کولرهای گازی

تهویه مطبوع شامل چیست

تهویه مطبوع شامل چیست:

طرف سرد یک تهویه مطبوع حاوی تبخیر کننده و فن است که هوا را بیش از کویل های سرد و داخل اتاق می سوزاند. طرف داغ حاوی کمپرسور، کندانسور و یک فن دیگر برای خنک کردن هوای داغ که از مبرد منجمد فشرده خارج می شود، خارج می شود.

در میان دو مجموعه از کویل، دریچه توسعه وجود دارد. این مقدار مقدار مبرد مایع مایع فشرده را به داخل بخار منتقل می کند. یک بار در تبخیر کننده، مبرد در معرض افت فشار قرار می گیرد، گسترش می یابد و به گاز تبدیل می شود.

کمپرسور در واقع پمپ الکتریکی بزرگ است که گاز مبرد را به عنوان بخشی از روند بازگشت آن به مایع فشار می دهد. بعضی سنسورهای اضافی، تایمر و شیر وجود دارد، اما اواپراتور، کمپرسور، کندانسور و شیر توسعه جزء اصلی یک سیستم تهویه مطبوع است.

اگر چه این یک راه اندازی متعارف برای یک سیستم تهویه مطبوع است، اما شما می توانید تغییراتی را که شما باید بدانید، وجود دارد. سیستم های تهویه مطبوع پنجره همه این اجزا را به یک جعبه فلزی نسبتا کوچک نصب کرده اند که به یک پنجره باز می شود.

خروجی های هوای گرم از پشت دستگاه، در حالی که کندانسور کویل و فن سرد و دوباره گردش هوا داخل سالن. سیستم های تهویه مطبوع بزرگ تر کمی متفاوت کار می کنند: سیستم های تهویه مطبوع مرکزی یک ترموستات کنترل با سیستم گرمای خانگی دارند، و کمپرسور و کندانسور، سمت گرم واحد، حتی در خانه نیست.

تعمیر چیلر و داکت اسپلیت

این در خارج از منزل مسکونی کاملا آزاد است. در ساختمان های بسیار بزرگ، مانند هتل ها و بیمارستان ها، واحد خنک کننده بیرونی اغلب در جایی که روی سقف قرار دارد نصب می شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 16 =