خدمات مینی چیلر فنکویل

خدمات چیلر در تهران

خدمات چیلر در تهران

شرح مدار:

خدمات چیلر در تهران، در مدار فوق يك ترميستور حس كننده درجه حرارت (Tx)  براي كنترل درجه حرارت اطاق به كار رفته است ستينگ كنترل كننده درجه حرارت را روي درجه حرارت دلخواه تنظيم كرده و هرگاه درجه حرارت اطاق بالاتر از ميزان ستينگ ترموستات برسد مقاومت ترميستور كم شده و جريان بيشتري از آن عبور مي كند و اين جريان به ترانزيستورهاي Tr1  و Tr2 رفته و از آنجا تقويت مي گردد و در نهايت به هيتر رسيده و آن را گرم مي كند .

با گرم شدن هيتر كنتاكت حرارتي ۱ به ۲ بسته شده و مدار بوبين C كامل مي گردد كه اين بوبين مي تواند به يك موتور كمپرسور يا يك موتور فن كويل فرمان دهد و آن را روشن نماید و زماني كه درجه حرارت اطاق به ميزان كافي پايين آمد ، مقاومت ترميستور افزايش مي يابد و برق هيتر قطع مي گردد و دو كنتاكت ۱ به ۲ باز شده و مدار بوبين نيز قطع مي گردد و نهايتا مدار كمپرسور يا فن كويل نيز قطع مي شود.

ترميستور سنسوري بسيار حساس است و درجه حرارت فضاي اطاق را در حد معيني ثابت نگه مي دارد و دقت آن در حدود كسري از يك درجه حرارت مي باشد .

خدمات چیلر در تهران

خدمات چیلر در تهران

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 1 =