تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

فرایند خنک سازی خانه شما با AC:

واحد تهویه مطبوع شما از مواد شیمیایی استفاده می کند که از گاز به مایع تبدیل می شوند و به سرعت به سرعت باز می گردد. این مواد شیمیایی گرما را از داخل هوا به داخل هوا انتقال می دهند.

واحد AC دارای سه قسمت اصلی است. این کمپرسور، کندانسور و اواپراتور است. کمپرسور و خازن واحد شما معمولا در قسمت خارجی سیستم تهویه مطبوع واقع شده است. در داخل خانه است که در آن اواپراتور پیدا خواهید کرد.

مایع خنک کننده به کمپرسور به عنوان یک گاز فشار کم می رسد. کمپرسور این گاز / سیال را فشرده می کند و مولکول های موجود در مایع به هم نزدیکتر می شوند. کمپرسور نزدیک تر این مولکول ها را به هم متصل می کند، هرچه دما و انرژی افزایش می یابد.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 3 =