سرویس چیلر

داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت ایرانی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

چگونه تهویه مطبوع تهویه مطبوع کار می کنند؟

داکت اسپلیت ایرانی، اگر با لمس یک دکمه برای کنترل آب و هوا به دنبال آن هستید، یک واحد تهویه مطبوع مجزا به شما این امکان را می دهد که راحت تر در هر اتاق در هر فصل تجربه کنید.

دمای محیط و محیط خانه شما از طریق یک پانل کنترل متمرکز کنترل می شود و برنامه کاربردی چند منطقه ای و منطقه بندی اجازه می دهد تا هوا تهویه مطبوع در سراسر خانه به طور یکپارچه بدون سر و صدا از دستگاه های تهویه مطبوع سنتی پخش شود.

هنگامی که شما در امواج گرما رنج می برید، آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید، نشستن در مقابل یک تهویه مطبوع دیوار است و صبر کنید تا اتاق شما خنک شود. بهتر است که خانه را از کار بیاورید و با یک خانه ی یکنواختی سرد و رطوبت پذیرفته اید. سیستم تهویه مطبوع کانال تهویه هوا خنک را از یک واحد کمپرسور / کنسانتره که در خارج از منزل شما قرار دارد، ایجاد می کند و به یک واحد فن کویل داخلی متصل می شود.

که در داخل حفره های سقف خانه قرار دارد. Ductwork از طریق خانه اجرا می شود و هوای خنک را از طریق یک سری از دریچه ها (خروجی ها) در هر اتاق خروجی می کند. امروزه اکثر سیستم های تهویه مطبوع که به نام واحدهای مجاور چرخانده شده اند نیز در طول ماه های زمستان شما را گرم می کنند.

اگر احساس می کنید که سیستم تهویه مطبوع کانال های متمرکز به عنوان گزینه های دیگر خنک کننده کارآمد نیست، می توانید یک سیستم تهویه مطبوع مجزا که به شما اجازه می دهد مقدار خنک کننده را در هر منطقه از خانه کنترل کنید. شما می توانید مناطق مورد استفاده شما را خنک نگه دارید، در حالی که سیستم خنک کننده را در دیگر مناطق خانه نگه دارید. یکی دیگر از مزایای این سیستم تهویه مطبوع صدای خروجی کم است. 

این نوع سیستم تهویه مطبوع برای نصب حرفه ای نیاز دارید. بسیاری از خانه ها از قبل نصب شده مجرای لازم لازم برای اتصال به سیستم مجرای است، به طوری که نصب کننده قرار دادن مجرای کار و واحد کمپرسور / کندانسور / واحد فن کویل داخلی و آزمون همه چیز کار می کند. آنها سیستم را به طور کامل با تنظیم خانه خود طراحی می کنند.

داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت ایرانی

بنابراین شما می توانید خنک کننده منطقه را در اطراف خانه تعیین کنید. نصب کننده های حرفه ای همچنین یک سیستم کانال که به اندازه کافی قدرتمند است برای خنک سازی خانه خود را انتخاب کنید، با تقسیم بندی اغلب در نظر گرفتن اصلی است. این یک سیستم کانال سفارشی است که فاکتورهای زیادی را در نظر میگیرد، با این که کارکنان با تجربه به شما توصیه و نقل کتبی دقیق و نقل قول ارائه می دهند پس از ارزیابی تنظیم خانه خود.

آناتومی یک دستگاه هواساز:

نگهداری سالیانه موتورخانه، پوشش و ساخت و ساز: کیفیت AHU می تواند بیش از ۳۰ سال با نگهداری مناسب باشد. ساخت دو ستون در حال حاضر استاندارد برای همه اما کوچکترین واحد است، اما استفاده از عایق بین دیوار نیز مهم است. عایق فوم تزریقی بدون اتصالات از طریق فلزی (هیچ پل متحرک حرارتی) از انواع تولید کنندگان در دسترس است و به طور کلی عملکرد حرارتی و آکوستیک بهتر از عایق فایبر گلاس است.

اگر واحد برای نصب خارج از منزل باشد، عایق اضافی توصیه می شود و مقاومت در برابر خوردگی باید یک اولویت مهم باشد.

مخلوط کردن جعبه: اکثر وسایل نقلیه هوا به نوعی از هوا خارج می شوند تا تهویه شود. جعبه مخلوط جایی است که در آن هوای خارجی با هوای بازگشت از ساختمان ترکیب شده است. دمپرهای کنترل برای نسبت هواپیما های ورودی و هوای تسکین دهنده مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلترها: فیلترهای هوا آلاینده های هوا را از هوا حذف می کنند و به طور قابل توجهی کیفیت هوا را بهبود می بخشند (IAQ). سیستم های رتبه بندی برای فیلترهای هوا، مانند ASHRAE Standard 52.2-2007 روش تست دستگاه های تمیز کردن تهویه تهویه عمومی برای کارایی حذف توسط اندازه ذرات، بازده متوسط

داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت ایرانی

گزارش ارزش (MERV) ارائه یک نشانه جامع و سازگار از عملکرد ضبط فیلتر با طیف وسیعی از اندازه ذرات.

سیستم های رتبه بندی جدیدتر، مانند کمیته اروپایی استاندارد EN779: 2012، نرخ فیلتر هوا بر اساس نه تنها توانایی آنها برای جذب ذرات، بلکه همچنین بر روی مصرف انرژی سالانه آنها پیش بینی شده است. انتظار می رود که یک روش مشابه در سال های آینده در ایالات متحده به تصویب برسد.

هزینه طراحی چرخه فیلترها باید در طول طراحی و پس از خرید فیلترها به دقت مورد توجه قرار گیرد. به طور کلی، هزینه مصرف اول فیلترها در مقایسه با ۴ درصد هزینه چرخه مصرف فیلترها در هنگام مصرف انرژی، تغییر و هزینه های دفع می تواند باشد. همچنین بسیار مهم است که در فضای دسترسی نباشید. اگر یک AHU دسترسی دشوار است و فیلترها دشوار است، آنها تغییر نخواهند کرد و واحد از انرژی بیش از حد و عملکرد پایین استفاده خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا