خنک کننده تبخیری:

در آب و هوای بسیار خشک، کولرهای تبخیری، که گاهی اوقات به عنوان کولرهای خنک کننده یا کولرهای بیابان شناخته می شوند، برای بهبود هوشیاری در آب و هوای داغ محبوب هستند.

یک کولر تبخیری، دستگاهی است که از طریق پد مرطوب، مانند یک اسفنج بزرگ خیس شده با آب، از هوا خارج می شود. گرمای قابل ملاحظه ای از ورودی هوا، به وسیله دماسنج لامپ خشک اندازه گیری می شود.

دمای هوا ورودی کاهش می یابد، اما همچنین مرطوب تر است، بنابراین کل گرما (حرارت معقول به همراه حرارت نهان) بدون تغییر است. بعضی از گرمای معقول ورود هوا به تبخیر آب در پدال های خنک کننده مرطوب تبدیل به حرارت پنهان می شوند. اگر هوا ورودی به اندازه کافی خشک باشد، نتایج بسیار قابل توجه است.

کولرهای تبخیری تمایل دارند احساس کنند که در طول رطوبت بالا کار نمی کنند، زمانی که هوای بسیار خشکی وجود ندارد که کولرها می توانند کار کنند تا هوا برای مسافران ساکن باشد.

چیلر چیست؟

بر خلاف سایر انواع تهویه مطبوع، کولرهای تبخیری به هوای بیرونی متصل می شوند تا از طریق پد های خنک کننده که هوای خنک را قبل از رسیدن به داخل خانه از طریق سیستم مجرای هوایی خود، هدایت می کند؛ این هوا خنک شده باید اجازه داده شود هوای گرمتر را در داخل خانه از طریق باز کردن اگزوز مانند یک درب باز یا پنجره باز کند. این کولرها کمتر هزینه می کنند و به راحتی قابل درک و نگهداری هستند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست