آموزش تعمیرات داکت اسپلیت

خدمات اسپیلت

خدمات اسپیلت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

اصول كاركرد(principles of operations ):

خدمات اسپیلت، در تمام بادزن ها از طريق تغيير بردار سرعت فشار توليد مي شود. يك بادزن به دليل چرخش تيغه هاي پروانه و اعمال انرژي جنبشي به هوا توليد فشار و جريان ميكند. دربادزن هاي گريز از مركز تغيير سرعت در جهت مماسي و شعاعي خواهد بود ولي در بادزن هاي جريان محوري سرعت در جهت محوري و شعاعي تغيير مي كند.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

خدمات اسپیلت

خدمات اسپیلت

اساس تهویه مطبوع:

هنگامی که هوای گرم بر سر سرد، کمپرسورهای تبخیر کننده جریان می یابد، مبرد در داخل جذب گرما را از طریق مایع به حالت گاز را تغییر می دهد. برای خنک کردن کارآمد، سیستم تهویه مطبوع باید گاز مبرد را دوباره به مایع بازگرداند. برای انجام این کار، یک کمپرسور گاز را تحت فشار بالا قرار می دهد، فرآیندی که حرارت ناخواسته ایجاد می کند.

تمام گرمای اضافی که بوسیله فشرده سازی گاز ایجاد می شود، به کمک یک مجموعه دوم از کویل ها به نام کویل های خازنی و فن دوم دوم تخلیه می شود. وقتی گاز خنک می شود، آن را به یک مایع تغییر می دهد و روند دوباره شروع می شود. آن را به عنوان یک چرخه بی پایان، ظریف: مبرد مایع، تبدیل فاز به جذب گاز / گرما، فشرده سازی و انتقال فاز به دوباره مایع فکر کنید.

آسان است که ببینیم دو چیز مشخص در یک سیستم تهویه مطبوع وجود دارد. مبرد منجمد هوای داخل محفظه است و گاز حاصل به طور مداوم فشرده می شود و برای تبدیل مجدد به مایع دوباره خنک می شود. در صفحه بعد، ما به چگونگی کارکرد قطعات مختلف سیستم تهویه هوا برای انجام همه این کارها نگاه خواهیم کرد.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

خدمات اسپیلت

خدمات اسپیلت

سیستم تهویه مطبوع پنجره ای:

یک سیستم تهویه مطبوع پنجره به طور فنی یک سیستم تهویه مطبوع “واحد” نامیده می شود و شامل یک تهویه تهویه تهویه ای است که در یک پنجره یا به ندرت از طریق سوراخ در یک دیوار بیرونی قرار می گیرد.

از آنجایی که سوراخ هایی که در دیوارهای خارج از منزل شما ایجاد می شوند، ایده خوبی نیست، این واحدها تقریبا همیشه در یک پنجره قرار می گیرند مگر اینکه یک دلیل مهم برای نصب آن از طریق دیوار باشد. سیستم واحد دارای تمام اجزای تبرید در یک جعبه جمع و جور است. از یک طرف (طرف بیرونی) حرارت را از یک طرف خارج می کند و هوا را از طرف داخلی خنک می کند.

سیستم های تهویه مطبوع پنجره ای در اندازه های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها به اندازه کافی بزرگ می باشند تا فضای قابل توجهی مانند کل طبقه را خنک کنند.

یک خانه بسیار کوچک می تواند توسط یک سیستم تهویه مطبوع بزرگتر خنک شود، به ویژه اگر یک خانه یک طبقه باشد.

خدمات اسپیلت

خدمات اسپیلت

انواع سیستم های چیلر و مینی چیلر:

  1. پنجره تهویه مطبوع: این نوع واحد برای خنک کردن اتاق یک اتاق طراحی شده است. در این تهویه مطبوع تمام اجزای، یعنی کمپرسور، کندانسور، شیر توسعه یا کویل، اواپراتور و کویل خنک کننده در یک جعبه بسته می شوند. این واحد در پنجره قرار دارد. از این رو، این گزینه زیبایی شناختی نیست. اما اگر بخواهید یک اتاق را خنک نگه دارید، این گزینه ارزان ترین است.

  2. تهویه مطبوع تقسیم: این واحد شامل دو بخش است: فضای باز، که کمپرسور، کندانسور و شیر توسعه را در خود جای می دهد. و داخلی، که از سیم پیچ اواپراتور و فن خنک کننده تشکیل شده است. سیستم تهویه مطبوع تقسیم می تواند برای خنک کردن یک یا دو اتاق استفاده شود.

  3. تهویه مطبوع بسته: این نوع دستگاه مناسب برای خنک کردن چندین اتاق یا یک فضای بزرگ در خانه یا دفتر خود می باشد. دو بسته ممکن با واحد بسته وجود دارد. در اولین اول، تمام اجزای، یعنی کمپرسور، کندانسور (که می تواند هوا را خنک و یا آب سرد)، دریچه گسترش و اواپراتور در یک جعبه قرار گرفته است.

  4. هوا سرد شده توسط دمنده ظرفیت بالا پرتاب می شود و از طریق کانال های مختلف از طریق اتاق های مختلف جریان می یابد. در ترتیب دوم، کمپرسور و کندانسور در یک پوشش قرار می گیرند. گاز فشرده از طریق واحدهای جداگانه عبور می کند که شامل شیر گسترش و کویل خنک کننده است که در اتاق های مختلف قرار دارد.

  5. سیستم تهویه مطبوع مرکزی: این واحد در درجه اول برای خنک سازی ساختمان های بزرگ، خانه ها، دفاتر، کل هتل ها، کارخانه ها و غیره استفاده می شود. سیستم مرکزی تهویه مطبوع شامل یک کمپرسور بزرگ است که توانایی تولید صدها تن هوا تهویه اگر یک منطقه بزرگ برای خنک کردن داشته باشید، تهویه مطبوع مرکزی تنها راه رفتن است.

خدمات اسپیلت

خدمات اسپیلت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا