تعمیر مینی چیلر فنکویل

خدمات مینی چیلر اکسیژن

خدمات مینی چیلر اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                  

چک لیست سیستم های آب گرم:

خدمات مینی چیلر اکسیژن، سوپاپ فشار را چک کنید

  • بازبینی مخزن فشار، که باید با هوا پر شود، تا اطمینان حاصل شود که آب آن پر نشده است
  • مبدل حرارتی را تمیز کنید.

ساختمان داخلی این شیرها به یک واشر آب بندی مجهز است تا آب به سمت مورد نظر جریان می یابد به طرف دیگر راه نداشته باشد  به چنین شیری با یک گردان واشردار شیر سه راهه با آب بندی مثبت می گویند اگر نفوذ جریان آب به سمت مورد نظر باعث بروز مشکلی نشود از چنین واشری صرف نظر می شود.

این وضعیت باعث می شود بیشتر جریان آب به سمت مورد نظر می رود و بخش کوچکی از آن به سمت دیگر جاری می شود به چنین شیر بدون واشری شیر سه راهه با آب بندی منفی می گویند .

خدمات مینی چیلر اکسیژن

خدمات مینی چیلر اکسیژن

سیستم های اجباری:

خدمات فن کویل اکسیژن، محفظه احتراق را برای ترک ها بررسی کنید

  • دمنده و کنترل دمای هوا را تنظیم کنید
  • دمنده را تمیز کنید و روغن کاری کنید
  • خاک یا خوردگی را از کوره یا بویلر خارج کنید
  • ورودی های سوخت و ویژگی های شعله را بررسی کنید و در صورت لزوم تنظیم کنید
  • اتصال مهر و موم بین کوره و کانال اصلی را چک کنید

شیر سه راهه موتوری که با اعمال نیرویی غیر از نیروی دست عمل می نماید و میزان جریان سیال را در یک سیستم کنترل فرآیندی تنظیم می کند شیر کنترل شامل یک شیر و یک مکانیزم محرکه (actuator) که توانایی تغییر عنصر کنترل کننده سیال را دارد متصل می باشد . این تغییر بر مبنای سیگنالی است که از سیستم کنترل دریافت می شود .

خدمات مینی چیلر اکسیژن

خدمات مینی چیلر اکسیژن

گرمایش چوب:

نمایندگی سرویس داکت اسپلیت، حرارت دادن با چوب قطعا ارزانترین روش برای گرم کردن خانه است. در واقع، می توان انتظار داشت که حدود ۱۰۰۰ دلار برای گرم کردن یک خانه متوسط ​​ چوب، پرداخت شود. با این وجود، این روش گرمایش علاوه بر اینکه آلودگی بالایی دارد، نیازمند ذخیره سازی چوب به طوری که خشک شود.

به طور مداوم چوب را دوباره پر کرد تا آن را سوزاند، از بین بردن خاکستر و غیره .علاوه بر این، گرمایش چوب برای مصرف شهری، محدودیت ها یا ممنوعیت های بیشتری را در بر می گیرد.

سمت گرمايش آن ازيك كويل دو رديفه يا چهار رديفه تشكيل شده است و قسمت سرمايش آن از طريق سيستم پوشال و آب افشان عمل مى كند كه به سيستم لوله كشى آب شهرى متصل است. انتقال گرما يا سرما در اين حالت به طريقه اجبارى و توسط فن دستگاه صورت مى گيرد.

نمایندگی سرویس داکت اسپلیت

خدمات مینی چیلر اکسیژن

انواع مخزن آبگرمکن:

سرویس داکت اسپلیت ایرانی، مخزن آبگرمکن ، اغلب از مس یا برنج استفاده می شود، زیرا در دیگهای کوچکتر به راحتی به کار برده می شود. از لحاظ تاریخی، به دلیل فرمولاسیون بهتر و هدایت گرمائی بالاتر، مس اغلب برای جعبه های فیدر (مخصوصا لوکوموتیو های فورستام) استفاده می شود؛ امروزه، قیمت بالای مس غیر اقتصادی است و جایگزین های ارزان تر (مانند فولاد) به جای آن استفاده می شود.

لازم به ذکر است که دیگهای بخار فولادی کندتر خورده میشوند . این باعث می شود که طول عمر دیگهای بخار فولادی قدیمی تر از دیگهای فولادی جوش داده شده بیشتر باشد.

چدن بیشتر در بخاری و ابگرمکن های خانگی  استفاده می شود. گرچه بعضی از این بخاری ها در بعضی از کشورها به عنوان “دیگهای بخار” نامیده می شوند، هدف آنها معمولا تولید آب گرم است  و نه بخار ، بنابراین آنها با فشار کم اکار می کنند و باعث  جوشیدن آب نمیشوند. رطوبت چدن باعث می شود که آن را برای دیگهای بخار فشار بالا استفاده نشود.

خدمات مینی چیلر اکسیژن

خدمات مینی چیلر اکسیژن

مقدار آب گرم مورد نیاز خانوار:

عیب یابی و سرویس داکت اسپلیت، آبگرمکنهای بدون مخزن کوچکتر که اغلب آنها را مشاهده می کنید، به اندازه کافی آب داغ برای خانوارها تولید نمی کنند. آنها فقط میتوانند یک نیاز آب گرم را در لحظه برآورده کنند. مثلا اگر بخواهید دوش بگیرید در حالی که ماشین ظرفشویی در حال استفاده است، مشکل است. واحدهای بزرگتر که می توانند تقاضای یک خانواده را تمام و کمال برطرف کنند، گران هستند.

دستگاهی است دو منظوره که علاوه بر ایجاد سرمایش و گرمایش،میزان رطوبت هوا را نیز تنظیم کرده و مطابق با شرایط آب و هوایی ایران طراحی گردیده‌است. زنت دستگاه تهویه مطبوع دو منظوره ای می باشد که قادر به تامین هوای گرم و مطبوع در زمستان و هوای خنک و دلپذیر در تابستان است.

دستگاه زنت دستگاهى است كه از دو قسمت گرمايش و سرمايش تؤام با تنظيم رطوبت تشكيل شده است كه متناسب با شرايط آب و هوايى مشابه ايران ساخته شده است.

خدمات مینی چیلر اکسیژن

خدمات مینی چیلر اکسیژن

در اثر این عمل مقدار زیادی گرما از آب سرازیر شده در برج خنک کننده ( بستگی به مقدار آبی که تبخیر شده است) به هوا منتقل می گردد(Evaporating loss). ضمناً مقداری از قطرات آب بوسیله هوا بخارج از برج پراکنده می شود(Windage loss). برای جلوگیری از خروج قطرات آب یک شبکه چوب در اطراف برج و حدود ۳ متر بالاتر از توده تخته ها قرار دارد .

قیمت انواع فنکویل

قیمت انواع فنکویل

کمبود آب تبخیر شده در سیستم برج خنک کننده باید از منبع خارجی جبران شود که به آن ،آب تکمیلی یا آب جبرانی (Makeup) گویند . برای این منظور در صورت امکان از آب رودخانه استفاده کرد یا فاضلابها را تا حد امکان صاف و تصفیه کرده و استفاده نمود .
هنگامیکه از نظر فضای ساختمان برج خنک کننده محدودیتی وجود داشته باشد ظرفیت برج خنک کننده راتا حد امکان با استفاده از بادبزنهای مخصوص و بزرگی اضافه می نمایند. این بادبزنها مقدار عبورهوای خنک کننده در داخل برج را زیاد می نماید.

:منبع

www.energy.gov

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا