کولر گازی های ال جی مدل Next Plus II NP187SK1 18000

اثرات سلامتی تهویه مطبوع

اثرات سلامتی در سیستم های تهویه مطبوع:

سیستم های تهویه مطبوع می توانند رشد و گسترش میکروارگانیسم ها را ترویج کنند، مانند لژیونلا پنوموفیلا، عامل عفونی کننده بیماری لژیونیر، یا actinomycetes ترموفیل با این حال، این فقط در غرفه های خنثی نگهدارنده آب شایع است. تا زمانی که برج خنک کننده تمیز باشد (معمولا با استفاده از درمان کلر)، می توان از این خطرات بهداشتی جلوگیری یا کاهش یافت.

در مقابل، تهویه مطبوع (از جمله فیلتراسیون، رطوبت، خنک کننده و ضد عفونی) می تواند برای ایجاد یک فضای تمیز، ایمن و هوای آلرژیک در اتاق های عملیاتی بیمارستان و محیط های دیگر که جو مناسب برای ایمنی و رفاه بیماران حیاتی است، مورد استفاده قرار گیرد. تهویه مطبوع بیش از حد می تواند تاثیر منفی روی پوست داشته باشد، باعث خشک شدن آن می شود و همچنین می تواند باعث کم آبی شود.

کولر گازی های آاگ AEG

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 29 =