منطقه خنک کننده درچیلر ARANER، هنگامی که به درستی انجام می شود، یک کارخانه چیلر متمرکز مزایای بسیاری در مقایسه با چیلرهای مستقل ارائه می دهد. یک سیستم مرکزی هزینه های شبکه را از بین می برد.

بررسی مختصر این دو سیستم:

سیستم چیلر برای بیمارستان ها، مدارس، سازمان های خصوصی و عمومی و توسعه شهری در میان دیگران بسیار مهم هستند. هر کس با توجه به این باید به نصب سیستم خنک کننده هوا و آب به عنوان عامل اصلی طراحی نگاه کند.

نیاز به خنک کننده توسط کندانسور، که یکی از اجزای اصلی یک چیلر است، ایجاد می شود. کندانسور باید گرمای پنهان شده از طریق مبرد را آزاد کند. این گرما به وسیله آب یا هوا و محیط خنک کننده به محیط منتقل می شود و بدین ترتیب اصطلاح “آب خنک” و “هوا خنک” بوجود می آید.

خنک کننده درچیلر

یک چیلر پایه هوا خنک به رادیاتور ماشین شبیه است. این هوا با استفاده از یک فن ، بر روی خطوط مبرد عمل می کند. برای سیستم های آب خنک، حرارت ابتدا باید به آب کندانسور منتقل شود. از این جا، آب خنک کننده گرم به برج خنک کننده حرکت می کند. برای گزینه های آب خنک، یک راه حل کارآمد تر نیز وجود دارد که تنها با انتقال گرما، چگالی یکپارچه از راه دور است.

بنابراین، تفاوت اساسی بین سیستم های خنک کننده هوا و آب در رسانه هایی است که برای حذف گرما استفاده می شود.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.
تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.
تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری. تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.
 رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه.
۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست