تعمیر مینی چیلر

خدمات چیلر صنعتی

خدمات چیلر صنعتی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

چیلرهای سیستمی چگونه کار می کنند؟

خدمات چیلر صنعتی، جایی که ضرایب e i می تواند با استفاده از الگوریتم رگرسیون حداقل مربع با داده های به دست آمده در راه اندازی مشخص شود. رویکرد به دست آوردن داده های آموزشی مورد نیاز به روش آزمایش و خطا در بخش ۵٫۱ اشاره دارد. ایده الگوریتم محدود کردن تقاضای PID برای کاهش تقاضای پیک روزانه  است.

در این الگوریتم، کنترل کننده PID برای حفظ مصرف انرژی واقعی نیروگاه خنک کننده Pow عمل می کند در نقطه تنظیم آن Pow در دوره شغل با تنظیم دمای نقطه اتاق در یک محدوده راحتی محدود، به عنوان مثال [۲۲٫۵، ۲۵٫۵ درجه سانتیگراد]. مقدار Pow مقدار تقاضای پیک ماهانه ماهانه PD را تعیین می کند.

اگر PD mon مورد نیاز باشد نه بزرگتر از آستانه شناسایی PD Thres، انتخاب، Pow set = PD Thres، opt. با توجه به انحراف کنترل، مجموعه Pow به عنوان Pow set = PD Thres، opt + محاسبه می شود. انحراف کنترل را نشان می دهد. خروجی کنترل کننده PID تغییرات درجه حرارت اتاق T اتاق، مجموعه k است. بزرگنمایی k نشان دهنده فاصله زمانی فوری است.

این تغییر برای تولید دمای اتاق فعلی با نقطه تنظیم قبلی، یعنی T اتاق، مجموعه k = T اتاق، مجموعه k – 1 + T اتاق، مجموعه k استفاده می شود. از طریق تنظیم نقطه تنظیم دمای اتاق، خنک سازی ذخیره شده در پیش خنک کننده تمدید به منظور کاهش تقاضای خنک کننده لحظه ای آزاد می شود. تقاضای کاهش بار بعدها موجب کاهش مصرف کلی انرژی می شود.

به عنوان مثال، هنگامی که قدرت کلی بزرگتر از نقطه تنظیم می شود، نقطه تنظیم دمای اتاق افزایش می یابد که باعث می شود سیستم خنک کننده مصرف انرژی کمتر را به دلیل کاهش تقاضای خنک کننده فوری انجام دهد. در همان زمان، خنک سازی ذخیره شده در قبل از خنک سازی برای برآورده کردن بخشی از کاهش تقاضای خنک کننده خنک کننده آزاد می شود که بیشترین میزان خنک سازی مکانیکی را از طریق سیستم خنک کننده مرکزی را کاهش می دهد.

دمای اتاق تا زمانی که قدرت کاهش یافته در نقطه تنظیم آن حفظ نشود، افزایش خواهد یافت. در مقابل، با کاهش قدرت کلی، مقدار تنظیم دمای اتاق کاهش می یابد که باعث افزایش مصرف برق سیستم به دلیل افزایش تقاضای بار خنک کننده می شود. همانطور که نقطه تنظیم دمای اتاق کاهش می یابد، بخشی از خنک کننده در جرم ساختمان ذخیره می شود که می تواند هنگام تنظیم دما افزایش یابد.

نقطه تنظیم دمای اتاق؛

به دلیل افزایش قدرت به Pow تنظیم شده با کنترل برگشتی کنترل کننده PID متوقف خواهد شد. توجه داشته باشید که مقدار خنک کننده ذخیره شده در دوره قبل از خنک کردن (یعنی زمان خاموش شدن) تأثیر قابل توجهی بر میزان کاهش تقاضای پیک روزانه روزانه دارد. خنک تر ذخیره شده در پیش، بیشتر کاهش روزانه تقاضای روزانه به دست آمده است. مقدار خنک نگهداری شده نزدیک به مدت زمان پیش خنک سازی مرتبط است.

از آنجائیکه نقطه تنظیم دمای اتاق فقط به دلیل محدودیت در میزان راحتی حرارتی داخلی امکان تغییر در یک محدودیت محدود است، در نتیجه کاهش تقاضای پیک روزانه محدود است. بنابراین ارزش مناسب باید به Pow اختصاص داده شود که باید قابل دستیابی باشد و می تواند راحت تر شدن گرما در محیط داخلی را تضمین کند. پارامترهای کنترل PID در دوره راه اندازی تعیین می شود.

یک پلت فرم شبیه سازی پویا برای اعتبار استراتژی محدودیت پیشنهاد شده ساخته شده است. کارخانه شیلر مرکزی شبیه سازی شده شامل شش گریز از مرکز گریز از آب سرد با ظرفیت ۷۲۳۰ کیلو وات می باشد. هر چیلر با دو پمپ آب ثابت با هم همپوشانی داشت. یکی برای توزیع آب سرد استفاده می شود و دیگری برای تهیه آب خنک کننده استفاده می شود.

خدمات چیلر صنعتی

خدمات چیلر صنعتی

نرخ جریان حجمی پمپ؛

آب سرد ۳۴۵ و ۴۱۰ لیتر بر ثانیه برای پمپ آب سرد است. منبع خنک کننده برای این ساختمان از آب سرد که در AHU جهانی (واحد تهویه هوا) پخش می شود، می آید که دمای هوای تهویه را به یک نقطه تنظیم از پیش تعیین شده خنک می کند. پس از تبادل گرما در AHU، آب سرد باز شده به طور مساوی به چیلرهای عملیاتی توزیع شد تا مجددا سرد شود.

برای تولید آب خنک کننده یازده یون برج خنک کننده جریان متقابل جریان با سرعت جریان اسمی ۲۵۰ کیلوگرم بر ثانیه استفاده شد. آب خنک کننده برای خنک کردن آنها به خازن های خنک کننده تحویل داده شد و پس از تبادل حرارتی با خازن های خنک کننده، به برج های خنک کننده عملیاتی منتقل شد. نمودار شبیه ساز مرکزی چیلر در شکل ۵ نشان داده شده است.

برای شبیه سازی یک ساختمان بلند، مدل ساختمانی چند منطقه ای در TRNSYS  مورد استفاده قرار گرفت. برای کاهش پیچیدگی، ساده سازی های متعددی صورت گرفته است.

انواع مختلف چیلرها:

خدمات تعمیر چیلر، ۳ نوع چیلر وجود دارد که چیزهایی را با استفاده از هوا، آب و تبخیر خنک می کند. هر نوع ممکن است بر اساس چگونگی انجام هر یک از این هدف، زیر شاخه ها باشد. فناوری متفاوت است و بسته به سن ساختمان شما مالک یا مدیریت نوع چیلر شما ممکن است در یکی از مقوله های زیر متناسب باشد.

  • چیلرهای هوا خنک
  • چیلرهای آبی
  • چیلرهای چگالی تبخیری

زیر رده چیلرها

  • چیلرهای مجزا
  • چیلرهای پیچشی
  • چیلرهای گریز از مرکز
  • چیلرهای گریز از مرکز اصطکاک
  • چیلرهای راننده پیچ
  • چیلر جذبی

چرخه یخچال؛

با گرمایش مایعات ترکیبی شروع می شود. این آب از آب مایع جذب شده با فشار بالا جوش می گیرد. گام بعدی، بخار آب مبرد را از یک کویل کندانسور که در آن گرما رد می شود و بخار آب به یک مایع با فشار بالا وارد می شود، می فرستد.

سپس مایع با فشار بالا به سمت تبخیر کننده فشار پایین انتقال می یابد که در آن تبخیر فلزی آدیاباتیک آب را به گاز می رساند. این گرما را از آب جذب می کند که باید سرد شود. آخرین مرحله مایع جذب متمرکز است که دوباره با بخار آب پایین تر از تبخیر کننده بارگذاری می شود.

خدمات چیلر صنعتی

خدمات چیلر صنعتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا