تعمیر چیلر داکت اسپلیت

جذب کننده چیلر

جذب کننده چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                     

                                                       

جذب کننده در چیلر

در ۲ لیتری چیلر جذب آب داغ در یک چرخه اصلی و یک چرخه کمکی وجود دارد. آب سرد دو بار توسط خنک کننده از دو سینی در بخار خنک می شود و مبرد منبسط شده به محلول متمرکز که از ژنراتور دوم وارد می شود جذب می شود. مقدار بخار که می تواند در جذب جذب شده توسط سیستم دو سینی افزایش می یابد. محلول متمرکز محلول رقیق می شود و گرما به آب خنک منتقل می شود. محلول رقیق در جذب کننده به یک مولد اول از طریق دمای پایین جریان می یابد. مبدل حرارتی و دمای بالا. مبدل حرارتی و آب گرم ۹۵ درجه سانتیگراد محلول رقیق را گرم می کند و مبرد را تبخیر می کند. محلول جذب کننده در یک ژنراتور ۱ یک محلول متوسط ​​می شود و به دمای ۲ درجه حرارت می رسد. مبدل حرارتی. محلول متوسط ​​در ژنراتور دوم بوسیله آب داغ گرم می شود و بیشتر مبرد در ژنراتور دوم تبخیر می شود. بخار به محلول جاذب جذب می شود. جذب برای تبدیل شدن به AUX محلول رقیق شده اکسپرس محلول رقیق شده به AUX تحویل داده می شود. ژنراتور از طریق AUX مبدل حرارتی، و محلول با آب داغ از ژنراتور ۱ گرم می شود و بوسیله یون گرم می شود. راه حل متمرکز اکسپرس راه حل متمرکز به AUX تحویل داده می شود. جذب از طریق AUX مبدل حرارتی. بخار مبرد که در ژنراتور ۱ و AUX تولید می شود. ژنراتور در خازن خنک می شود و سپس به تبخیر کننده جریان می یابد. گرما در خازن جذب شده توسط آب خنک می شود.

جذب کننده چیلر

جذب کننده چیلر

بعضی از مواد دارای خاصیت خاصی هستند که دارای وابستگی به مواد دیگر در برخی شرایط فشار و دما هستند، فقط برای این میل به تغییر در شرایطی که تغییر می کنند. مایکل فارادی ایده چیلر جذبی را بر اساس این مفهوم در سال ۱۸۲۴ معرفی کرد.

اصل فرایند جذب، جداسازی و ترکیب مجدد مایعات (مبرد و جذب) برای ایجاد یک اثر خنک کننده است. معمولا چیلرهای جذبی چرخه NH3-H20 (آمونیاک-آب) یا لیبر (لیتیوم برومید) هستند.

در چرخه اول، آب به عنوان جاذب عمل می کند در حالی که محلول آمونیاک به عنوان مبرد مورد استفاده قرار می گیرد. در چرخه دوم، لیتیوم برومید جاذب است و آب مبرد است.

جذب کننده چیلر

جذب کننده چیلر

ثابت شده است که چیلرهای جذب شده جایگزین های ایده آل برای کمپرسورهای چیلر در مکان هایی هستند که قدرت غیر قابل اعتماد، غیر قابل دسترس یا پر هزینه است، جایی که گرمادهی در دسترس است یا جایی که محدودیت های سر و صدا در مورد چیلرهای کمپرسور بی فایده است. مقایسه چیلرها با چیلرهای فشرده ممکن است بینش بیشتری نسبت به چیلرهای جذبی ایجاد کند.

جذب کننده چیلر

جذب کننده چیلر

سانتریفیوژ: کمپرسور سانتریفیوژ بسیار شبیه یک پمپ آب گریز از مرکز عمل می کند، با یک پروانه ی فشرده سازی مبرد. چیلرهای سانتریفیوژ ظرفیت خنک سازی بالا با طراحی فشرده ارائه می دهند. آنها می توانند با هر دو ورودی ورودی و درایو متغیر سرعت برای تنظیم کنترل کنترل ظرفیت آب کنترل شده مجهز شوند. ظرفیت ۱۵۰ تن و بیشتر است.

جذب کننده چیلر

جذب کننده چیلر

برای اطمینان از روغن در سیستم تبرید بازگشت به کمپرسور، جداساز نفت ثانویه با تنظیمات گریز از مرکز و جذب برای بهبود بهره وری جداسازی روغن از مبرد استفاده می شود و نوعی از تجهیزات تزریق مبرد منحصرا طراحی شده است که می تواند کمک زیادی از روغن بازگشت به کمپرسور از مدار تبرید؛ در عین حال، حفاظت از محلول کم روغن برای جلوگیری از لرزش به کمپرسور از روغن کم برای اطمینان از قابلیت اطمینان چیلر استفاده می شود.

جذب کننده چیلر

جذب کننده چیلر

نوع طوفان، نوع پوسته و لوله با مبرد درون پوسته و جریان آب لوله ها تبخیر می شود. با استحکام فوق العاده بالا جوش لوله تبادل گرما، که به ورق فولادی گسترش یافته است، ساختار نوع سیلاب باعث می شود که هر دو تئوری های جوشاندن و جوشیدن محلول به خوبی مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین، توزیع مادون قرمز یکنواخت، درجه حرارت بهینه شده انتقال گرما، دمای تبخیر بالا افزایش یافته و ظرفیت خنک سازی و EER واحد به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. تمام اواپراتورها مطابق با الزامات بویلر ASME و کد مخزن تحت فشار، طراحی، ساخت، بازرسی، مهر و موم شده اند.

جذب کننده چیلر

جذب کننده چیلر

چیلرهای صنعتی برای انجام کارایی حداکثر طراحی شده اند. مراحل تعمیر و نگهداری که به طور مرتب انجام می شود، تضمین می کند که چیلر شما در یک سطح کارایی بهینه سازی شده انجام می شود

چیلرهای صنعتی معمولا در اتاق های تجهیزات مکانیکی درون ساختمان نزدیک به فرایند که در آنها خنک می شوند قرار دارد. برخی از چیلرهای صنعتی ممکن است بسته به اندازه چیلر و کمپرسور، مستقیما در کنار فرایند واقع شوند. برخی حتی ممکن است کاملا خارج از منزل قرار گیرند.

یک کمپرسور مجزا است که از پیستون های رانده شده توسط میل لنگ استفاده می کند. این برای ارائه مقدار کمی مبرد در فشار بسیار بالا استفاده می شود. کمپرسورهای بازگشتی ممکن است دارای ولتاژ دوگانه و محدوده ای از سه تا شصت اسب بخار باشند. کمپرسورهای بازگشتی معمولا کمپرسورهای نیمه hermetic هستند، که به سادگی به این معنی است که آنها قابل استفاده هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا