چیلر، مینی چیلر، کولرگازی ، داکت اسپلیت، فن کویل

تفاوت پکیج و موتورخانه

تفاوت پکیج و موتورخانه

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

   

                                                                

تفاوت پکیج و موتورخانه در مصرف گاز:

 پکیج ها سیستم های مخزن داری هستند که درهنگام  قطع برق مقدار مشخصی آب گرم دارند. 

مشتری می تواند پکیجی را انتخاب نماید که منبع ذخیره آب گرم داشته باشد و این ویژگی برای ساکنان ساختمان ارزش مند است.

سوالی که برای اغلب مردم پیش می آید این است که  آیا مخزن ذخیره آب گرم درموتور خانه یا آبگرم کن مخزنی، از ویژگی های آن است ؟

 تمامی فن آوری ها برای راحتی و آسایش مردم ساخته شده اند،  تا نیازهایشان  را رفع نمایند  و این یکی ازویژگی های  سیستم های تامین آب گرم است.

طبق تحقیقات انجام شده سرانه ی  مصرف گاز هر خانه ی مسکونی  در سال،  ۳۵۰۰ متر مکعب می باشد ، درحالی که سرانه ی گاز مصرفی در خانه هایی که دارای  پکیج هستند، ۱۰۰۰ متر مکعب است .

تفاوت پکیج و موتورخانه

تفاوت پکیج و موتورخانه

به همین خاطر پکیج نسبت به موتورخانه صرفه‌جویی گازبیشتری را  دارد.

یعنی بازده پکیج ها بر طبق استانداردهای موجود با توجه به  برچسب انرژیی که دارند ، اکثرا بالای ۸۰ تا ۹۰ درصد می باشد ؛ 

  بازده پکیج های چگالشی نیز برهمین  اساس اغلب بالای ۱۰۰ درصد می باشد .

 راندمان سیستم حرارت موتورخانه های موجود، در کشور ۵۵ درصد تخمین زده  شده است . 

نکته قابل توجه این است که ، موتورخانه یک محصول نیست ؛

 بلکه یک سیستم است که از اجزا و قطعات مختلف تشکیل شده  است که بر راندمان تمام سیستم اثرمی گذارد .

راندمان تمام موتور خانه  را منبع دوجداره، وضعیت عایق بندی ، لوله کشی ساختمان تعیین می کنند.

چیلرهای صنعتی به طور معمول به عنوان کامل، بسته بندی شده، سیستم حلقه بسته، از جمله واحد خنک کننده، کندانسور، و پمپ ایستگاه با پمپ گردش، شیر توسعه، خاموش شدن جریان، کنترل داخلی آب سرد است. مخزن داخلی به حفظ دمای آب سرد کمک می کند و مانع از افزایش سرعت قله می شود. چیلرهای صنعتی حلقه بسته یک ماده خنک کننده خنک کننده یا آب تمیز را با افزودنی های شیمیایی در دما و فشار ثابت برای افزایش ثبات و قابل بازیابی ماشین آلات و ابزارهای آب سرد خنثی می کنند. آب از چیلر به نقطه استفاده و بازگشت استفاده می شود.

خنک کننده های هوای سرد و تبخیری برای نصب و راه اندازی در فضای باز طراحی شده اند. ماشین های خنک کننده هوا به طور مستقیم توسط هوای محیطی که به صورت مکانیکی به طور مستقیم از طریق کویل کندانسور دستگاه گردش می کنند را سرد می کند تا گرما را به جو خارج کند. ماشین های بخار شده ی خنک کننده مشابه هستند، مگر اینکه یک حجره ی آب از طریق کویل کندانسور برای کمک به خنک کننده ی خنک کننده، دستگاه را کارآمد تر از یک ماشین سنتی هوا خنک کنند. هیچ برج خنک کننده از راه دور به طور معمول با هر یک از این نوع چیلرهای تهویه هوا خنک یا تبخیر شده بسته بندی نشده مورد نیاز است.

یک چیلر دستگاهی است که گرما را از مایع از طریق فشرده سازی بخار یا چرخه تبرید جذب می کند.و سپس این مایع می تواند از طریق یک مبدل حرارتی برای سرد کردن تجهیزات و یا جریان فرایند دیگری (مانند هوا یا آب فرایند) استفاده شود. به عنوان یک محصول ضروری، تبرید حرارت ایجاد می کند که باید به محدوده خنک کننده یا برای بهره وری بیشتر، برای اهداف حرارتی احیا شود.

آب خنک برای خنک کردن و رطوبت هوا در محیط های تجاری، صنعتی و سازمانی استفاده می شود.. سیستم های آب سرد می تواند مزایای بهره وری و اثرات زیست محیطی بر سیستم های تهویه هوا را فراهم کند.

تفاوت پکیج و موتورخانه

تفاوت پکیج و موتورخانه

: کمپرسورهای سانتریفیوژ دارای چند بخش متحرک هستند که آنها را در صنعت مورد علاقه خود می سازد. آنها همچنین انرژی بسیار کارآمد دارند و جریان مبرد منحصربفردتری نسبت به یک کمپرسور متقاطع مشابه دارند. کمپرسورهای سانتریفیوژ برای برنامه های با حجم بالا، اما کم فشار، مانند کسانی که از طرفداران تهویه، واحدهای خنک کننده و موتورهای هوا استفاده می کنند، بیشتر مناسب هستند. کمپرسور گریز از مرکز با استفاده از نیروی سانتریفیوژ اعمال شده به توده هوا برای رسیدن به فشرده سازی عمل می کند. ظرفیت های معمول از ۶۰ تا چند صد تن متغیر است. اینها کمپرسورهای نگهدارنده مغناطیسی هستند و ۲۳۰ ولت OR 460 ولت هستند.

با استفاده از فن آوری کمپرسور پیچ جدید، چیلرها از شرایط عملکرد رضایت بخش هستند. تمام اجزای سیستم برای عملکرد مطلوب، از جمله اندازه های کندانسور و تبخیری انتخاب می شوند.

کمپرسور پمپ گاز خنک کننده نیمه hermetic دوقلو پیچ کمپرسور با منحنی عملکرد بالا بهره. کمپرسورها با سوپاپ سوپاپ با کارایی بالا، روغن سوبستر روغن موتور و در دریچه تخلیه ایمنی ساخته شده اند. کمپرسورها همچنین با استفاده از الکترونیک هوشمند شامل نظارت بر دمای موتور، حفاظت از تغییر فاز، قفل تنظیم مجدد دستی و حفاظت دمای تخلیه توسط سنسورهای PTC ارائه می شوند. مدیریت بهینه شده روغن اطمینان حداقل رقیق شدن مبرد در روغن است

کندانسور نوع لوله پوسته و لوله، فولاد کربن استوانه و لوله های بدون درز با کارایی بالا با درون پوسته و جریان از طریق لوله است. هر کندانسور طراحی شده، ساخته شده، بازرسی و مهر و موم شده با توجه به الزامات بویلر ASME و کد مخزن فشار.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا