خرید انواع فن کویل

خدمات مینی چیلر خانگی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                                              

خدمات مینی چیلر خانگی

رضایت بخش ترین نتایج از هواساز:

تا با صرفه ترین و رضایت بخشترین  نتایج از هواساز چند منطقه ای به دست آید :

۱- در صورت  کاربرد همزمان گرمایش و سرمایش و استفاده از چند کنترل چند منطقه ای ، بایدمنطقه بندی  را طوری انجام داد  که مناطق تحت کنترل  یک دستگاه ،  حداقل تغییرات را نسبت به یکدیگر داشته باشند .         

 ۲- تقلیل ظرفیت گرمایشی و سرمایشی سیستم تا حدود نزدیک به صفر امکان پذیر باشد .

هدف از کنترل چند منطقه ای ،  تقسیم کل جریان هوای رفت به بخشهای جداگانه  و تامین شرایط  هر کدام از این بخشها به صورتی  است  که با نیاز های منطقه تحت پوشش  خود انطباق داشته  باشد .  این کار از طریق    دمپر هایی انجام می گیرد که کنترل مستقل مناطق را امکان پذیر می سازند .

شیر سه راهه تقسیم کننده : به این صورت عمل می کند که سیالی از یک طرف وارد می شود و با نسبتی تقسیم و از دو طرف دیگر خارج می شود . این تقسیم بندی در بین خروجی های شیر به نوع شیر و سایز ورودها و خروجی ها بستگی دارد .

خدمات مینی چیلر خانگی

خدمات مینی چیلر خانگی

آب گرم کن های بدون مخزن:

تعمیر چیلر تراکمی هوا خنک، آبگرمکنهای بدون مخزن، به عنوان آبگرمکنهای لحظه ای شناخته میشوند، و آب گرم را فقط در به صورت مورد نیاز فراهم می کنند. از آنجایی که هدر رفت انرژی در این آب گرم کن کم است لذا میتواند بسیار اقتصادی باشد.

– كارگراني كه در جوشكاري كار مي كنند بايد از سپر ، ماسك مخصوص مواد شيميايي ،كلاه ، دستكش چرمي بلند ،پيش بند چرمي ، چكمه استفاده كنند.

⭕- در موقع جوشكاري بايستي مطمئن بود شلنگ ثابت بين رگلاتور و مشعل بدون نشت بوده و به طور صحيح به رگلاتور مشعل متصل باشد.

⭕- هرگز شير خروج يا رگلاتور را در مجاورت شعله قرار ندهيد.

⭕- در هنگام كار با دستگاههاي تراش و فرز نبايستي از دستكش استفاده شود.

⭕- متصدي سنگ سمباده بايستي علاوه بر استفاده از عينك ايمني از حفاظ تلقي شفاف روي دستگاه نيز استفاده كند.

خدمات مینی چیلر خانگی

خدمات مینی چیلر خانگی

خدمات مینی چیلر خانگی

شیرهای ترموستات رادیاتور:

تعمیرات چیلر آبی، شیرهای ترموستات رادیاتور به شما این امکان را میدهد که درجه حرارت هر اتاق در خانه خود را به تنهایی در هر دمایی تنظیم کنیدهرچه تعداد ترانهای انتخاب شده در TRV بیشتر باشد، رادیاتور داغتر و اتاق گرمتر می شود. لطفا توجه داشته باشید TRV نباید روی یک رادیاتور در همان اتاق به عنوان ترموستات نصب شود.

كپسول هاي استيلن پر و خالي نبايد در كارگاههاي جوشكاري يا برشكاري انبار شود . همچنين انباركردن آنها تو ا ما “با كپسول هاي اكسيژن در يك جا فقط موقعي مجاز است كه بوسيله جدارهاي مقاوم در مقابل حريق اين دو نوع كپسول از يكديگر جدا شده باشند.

⭕_كپسول هاي استيلن يا اكسيژن كه بطور قائم قرار گرفته اند بايد بوسيله تسمه ،طوق يا زنجير مهار شوند ،تا خطر افتادن آنها بر روي زمين از بين برود.

خدمات مینی چیلر خانگی

خدمات مینی چیلر خانگی

کنترل ظرفیت در چیلرهای تراکمی:

کنترل ظرفیت در چیلرهای سیلندر وپیستونی

_  استفاده از چند کمپرسور به جای یک کمپرسور

_  برگشت گاز داغ ( بای پس گاز داغ )

_  بی بار کردن سیلندر ها

  1. کنترل ظرفیت در چیلر های سانتریفوژ

_  استفاده از دمپر    VAN

  1. کنترل ظرفیت در کمپرسور های اسکرو

_  استفاده از شیر لغزنده

زنت(Zent) دستگاهي است كه در تابستان هواي بيرون را گرفته و از لابه لاي پوشالهاي مرطوب عبور ميدهد و پس از خنك شدن (مانند كولر آبي ) توسط كانالهاي اجرا شده به فضاهاي داخلي ساختمان منتقل مي نماييد و در زمستانها هواي داخل ساختمان را گرفته و از لابه لاي كويل هاي آبگرم بالاي دستگاه عبور داده و هواي گرم را به فضاهاي داخلي ساختمان منتقل مينمايد.

شیرهای سه راهه در سیستم های کنترل تهویه مطبوع و سیستم های کنترل صنعتی به منظور کنترل دبی (میزان گذر) سیال که می تواند آب ، بخار ، روغن داغ و … ،که در نهایت موجب کنترل دما ، رطوبت ، فشار و … در کل و یا بخشی از سیستم ها می شود ، به کار گرفته می شوند.

خدمات مینی چیلر خانگی

خدمات مینی چیلر خانگی

نصب و راه اندازی چیلرها؛ قدم چهارم

تعمیر پکیج، با توجه به اینکه برای تعمیرات و بازدید چیلرهای آبی باید فضای کافی در اطراف محل نصب آنها وجود داشته باشد، قبل از اجرای فونداسیون این مهم را در نظر بگیرید تا در آینده برای تعمیرات دستگاه با مشکل مواجه نشوید و تابلو برق و کمپرسورها، اواپراتورها و کندانسور به راحتی قابل دسترسی باشند.

محل استقرار چیلر در موتورخانه را به نحوی انتخاب کنید که فضای کافی جهت تعویض احتمالی لوله های اواپراتور و کندانسور وجود داشته باشد و حداقل به اندازه طول اواپراتور دریک سمت چیلر مانعی وجود نداشته باشد (برای چیلرهایی که دارای اواپراتور صفحه ای می باشند طول کندانسور را برای تعویض لوله در نظر بگیرید).

شیر سه راهه تقسیم کننده:

شیر سه راهه تغییر دهنده  مسیر : به این صورت عمل می کند که مسیر خروج را از یک خط به خط دیگر عوض و یا جهت جریان را تغییر می دهد

خدمات مینی چیلر خانگی

خدمات مینی چیلر خانگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا