آشنایی و نگهدای از کولرهای گازی

تهویه مطبوع قابل حمل

تهویه مطبوع قابل حمل

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

تهویه مطبوع قابل حمل یا پرتابل:

سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل، مدل های راحت و آسان برای حرکت هستند که با کشیدن در هوای تازه، از بین بردن گرما و رطوبت، و بازگشت هوای سرد به فضای خود، سرد می شود.

برای خنک کردن به درستی، آنها باید هوای گرم را به مکان دیگری، معمولا خارج از طریق یک کیت پنجره شامل گشت زنی کنند. نصب معمولا طول می کشد فقط چند دقیقه. راه های دیگری برای خروج یک AC قابل حمل از طریق یک دیوار یا سقفی است.

مزایای اصلی این است که شما می توانید آنها را به اتاق های مختلف انتقال دهید، آنها نیاز به نصب دائمی ندارند، و آنها معمولا گزینه های مقرون به صرفه هستند. بعضی از آنها شلوغی را پیدا می کنند و معمولا به عنوان گزینه های دیگری از اتاق AC عمل نمی کنند.

به دنبال مدل هایی با گرما برای استفاده در تمام طول سال. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل، راهنمای خرید قابل حمل AC خود را بررسی کنید.

تهویه مطبوع قابل حمل

تهویه مطبوع قابل حمل

چیلر صنعتی چیست؟

چیلرهای صنعتی به عنوان یک سیستم تبرید طبقه بندی می شوند که یک ماده فرایند را خنک می کند یا هوا را در تاسیسات تجاری و صنعتی خشک می کند. یک چیلر از یک فشرده سازی بخار یا یک چرخه جذب برای خنک کردن استفاده می کند. آب سرد دارای برنامه های کاربردی متنوعی از خنک کننده فضا برای استفاده در فرآیند است.

تهویه مطبوع قابل حمل

تهویه مطبوع قابل حمل

نکات کاربردی چیلر صنعتی:

۱) Chiller Equipment: از طریق تجربه ما در کار با فرایندهای صنعتی، ما اهمیت کنترل دما را درک می کنیم. دریک راه حل های مقرون به صرفه را از طریق استفاده از درایوهای فرکانس متغیر (VFDs) و تانک های احیا کننده فراهم می کند. تمام سیستم های خنک کننده تجهیزات ما برای رشد آینده قابل ارتقا هستند و می توانند از ۱ تا ۱۰۰ + قطعه تجهیزات پشتیبانی کنند.

۲) فرایند چیلرهای صنعتی و تجاری HVAC برای راه حل های پایدار:

با راه حل های YORK® Chiller از جانسون کنترل، ما به شما کمک می کنیم تا با نیازهای کارآمدی ساختمان خود، با ارائه انواع چیلرهای صنعتی و تجاری هوا و خنک کننده در بازار، پاسخ دهید. از کاهش راندمان کربن تسهیلات خود، ارائه محیطی سالم و سالم و کاهش هزینه های انرژی، ما تولید کننده های کوچکتر و کارآمدتری برای خنک سازی می کنیم که تقریبا هر نوع راحتی و یا فرایند خنک کننده را دارند – حتی گرما.

چیلرهای صنعتی:

در گرما، خنک نگه داشتن تجهیزات خنک کننده ها کار دشواری است.

Drake ارائه می دهد بیش از ۳۰ سال تجربه طراحی و ساخت فرایند چیلر برای برنامه های کاربردی صنعتی خود را. چیلرهای صنعتی درجه صنعتی ما به عنوان یک واحد بسته بندی کامل می آیند، به طوری که می توان آنها را به راحتی در جای خود قرار داد و روشن کرد.

نکات کاربردی چیلر صنعتی:

۱) Rapid Pull-Down: ما متوجه هستیم که بسیاری از برنامه های کاربردی با دمای کم، بزرگ می شوند. سیستم های ما طراحی شده اند تا به عنوان کارایی که ممکن است از طریق کل محدوده دما برای به دست آوردن سریع و کارآمد کشیدن پایین. EEVs ما یک سرما فزاینده را بدون هیچ گونه تعامل با انسانی حفظ می کنند. بسیاری از رقبا فقط برای معایب دما نهایی طراحی می کنند که عملیات خنک کننده بسیار ناکارآمد را ایجاد می کند.

تهویه مطبوع قابل حمل

تهویه مطبوع قابل حمل

۲) مدیریت نفت: هر کسی که با تجربه در عملیات خنک کننده دمای پایین شناخته شده است، می داند که بازگشت نفت، حتی از ساده ترین سیستم عامل نیز مضر است. ما تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از بازگشت کامل روغن به کمپرسور بدون تعامل فن آوری خدمات انجام می دهیم. نفت یک منبع چیلر است، به همین دلیل است که چیلرهای ما طول عمر باورنکردنی دارند.

۳) Vast Array انواع مایع: در دمای پایین، بسیاری از مایعات ضد انجماد استاندارد برای پمپ بسیار چسبناک هستند. ما چیلرها را طراحی میکنیم تا مایع خاص خود را ببینیم. شما هرگز نباید عملکرد خنک کننده را با یک دریک تحریک کنید زیرا ما در خواص مایع تأثیر می گذاریم تا اطمینان حاصل کنیم که اواپراتورهای ما برای انجام این کار اندازه هستند.

موتورهای فن و پمپ، مسئولیت بیشتر مصرف انرژی در برج های خنک کننده و مدارهای آب مربوطه را بر عهده دارند و بسیاری از برنامه های کاربردی وجود دارد که در آن ۲۴ ساعت شبانه روز کار می کنند. بنابراین، با جایگزینی این موتورها با مدل های با کارآیی بالاتر، امکان دستیابی به صرفه جویی در انرژی، قابل توجه می باشد.

موتورها در ایالات متحده دارای سه سطح بهره وری هستند، جایی که NEMA Premium بالاترین عملکرد را نشان می دهد. به عنوان مثال، طبق گفته NEMA میانگین سطح کارایی موتور ۴۶۰ V، ۱۵ HP، ۱۸۰۰ دور در دقیقه، موتور کاملا خنک شده به صورت زیر است:

  • کارایی استاندارد: ۸۶٫۶٪
  • مصرف انرژی: ۹۱٫۱٪
  • بهره وری: ۹۲٫۴٪

در این مورد، ارتقاء از بهره وری استاندارد، ۵٫۸ درصد افزایش خواهد داشت. پس انداز سالانه نسبت به ساعت کل موتور هر ساله افزایش می یابد که معمولا در مورد برج های خنک کننده زیاد است.

نتایجی که اظهار شده نشان میدهد که، برج های خنک کننده نقش مهمی در هر دو محیط تجاری و صنعتی ایفا می کنند. در تسهیلات تجاری بزرگ، چیلرهای آب سرد خنک کننده به مراتب نسبت به تهویه مطبوع هوا سرد بیشتر هستند. اگر چه چیلرهای هوا خنک به برج خنک کن نیاز ندارند، مزایای بهره وری از چیلرهای آب خنک کننده هزینه های اضافی را جبران می کند. در محیط های صنعتی، آب یک محیط خنک کننده عملی و بسیار قابل دسترس است و برج های خنک کننده یک راه مقرون به صرفه برای از بین بردن گرما از آب برای گردش است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا