سرویس هواساز

خدمات چیلر فن کویل

خدمات چیلر فن کویل

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                           

                                               

تعمیر انواع  چیلر ایرانی و خارجی:

چیلر، مینی چیلر،داکت اسپلیت،فن کویل،کولرگازی،اسپیلیت

خدمات چیلر فن کویل، شامل اسید شویی، لیک یابی، شارژ گاز، بازسازی تابلو برق، تنظیمات دستگاه، تعمیر کمپرسور و نوسازی کامل چیلر ، تعمیرات برج خنک کن و کلیه تجهیزات تعمیر و نگهداری موتورخانه های سرمایشی و گرمایشی
سرویس موتورخانه
تعمیر تاسیسات
بازسازی موتورخانه
تعمیر انواع پمپ سیرکوله
تعمیر انواع پمپ زمینی
اسید شویی منابع آبگرم
تعویض منبع انبساط
تعویض منبع دو جداره
تعمیر مشعل گازی
تعمیر دیگ بخار
تعویض پره دیگ
تعمیر دیگ فولادی
تعمیر فن کوئل
تعمیر شوفاژ
نوسازی کامل موتورخانه
هوشمندسازی موتورخانه

تعمیر و نگهداری موتورخانه مجتمع های مسکونی
تعمیر و نگهداری موتورخانه برج ها
تعمیر و نگهداری موتورخانه ادارات
تعمیر و نگهداری موتورخانه بیمارستان
تعمیر و نگهداری موتورخانه استخر سونا و جکوزی

خدمات چیلر فن کویل

خدمات چیلر فن کویل

تفاوت بین چیلر آب سرد و چیلر هواخنک در تهویه مطبوع چیست؟

تعمیرات تخصصی اسپیلیت، چیلر هوا خنک کننده: 

  1. در چیلرهای هوا خنک کننده دارای خازن هایی هستند که با هوای سرد می شوند.
  2. در این نوع، یک خازن خنک کننده هوا دارای هوای خارج از آن عبور می کند و مبرد در کویل به طور مستقیم توسط هوا خنک می شود
  3. در لوله — خنک کننده خواهد شد جریان

چیلر آب سرد: 

  1. استفاده از آب برای انتقال گرما در خازن ها رد می شود و زمانی اتفاق می افتد که آب در یک برج خنک کننده خنک شود.
  2. در لوله — آب می رود جریان

خدمات چیلر فن کویل

خدمات چیلر فن کویل

یک بخار خنک کننده هوا دارای یک کندانسور است که توسط هوا محیط خنک می شود. چیلرهای هوا خنک برای نصب و راه اندازی های کوچک یا متوسط ​​ترجیح داده می شوند، اما اخیرا بهبود کیفیت ساختار آنها امکان پذیر است، در نوع مدولار، برای نصب و راه اندازی های بزرگ نیز. یک چیلر هوا خنک به خصوص در مواردی که آب کافی نیست یا آب بسیار گران است، ترجیح داده می شود.

چیلرهای آب سرد دارای آب خنک کننده ی خنک کننده با برج خنک کننده هستند و معمولا برای تاسیسات متوسط ​​و بزرگ که در آن آب کافی وجود دارد، ترجیح داده می شود. علاوه بر این، آنها نیز در مواردی که نیاز به عملکرد ثابت سیستم را دارند، مستقل از درجه حرارت محیط (تهویه مطبوع صنعتی، تهویه مطبوع سیستم های دیجیتال و غیره) ترجیح داده می شوند، زیرا ظرفیت چیلرهای آب سرد توسط نوسانات دمای محیط.

واحد های پشت بام (RTU) در سقف:

تعمیرات پکیج، این واحدها همیشه بر روی سقف قرار می گیرند، همانطور که از نام آن نام برده شده است. آنها در مغازه ها و املاک تجاری بسیار رایج هستند و محبوب هستند؛ زیرا آنها در یک واحد واحد HVAC ساده، جمع و جور و مستقل هستند.

هدف آنها توزیع هوای متعادل در اطراف تعریف مناطق درون یک ساختمان است. RTU نیز به کار مجرای متصل شده است که مسیر مشخصی را برای هوا مطابق به همراه دارد. RTU به طور معمول دارای سیستم خنک کننده داخلی خود هستند تا خنک شوند، اما همچنین می توانند شامل یک پمپ گرما یا یک منبع حرارت جداگانه مانند بخاری گاز شده باشند.

خدمات چیلر فن کویل

خدمات چیلر فن کویل

RTU Rooftop Unit خانه تمام اجزای داخل واحد پشت بام. این شامل تعدادی از دمنده ها برای کنترل جریان هوا است و اگر شرایط مناسب باشد، می تواند گردش هوا را مجاز کند. واحد همچنین شامل فیلترها، برای تمیز کردن هوا، و همچنین گرم کردن و خنک کننده کویل و حداقل ۱ فن مرکزی. سیستم تبرید نیز به طور معمول به عقب یا سمت متصل است، برای کنترل درجه حرارت.

هوا هوای تازه از طریق فن مجهز شده و از طریق دمپر ها عبور می کند. سپس از طریق فیلتر عبور می کند تا هر گرد و غبار و خاک را قبل از تنظیم دمای آن در مبدل حرارتی حذف کند. سپس فن آن را به سمت ساختمان برمی گرداند تا فضا را خنثی کند.

یکی دیگر از مجرای هوا، هوای گرم استفاده شده از اتاق را جمع آوری می کند و این قسمت را به واحد پشتی که از آن خارج می شود و یا گردش می کند، توزیع می کند، اگر این گزینه در دسترس باشد و شرایط مناسب باشد.

چیلرهای هوا خنک:

تعمیرات کولر گازی، چیلرهای خنک کننده هوا معمولا بر روی سقف ساختمان یا خارج از آن قرار دارند، به عنوان مثال در پارکینگ ماشین. چیلرهای خنک کننده هوا نیز آب سرد را تولید می کنند که در اطراف ساختمان پمپاژ می شود تا واحد هوای متحرک و همچنین دستگاه های دیگر مانند واحدهای فن کویل و غیره. این امر برای گرم کردن ناخوشایند است.

هوا مجبور به گردش در اطراف ساختمان و فضای محلی است، و در سراسر مبدل های حرارتی در داخل AHU و FCU عبور می کند. این گرمای ناخواسته دوباره به خازن چیلر از تبخیر کننده منتقل می شود. از طریق انتقال داده می شود

واحدهای بارگیری هوا (AHU) در ساختمان

واحدهای حمل و نقل هوایی نیز برای کوتاه مدت به عنوان AHU شناخته می شوند. AHU معمولا در داخل ساختمان قرار دارد اگرچه شما می توانید این موارد را در داخل اتاق های کارخانه روباز پیدا کنید و آن را تبدیل به رایج تر برای پیدا کردن قوی، هوا و هوای تنگ، AHU نشسته در باز در سقف، آزاد فضای ارزشمند در داخل ساختمان. هدف آنها پخش هوا در اطراف مناطق مشخص شده در داخل ساختمان است.

بعضی اوقات یک AHU کل ساختمان را تأمین می کند، اما در ساختمان های جدیدتر، ساختمان های جدیدتری را به کار می گیرد تا اجزای تغذیه چندگانه کوچک AHU را برای فراهم آوردن یک محیط داخلی بهتر و همچنین صرفه جویی در انرژی. AHU به طور معمول سیستم خنک کننده خود را ساخته نیست، در عوض آنها را به آب گیاه مرکزی یا خنک کننده هوا خنثی متصل می شوند.

خدمات چیلر فن کویل

خدمات چیلر فن کویل

 چگونه AHU کار می کند، واحد حمل و نقل هوایی

AHU ها به کار مجاری متصل می شوند که مسیر مشخصی را برای پخش هوا در اطراف ساختمان فراهم می کند. در یک فرم ساده، AHU از یک فن برای خوردن در هوا تازه خارج محیط استفاده می کند که پس از عبور از برخی از فیلتر ها برای حذف هر گونه گرد و غبار و گرد و غبار. سپس آن را از مبدلهای حرارتی خنک کننده و گرم کننده کویل عبور می دهد که، همانطور که مورد بحث، معمولا از واحدهای کارخانه مرکزی تغذیه می شود.

هنگامی که هوا بیش از این کویل ها عبور می کند، در اطراف ساختمان تحت فشار قرار می گیرد. مجموعه ای از کارهای مجازی، هوای گرم استفاده شده از اتاق ها را جمع آوری می کند و از طریق یک فن دیگر به AHU می رسد. این فن پس از آن هوا از AHU و ساختمان را حذف می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا