تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

فرایند خنک سازی خانه شما با AC:

واحد تهویه مطبوع شما از مواد شیمیایی استفاده می کند که از گاز به مایع تبدیل می شوند و به سرعت به سرعت باز می گردد. این مواد شیمیایی گرما را از داخل هوا به داخل هوا انتقال می دهند.

واحد AC دارای سه قسمت اصلی است. این کمپرسور، کندانسور و اواپراتور است. کمپرسور و خازن واحد شما معمولا در قسمت خارجی سیستم تهویه مطبوع واقع شده است. در داخل خانه است که در آن اواپراتور پیدا خواهید کرد.

مایع خنک کننده به کمپرسور به عنوان یک گاز فشار کم می رسد. کمپرسور این گاز / سیال را فشرده می کند و مولکول های موجود در مایع به هم نزدیکتر می شوند. کمپرسور نزدیک تر این مولکول ها را به هم متصل می کند، هرچه دما و انرژی افزایش می یابد.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

یک چیلر صنعتی چگونه کار می کند:

مینی چیلر صنعتی ، در یک چرخه ایده آل، خازن به عنوان یک جزء دو برابر عمل می کند. قبل از اینکه هر نوع چسبندگی رخ دهد، بخار فشار بالا ابتدا باید به شرایط اشباع تبدیل شود (بیش از حد بیش از حد). گرما به اندازه کافی باید از مبرد منتقل شود تا درجه حرارت اشباع را کاهش دهد. در این نقطه، چگالی می تواند شروع شود.

همانطور که گرما همچنان از بخار مبرد به هوا منتقل می شود (یا آب، اگر از یک کندانسور استفاده می شود)، کیفیت مبرد (٪ مبرد در حالت بخار) تا زمانی که مبرد کاملا متراکم در سیستم ایده آل، در خروجی از کندانسور اتفاق می افتد. در دنیای واقعی، در خروجی کندانسور انتظار می رود برخی از خنک کننده ها انتظار داشته باشند. مایع متخلخل، بیمه در برابر فلش مایع را فراهم می کند، زیرا مبرد در معرض تلفات لوله و اجزاء قرار می گیرد.

مبرد در حال حاضر در حالت مایع است و در فشار و درجه حرارت بالا است. قبل از تبدیل شدن به یک محیط انتقال گرما، یک تغییر دیگر باید انجام شود. کاهش دما. این کار با کاهش فشار انجام می شود. شما می توانید بر روی فشار مبرد – درجه حرارت به عنوان یک قانون غلط املایی حساب کنید. اگر فشار یک مایع اشباع کاهش یابد، قانون حاکم بر وجود آن مستلزم آن است که دمای اشباع را در فشار جدید فرض کند.

بنابراین، برای کاهش دمای، فشار باید کاهش یابد و برای مقابله با آن، نوعی محدودیت لازم است. بهتر است اگر این محدودیت بتواند خود را به عنوان تغییراتی در بار سیستم تغییر دهد. این دقیقا همان چیزی است که دریچه ترموستاتیک گسترش می یابد؛ این یک محدودیت قابل تنظیم است که موجب کاهش فشار مایع منفذ می شود، با این وجود در تلاش برای حفظ سوپرایت بخار ثابت در خروجی اواپراتور، تعدیل می شود.

شیر گسترش ترموستاتیک

یک کنترل فوق گرم است و فشار بخار ثابت را حفظ نخواهد کرد. این تنها محدودیت لازم برای کاهش فشار را به یک سطح فراهم می کند که توسط اندازه کمپرسور، شیر ترموستاتیک، بار اندازه، تقاضای بار و شرایط سیستم تعیین می شود. اگر یک دمای تبخیر ثابت نیاز باشد، می توان آن را به سادگی با دستیابی به فشار مربوط به دمای اشباع مورد نیاز به دست آورد. این کار با اضافه کردن یک شیر تنظیم کننده ی فشار بخار به سیستم انجام می شود.

چرخه ایده آل ما

یک افت فشار در شیر ترموستاتیک ایجاد کرده است. جایی که مخلوطی از مایع و بخار وجود دارد وجود ندارد. بنابراین هر مکان در سیستم که مبرد در دو حالت وجود دارد، در دمای اشباع فشار آن قرار خواهد گرفت.

بعضی از مبرد مایع به عنوان وسیله ای برای از بین بردن گرما مورد نیاز برای رسیدن به این درجه حرارت پایین جوش است. یکی دیگر از فرایندهای انتقال حرارت است که دمای مایع پایین تر را تولید می کند. مایع که در فرآیند جوشاندن قربانی می شود، افزایش کیفیت مبرد را توضیح می دهد. بیشتر تفاوت بین دمای مایع و دمای اواپراتور، مایع بیشتر به منظور دستیابی به دمای اشباع جدید، باید جوش داده شود. این باعث می شود که کیفیت مبرد بالاتر باشد.

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

قسمت نهایی سفر مایع به عنوان مخلوطی از مایع و بخار اشباع شده است که از لوله ی تبخیر کننده عبور می کند. هوا گرم در اواپراتور دمیده می شود، جایی که مقدار حرارت آن به مبرد مبرد منتقل می شود. این افزایش گرمای نهان به مبرد منجر می شود، در حالی که تجربه تغییر دولت را افزایش نمی دهد. در چرخه ایده آل، مولکول آخرین مایع اشباع شده در خروجی اواپراتور، که به ورودی کمپرسور متصل است، خنک می شود. از این رو، بخار در ورودی کمپرسور اشباع شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا