خدمات داکت اسپلیت

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال

اواپراتور و کمپرسور در چیلرهای صنعتی:

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال، اواپراتورهای شل و لوله: به طور معمول با مبرد در حال جریان از طرف لوله و مایع فرایند از طریق قسمت پوسته واحد پیکربندی شده است. ساخت لوله می تواند مس، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. ساخت شل می تواند چدن، برنج، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. این سبک اواپراتور دارای قطرهای پایین تر از فن آوری صفحات ریخته گری است و در ساخت و ساز استاندارد در دسترس است تا ۵۰۰ تن.

اواپراتور ورق برقی: Cooling Technology، Inc. یکی از اولین شرکتهای ایالات متحده بود که از این طراحی نوآورانه در انتقال حرارت استفاده کرد. مزایای عمده این تکنولوژی، بهره وری عالی است که به دست می آید، هزینه های پایین تر، و ساخت فولاد ضد زنگ ۳۱۶ لیتر یا مس. این سبک از تناژهای قطعی تا ۱۴۰ تن در دسترس است.

انواع کمپرسور در چیلرهای صنعتی

کمپرسور متقاطع: یک کمپرسور مجزا یک کمپرسور است که از پیستون های رانده شده توسط میل لنگ استفاده می کند. این برای ارائه مقدار کمی مبرد در فشار بسیار بالا استفاده می شود. کمپرسورهای بازگشتی ممکن است دارای ولتاژ دوگانه و محدوده ای از سه تا شصت اسب بخار باشند. کمپرسورهای بازگشتی معمولا کمپرسورهای نیمه hermetic هستند، که به سادگی به این معنی است که آنها قابل استفاده هستند.

کمپرسور سانتریفیوژ: کمپرسورهای سانتریفیوژ دارای چند بخش متحرک هستند که آنها را در صنعت مورد علاقه خود می سازد. آنها همچنین انرژی بسیار کارآمد دارند و جریان مبرد منحصربفردتری نسبت به یک کمپرسور متقاطع مشابه دارند. کمپرسورهای سانتریفیوژ برای برنامه های با حجم بالا، اما کم فشار، مانند کسانی که از طرفداران تهویه، واحدهای خنک کننده و موتورهای هوا استفاده می کنند، بیشتر مناسب هستند.

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال

 

خدمات تعمیر کمپرسور اسکرال، کمپرسور گریز از مرکز با استفاده از نیروی سانتریفیوژ اعمال شده به توده هوا برای رسیدن به فشرده سازی عمل می کند. ظرفیت های معمول از ۶۰ تا چند صد تن متغیر است. اینها کمپرسورهای نگهدارنده مغناطیسی هستند و ۲۳۰ ولت OR 460 ولت هستند.

کمپرسور اسکرو: کمپرسور پیچ تقریبا دقیقا به نظر می رسد. دو پیچ (مرد و زن) در یک کمپرسور پیچ وجود دارد که در مکان ثابت قرار می گیرند. با چرخاندن روتورها، گاز با کاهش مستقیم حجم بین دو روتور فشرده می شود. این کمپرسورها همچنین کمپرسورهای نیمه hermetic sealed، دارای ولتاژ دوگانه و محدوده ۴۰ تا ۱۰۰۰ اسب بخار هستند.

همچنین کمپرسورهای تک پیچ وجود دارد که بر روی یک پیچ دوار عبور از دو چرخ ستاره برای ارائه فشرده سازی تکیه می کنند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 16 =