تعمیر مینی چیلر فنکویل

خازن در چیلر

خازن در چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                                         

کولر خازنی و فن خنک کننده:

از کمپرسور، بخار مبرد منجمد به کندانسور حرکت می کند. در اینجا، بخار یخچال دار با فشار بالا سرد می شود زمانی که طرفداران کندانسور هوا را بیش از کویل های فشرده شده فیدر می کند. (با استفاده از برش شانه در حین تعمیر و نگهداری روزمره، این باله ها را به شکل نگه می دارد.).

همانطور که مبرد “سرد” است، حالت را از بخار داغ به مایع داغ در فشار بالا تغییر می دهد و به شیر گسترش می یابد. کمپرسور، کولر خازنی و فن خنک کننده همه قرار گرفته است که جعبه پر سر و صدا بزرگ در حیاط پشتی خود را، که اغلب به عنوان یک واحد متراکم

خازن در چیلر

خازن در چیلر

مقایسه استفاده از انرژی:

سرویس فنکوئل، به عنوان یادداشت نهایی مربوط به استفاده انرژی از AHU، یک شبیه سازی انرژی سالیانه مقایسه ای برای یک جلسه جدید ساختمان اداری جدید یا در بعضی موارد بهبود بر روی حداقل الزامات اساسی ASHRAE 90.1-2007  را ایجاد کرد. این ساختمان ۱۷۵۰۰۰ فوت مربع است و در ریچموند، وایت واقع شده است.

سیستم تهویه مطبوع شامل چهار وسیله نقلیه بزرگ VAV است که هرکدام ۳۲۰۰۰ فیکسچر را به یک جعبه ترمینال تک کانکتور با گرم شدن آب گرم هدایت می کنند.

تمام سیستم های موجود در این مدل به جز AHU ها ثابت نگه داشته می شوند. این مورد پایه ASHRAE 90.1 مجهز به AHU مناسب است، در حالی که مورد جایگزینی از FEG بهبود یافته، موتور بهره وری برتر و کاهش فشار استاتیک ۰٫۵ in. wc – به راحتی قابل دستیابی از طریق طراحی AHU دقیق و طراحی مجتمع.

نتایج نشان می دهد که کاهش کل انرژی تقریبا ۲٪ برای ساختمان و کاهش هزینه انرژی بیش از ۳٪ است که می تواند حداقل یک نقطه LEED را برای اعتبار EA1 کسب کند – بهینه سازی عملکرد انرژی.

AHU هایی که به طور کامل نصب نشده اند تقریبا تضمین شده اند که به درستی کار نمی کنند. مجددا راه اندازی مجدد نیز لازم است زیرا سنسورها و دمپرها در طول زمان رانندگی می کنند. با این حال بهتر است راه اندازی مداوم که در آن پارامترهای کلیدی سیستم سیستم تهویه مطبوع پایه و مستمر اندازه گیری شده و تحت نظارت قرار داده شود تا یک نشانگر زود بازده عملکرد را نشان دهد.

رویکردی بهتر برای بسیاری از ساختمانها، تداوم تمام عملیات هوا در فضای باز را به AHU اختصاص داده است که ۱۰۰٪ هوای فضای باز را تامین می کند. هوا (رطوبت یا رطوبت هوا) از این واحدها می تواند به طور مستقیم به فضاهای اشغال شده تحویل داده شود یا می تواند در جعبه های مخلوط به سایر وسایل تهویه مطبوع اختصاص داده شود.

خازن در چیلر

خازن در چیلر

در حالی که علاوه بر AHU های اختصاص داده شده در فضای باز نیز ممکن است در ابتدا یک رویکرد نسبتا گران قیمت باشد، استفاده از آنها ممکن است به هزینه کلی کار اضافه کند، زیرا آنها می توانند ساده تر کردن وسایل دیگر.

جمع آوری خنک کننده از حلقه های خنک کننده می تواند مقدار قابل توجهی از آب و پول را ذخیره کند. فرآیند تهویه مطبوع آب را از هوا حذف می کند که معمولا به تخلیه منتقل می شود.

آب و هوای روان، از جمله بسیاری از نیمی از شرق ایالات متحده، معمولا کاندید خوبی برای بازیابی میعانات می باشد. آب تصفیه شده ممکن است در یک مخزن همراه با آب باران یا آب خاکستری جمع آوری شود، یا می تواند به عنوان آرایش برای برج های خنک کننده استفاده شود.

چگونه چیلرهای آب سرد و چیلرهای خنک کننده هوا کار می کنند؟

تعمیر اسپلیت، این روند با تبخیر شروع می شود. مایع منفذ مایع بر روی بسته بندی لوله لوله ای تبخیر می شود و از آنجا که تبخیر می شود، گرما را از آب حل می کند و از بخار ایجاد می کند. سپس کمپرسور بخار را از اواپراتور و به خازن وارد می کند.

بخار در لوله های کندانسور یا در لوله های کنسانتره، گرما را به آب خنک کننده (یا هوا) منتقل می کند. مایع منفذ مایع با فشار بالا از خازن پس از عبور از دستگاه گسترش است که فشار و دمای مبرد را کاهش می دهد که وارد اواپراتور می شود. مایع منجمد دوباره از طریق کویل های آب سرد جذب گرما بیشتر و تکمیل چرخه.

هنوز مطمئن نیستم که من به یک مبدل حرارتی مایع به مایعات یا چیلر نیاز دارم؟

در این مرحله شما باید با یک شخص فروش تماس بگیرید. پس از توصیف فرآیند و نیازهای خود، شخص فروش می تواند شما را به بهترین واحد برای نیازهای خاص خود هدایت کند. اگر بخواهید یک چیلر خود را با استفاده از یک فرمول ساده و آسان برای دنبال کردن، بخواهید. با این حال، یک شخص فروش مایل است که به سوالات شما پاسخ دهد، محاسبات شما را تایید کرده و به بهترین واحد برای نیازهای شما هدایت می کند.

اگر شما به دنبال اجزای و راه حل های تضمین با کیفیت بالا هستید، توصیه می کنم از Danfoss پیشنهادی بگیرید. Danfoss دارای انواع مختلفی از راه حل های تهویه مطبوع در دسترس برای چیلرها، واحدهای تصفیه هوا (AHU) و واحدهای روفپوت (RTU) است.

خازن در چیلر

خازن در چیلر

مجموعه قطعات آنها شامل کمپرسورها، مبدلهای حرارتی، درایوها، الکترونیک و سنسورها، شیرها و محافظهای سیستم است که همه آنها برای کمک به شما در افزایش کارآیی و سیستم های خود با مقررات مبرد در آینده و آینده طراحی شده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا