چیلرهای آب سرد به طور معمول برای نصب و راه اندازی داخلی در نظر گرفته می شوند و توسط یک حلقه آب خنک کننده جدا می شوند و به برج های خنک کننده ی هوای فشرده متصل می شوند تا گرما را به اتمسفر منتقل کنند.

خنک کننده های هوای سرد و تبخیری برای نصب و راه اندازی در فضای باز طراحی شده اند. ماشین های خنک کننده هوا به طور مستقیم توسط هوای محیطی که به صورت مکانیکی به طور مستقیم از طریق کویل کندانسور دستگاه گردش می کنند را سرد می کند تا گرما را به جو خارج کند. ماشین های بخار شده ی خنک کننده مشابه هستند، مگر اینکه یک حجره ی آب از طریق کویل کندانسور برای کمک به خنک کننده ی خنک کننده، دستگاه را کارآمد تر از یک ماشین سنتی هوا خنک کنند. هیچ برج خنک کننده از راه دور به طور معمول با هر یک از این نوع چیلرهای تهویه هوا خنک یا تبخیر شده بسته بندی نشده مورد نیاز است.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

چیلر تراکمی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست