراكمي compression) از نظر فرايندهاي تبخير و تقطير كه درد و فشار متفاوت انجام مي شوند ،

شبيه هستند. تفاوت اين دو سيكل در اين است كه در سيكل جذبي براي توليد اختلاف فشار از يك مولد (generator) كه با حرارت كار مي كند استفاده مي گردد ولي در سيكل تراكمي، اختلاف فشار توسط كمپرسور ايجاد خواهد شد. هر دو سيكل براي كاركردن نياز به انرژي دارند.سيكل جذبي به حرارت و سيكل تراكمي به انرژي مكانيكي.

داکت اسپیلت تعمیر تخصصی

داکت اسپیلت تعمیر تخصصی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 12 =