چگونگی بالا بردن  فشار آب در پکیج ها

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                  

چک لیست سیستم های بخار:

خدمات چیلر شرکت اکسیژن، تخلیه آب از دیگ بخار برای حذف رسوبات و بهبود بهره وری تبادل حرارت

 • کنترل ایمنی برش کم آب و کنترل ایمنی با حد بالا
 • برای دفع رسوبات، محفظه شناور را از بین ببرید، که مانع از کم شدن رسوب از مخازن می شود
 • تجزیه و تحلیل آب دیگ بخار و اضافه کردن مواد شیمیایی مورد نیاز برای کنترل خوردگی
 • مبدل حرارتی را تمیز کنید
 • رادیاتور بخار را ببینید
 • شیرهای سه راهه مخلوط کننده : به این صورت عمل می کنند که دو جریان را با هم دیگر مخلوط کرده و یک جریان مشترک را به وجود می آورند . به طور مثال برای پایین آوردن حرارت آب داغ ورودی به یک سیستم ، آب داغ را از یک طرف و آب با دمای پایین تر را از طرف دیگر وارد می کنیم با هم مخلوط شده و آب با دمای پایین تری خارج می شود .

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

تفاوت در هزینه گرمایش هوا در مقایسه با رادیاتور:

تعمیر داکت اسپلیت شرکت اکسیژن، شایع ترین سوال در مورد هزینه سیستم های گرمایشی است. آیا هزینه گرمایش هوا بیشتراست یا هزینه ای گرمایش مرکزی رادیاتور ؟ چندین عامل وجود دارد که قبل از پاسخ به این پرسش باید مورد توجه قرار گیرد …

این بستگی به این دارد که سیستم شما چقدر خوب است و چطور و چگونه از آن استفاده می کنید. به عنوان مثال اگر شما رادیاتور ضخیم روی هر دیوار در خانه داشته باشید، شما مقدار زیادی گرما را از دست خواهید داد و از گاز بیشتری برای گرم کردن خانه استفاده می کنید. اگر خانه به درستی عایق بندی نشده باشد، هزینه های اضافی نیز خواهید داشت.

منصفانه است که بگوییم این دو روش گرمایی تفاوت هزینه بسیار کمی دارند و هر دو از گاز استفاده می کنند تا خانه را گرم کنند. بنابراین نگاهی به مزایا و معایب هر دو سیستم  می تواند ذهن مار را نصبت به تهیه سیستم سیستم گرمایش مناسب راهنمایی کند.

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

مزایای سیستم های هوای گرم:

تعمیر مینی چیلر شرکت اکسیژن، خانه را بسیار سریع گرم می کند.

 • کوچکتر از رادیاتور است و فضای کمتری نیاز دارد.
 • به راحتی می توانید دریچه ها را ببندید .
 • از لحاظ زیبایی زیرا لوله مشخص نیست
 • می تواند آن را به صورت مخفی نصب کرد و همچنان گردش هوای گرم را احساس خواهید کرد.
 • رطوبت منزل را از بین نمیبرد
 • شما می توانید دمای آن را کاهش یا افزایش دهید، بنابراین به عنوان یک واحد تهویه مطبوع نیز کار می کند. (به اکثر سیستم های جدید اعمال می شود).

• عالی برای خشک کردن لباس ها

 بدين ترتيب مشکلات استفاده از يک دستگاه براى چند واحد از ميان ميرود و هر لحظه امکان کنترل و تنظيم رطوبت و گرما و سرما براى مصرف کننده بدون نياز به تکنسين متخصص وجود خواهد داشت.

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

معایب سیستم های هوای گرم:

تعمیر چیلر شرکت اکسیژن، ونت باید تمیز شود.

 • می تواند هوا را خشک کند – هنگام استفاده از این سیستم ها ممکن است لب های خشک را تجربه کنید.
 • معمولا به سقف نصب می شوند.
 • برای اطمینان از کارکرد سیستم، هر سال باید چک شوند.
 • برخی از سیستم های قدیمی تر سر و صدا نور تولید می کنند.

دستگاه مينى‌زنت در حقيقت مدل فشرده (Compact) همان دستگاه زنت است با اين ويژگى که حجم دستگاه مذکور کمتر بوده و فضاى کمترى‌ از ساختمان را اشغال ميکند و زيبايى ظاهرى آن بيشتر است.

هدف از ساخت اين دستگاه اين است که از يک دستگاه براى يک واحد مستقل استفاده شود نه براى يک آپارتمان چند واحدى.

 چون حجم دستگاه کوچک است براحتى در ايوان هر واحد جا ميگيرد در نتيجه عمل گرمايش و سرمايش توام با تنظيم رطوبت يک واحد را به راحتى انجام ميدهد.

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

مزایای گرمایش رادیاتور:

 تعمیر فن کویل شرکت اکسیژن، گرمای آن هوا را خشک نمی کند.

عملکرد رایج تر و راحت تر و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

 • مناسب برای قرار دادن حوله، لباس مرطوب و غیره

• بی سر و صدا

این کلید از دو هسته به شکل E یا U که یکی ثابت و دیگری متحرک است و در میان هسته ثابت یک بوبین یا سیم پیچ قرار دارد،تشکیل شده است. وقتی بوبین به برق وصل میشود با استفاده از خاصیت مغناطیسی، نیروی کششی فنر را خنثی میکند و هسته فوقانی را به هسته تحتانی متصل کرده باعث میشود که تعدادی کنتاکت عایق شده از یکدیگر به ترمینال های ورودی و خروجی کلید متصل میشود و یا باعث باز شدن کنتاکت های بسته کنتاکتور بسته کنتاکتور گردد.

در صورتی که مدار تغذیه بوبین کنتاکتور قطع شود ،در اثر نیروی فنری که داخل کلید قرار دارد هسته متحرک دباره به حالت اول باز میگردد.

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

خدمات چیلر شرکت اکسیژن

آب گرم کن دیواری:

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک، آب گرم کن های بدون مخزن به طور مستقیم بدون استفاده از مخزن ذخیره سازی آب را گرم می کنند. هنگامی که یک شیر آب داغ باز می شود، آب سرد از طریق یک لوله به آب گرم کن هدایت می شود . در آب گرم کن یک مشعل گاز یا یک عنصر الکتریکی آب را گرم می کند.

در نتیجه، آبگرمکن های بدون مخزن ، آب گرم کن های دیواری بدون مخزن همیشه فشار ثابتی آب گرم در دسترس شما قرار میدهد که لازم نیست برای پر شدن مخزن آب گرم صبر کنید.با این حال، خروجی ثابت آب گرم خودش یک عامل محدود کننده در استفاده می باشد.

کنتاکتور از پنج بخش اصلی تیغه اصلی ، بوبین، محفظه(Frame) عایقی  ، تیغه کمکی و رله حرارتی تشکیل شده است

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک

:منبع

www.energy.gov

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا