تعمیر چیلر داکت اسپلیت

خرید انواع چیلر

خرید انواع چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

توالی سنج:

خرید انواع چیلر، در کمپرسورهایی که جهت چرخش مهم است مثل کمپرسور های اسکرو و اسکرال می توان از این وسیله استفاده کرد.
طریقه کار با این دستگاه بصورت زیر است:
قبل از روشن کردن کمپرسور با اتصال سه سوکت توالی سنج به برق سه فاز ورودی تابلو می توان جهت چرخش را مشخص کرد.

دستگاه مینی زنت:

دستگاه مينى‌زنت در حقيقت مدل فشرده (Compact) همان دستگاه زنت است با اين ويژگى که حجم دستگاه مذکور کمتر بوده و فضاى کمترى‌ از ساختمان را اشغال ميکند و زيبايى ظاهرى آن بيشتر است. هدف از ساخت اين دستگاه اين است که از يک دستگاه براى يک واحد مستقل استفاده شود نه براى يک آپارتمان چند واحدى که چون حجم دستگاه کوچک است.

براحتى در ايوان هر واحد جا ميگيرد در نتيجه عمل گرمايش و سرمايش توام با تنظيم رطوبت يک واحد را به راحتى انجام ميدهد و بدين ترتيب مشکلات استفاده از يک دستگاه براى چند واحد از ميان ميرود و هر لحظه امکان کنترل و تنظيم رطوبت و گرما و سرما براى مصرف کننده بدون نياز به تکنسين متخصص وجود خواهد داشت.

قسمت گرمايش و سرمايش آن مشابه دستگاه زنت است که از دو طرف دستگاه ورودى براى تابستان و از يک طرف ورودى براى زمستان در نظر گرفته شده، در همان طرف نيز يک قسمت به هواى برگشتى از ساختمان اختصاص داده شده تا در زمستان به تنظيم دماى واحد مسکونى کمک نمايد.

خرید انواع چیلر

خرید انواع چیلر

دستگاه خنک کننده مرکزی:

فن کویل دیواری، مجموعه دستگاههایی هستند که دارای ظرفیت بالا بوده که قادرند هوای پاک و سالم وعاری از گرد و خاک و میکروب را با درجه حرارت مناسب برای مجتمع و ساختمان های بزرگ تامین نماید. که تشکیل شده از چیلر٬ برج خنک کننده٬ هواساز٬ الکترو پمپ ها و فن کوئل ها.

فن کویل (Fancoil) دستگاهی است که از کویل (لوله) گرم، سرد و یک فن و موتور و دریچه تشکیل شده که در سیستم های تهویه مطبوع، ساختمان ها، مراکز تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.

توسط کلید on/off یا با ترموستات کار می کنند. آنها ممکن است در کابین های ایستاده، روی دیوارها یا درون سقف های کاذب نصب شوند .

مزایای فن کویل:

  1. با استفاده از فن کویل ها تجهیزات مرکزی گرمایش، سرمایش کوچکتر می شود.
  1. این سیستم صرفا نیاز به لوله کشی دارد که فضای کمتری نسبت به کانال کشی اشغال می کند.
  1. نصب لوله کشی و سیم کشی راحت تر از کانال کشی می باشد.
  1. قسمت های بدون سکنه ساختمان می تواند خاموش باشد که در هزینه صرفه جویی می شود. (مناطق قابل کنترل اند.)
  1. قابلیت نفوذ %۱۰۰ از هوای بیرون را دارد.

خرید انواع چیلر

خرید انواع چیلر

 

شناخت کولر گازی:

کولرگازی همانند بسياري از لوازم برقي دیگر، دو جزء اساسي دارد: جزء مکانيکي و جزء الکتريکي.

اجزاء مکانيکي کولر گازی در واقع قطعه هایی هستند که در کنار هم دیگر قرار دارند، تا با به وجود آوردن راه برای حرکت کردن گازها ، سرما  تولید کنند .

 باید بدانید که به وجود آمدن مشکل و نقص در هر کدام از قطعه ها در اجزاء مکانیکی کولر گازی ، ایجاد کردن سرما را در کولر به شدت دچار اختلال می نماید.

خرید انواع چیلر

خرید انواع چیلر

عناصر مکانیکی کولر گازی شامل موارد زیر می باشند :

کمپرسور کولر، فیلتر، رادیاتور ،اواپریتور، لوله های مویی ، پروانه های کولر گازی، سینی زیر کولر.

و هم چنین عناصر الكتريكي كولرگازي نیز شامل موارد زیر می باشد :

کليد اصلي کولر ،موتور الکتريکي ، ترموستات ، رله ، اورلود ، موتورفن ، کليد چندین حالته که مخصوص موتور فن می باشد، چراغ هشدار ، خازن راه انداز

به وجود آمدن سرما به وسیله کولر گازی ،در اصل بدین شکل اتفاق می افتد که ، گاز مايع فوران می کند و سپس تبديل به گازمی شود ، در این حالت کولر گازی سرما تولید مي کند.

باید به این نکته توجه داشت که دماي گاز در موقع خارج شدن از کمپرسور زیاد می باشد ، و این یکی از خصوصیات طبیعی گازها است، که زمانی  که تحت فشار هستند دماي شان افزايش پیدا کند .

در اغلب وسایلی که ایجاد سرما می نمایند ، مانند :  کولر گازي، آب سرد کن ، يخچال و فريزر اصول یکسان و مشابهي به کار برده شده است .

کولر گازی های آاگ AEG

امروزه کولرهای گازی (آ ا گ)  در انواع مختلف و در شرایط های گوناگون جوی و شرایط آب و هوایی بسیار داغ مورد آزمایش قرار گرفته اند ، به نحوی که میزان دمای محیط ، در شرایط آزمایش بیش تر از ۶۰ درجه سانتی گراد در نظر گرفته شده است ، تا کولر گازی آ ا گ مورد تست قرار گیرد .  

باید به این نکته توجه نمود که به کار گیری و هم چنین بهره بردن از فن آوری های نوین اینورتر، و هم چنین میزان مصرف نمودن انرژی بدون این که راندمان پایین بیاید ، و بدون این که در عملکرد کولر گازی خطایی ایجاد نماید ، تا حد بسیاربالایی کاهش پیدا کرده است .

خرید انواع چیلر

خرید انواع چیلر

نکته قابل توجه دیگر این است که مقدار قدرت پرتاب جریان باد ، به وسیله ی موتورهای اینورتر کنترل خواهد شد ، که در نتیجه ی آن هوایی بسیار مطبوع با دمایی یک سان و یک نواخت را در فضای منازل ایجاد خواهد نمود .

شایان ذکر است که کولرهای گازی آاگ به پیشرفته ترین و به جدید ترین فیلترهای تصفیه ی هوای محیط، در جهت تمیز نمودن هوای فضای خانه ها مجهز شده اند ، به گونه ای که کوچکترین و ریز ترین باکتری ها ، میکروب ها  وهم چنین عامل هایی که حساسیت زا می باشند را ، از فضای اطراف زندگی شما و محیط تنفسی شما برطرف خواهند نمود .

از طریق استفاده از کولر گازی (آاگ) می توانید این امکان را برای منازل خود به وجود آورید، تا هوایی بسیار دل چسب و عاری از هر گونه آلودگی را برای خود و خانواده ی خود ایجاد نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا