تعمیر چیلر داکت اسپلیت

خدمات فنکویل اکسیژن

خدمات فنکویل اکسیژن

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

انتقال انرژی در یک سیستم ترمودینامیکی بسته:

در یک سیستم ترمودینامیکی بسته، هر قدرتی که در سیستم نگهداری می شود که در دمای معین نگهداری می شود (که یک حالت استاندارد برای سیستم های تهویه مطبوع مدرن است)، نیاز به افزایش میزان حذف انرژی توسط تهویه هوا دارد. این افزایش به این معنی است که برای هر واحد ورودی انرژی به سیستم (به عنوان مثال برای روشن کردن یک لامپ در سیستم بسته)، سیستم تهویه مطبوع این انرژی را از بین می برد.

برای انجام این کار، تهویه مطبوع باید میزان مصرف برق خود را با معکوس از کارایی (ضریب عملکرد) آن برابر میزان مصرف انرژی در سیستم افزایش دهد. به عنوان مثال، فرض کنید که در داخل سیستم بسته شده یک عنصر گرمایش ۱۰۰ وات فعال شده و تهویه هوا دارای ضریب عملکرد ۲۰۰٪ است. مصرف برق تهویه مطبوع با ۵۰ وات افزایش می یابد تا این جبران شود، در نتیجه عنصر گرمایش ۱۰۰ وات در کل ۱۵۰ وات انرژی هزینه می کند.

خنک کننده در چیلر

برای سیستم های تهویه مطبوع معمول است که در “کارایی” که به طور قابل توجهی بیش از ۱۰۰٪ است کار کند. با این حال، ممکن است اشاره شود که انرژی الکتریکی ورودی از کیفیت ترمودینامیکی بالاتر (انتروپی پایین تر) نسبت به انرژی حرارتی خروجی (انرژی گرمایی) است.

قدرت تجهیزات تهویه مطبوع در ایالات متحده اغلب از نظر “تن سرد” توصیف می شود. یک تن تبرید تقریبا برابر با قدرت خنک شدن یک تن کوتاه (۲۰۰۰ پوند یا ۹۰۷ کیلوگرم) یخ ذوب در یک دوره ۲۴ ساعته است. ارزش به عنوان ۱۲۰۰۰ BTU در ساعت یا ۳۵۱۷ وات تعریف شده است. سیستم های مرکزی هوائی مسکونی معمولا از ۱ تا ۵ تن (۳ تا ۲۰ کیلووات (کیلو وات)) در ظرفیت دارند.

خدمات فنکویل اکسیژن

خدمات فنکویل اکسیژن

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 1 =