مزایا و معایب چیلر آب خنک و چیلر هوا خنک

تعمیر کولرگازی

تعمیر کولرگازی

اصل کار سیستم تهویه مطبوع (AC):

تعمیر کولرگازی  و یک تهویه مطبوع هوای گرم را از یک فضای مشخص جمع آوری می کند، آن را با کمک یک مبرد و یک دسته از کویل ها پردازش می کند و سپس هوا را خنک می کند در همان فضای که هوای گرم در اصل جمع آوری شده است. این اساسا چگونه همه سیستم های تهویه مطبوع کار می کنند.

بسیاری از افراد بر این باورند که یک تهویه مطبوع هوا را با کمک دستگاههایی که در داخل آن قرار دارد تولید می کند و اجازه می دهد تا اتاق را به سرعت خنک کند. این نیز ممکن است توضیح دهد که چرا برق مصرف می کند. در واقع، این یک تصور غلط است. یک تهویه مطبوع یک دستگاه جادویی نیست؛ فقط استفاده از برخی پدیده های فیزیکی و شیمیایی بسیار موثر برای خنک کردن یک فضای مشخص شده است.

هنگامی که یک AC را روشن می کنید و دمای مورد نظر خود را تنظیم می کنید (۲۰ درجه سانتیگراد)، ترموستات نصب شده در آن حس می کند که در دمای اتاق اتاق و درجه حرارت انتخابی شما تفاوت دارد.

یک ترموستات به طور مداوم دمای سیستم را نظارت می کند به طوری که در نزدیکی یک نقطه مورد نظر کاربر نگهداری می شود.

این هوای گرم از طریق یک پنجره مشبک در پایه واحد داخلی کشیده می شود و پس از آن چندین لوله که از طریق آن مایع (یعنی یک مایع خنک کننده) جریان دارد جریان می یابد. مایع مبرد مایع گرما را جذب می کند و خود گاز داغ می شود. این است که چگونه از هوا خارج می شود که بر روی کویل های تبخیر کننده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که کویل اواپراتور نه تنها گرما را جذب می کند، بلکه رطوبت را از هوا دریافت می کند که به رطوبت اتاق کمک می کند.

تعمیر کولرگازی

تعمیر کولرگازی

این گاز مبرد منجمد به کمپرسور منتقل می شود (واقع در واحد بیرونی). به نام آن درست است، کمپرسور گاز را گاز می دهد تا داغ شود، زیرا فشرده سازی گاز دمایش را افزایش می دهد.

این گاز داغ و فشار بالا سپس به قسمت سوم – کندانسور حرکت می کند. با این حال، کندانسور به نام آن باقی می ماند و گاز گرم را به طوری که آن را مایع تبدیل می کند.

مبرد به عنوان یک گاز گرم به کندانسور می رسد، اما به سرعت به یک مایع خنک تبدیل می شود، زیرا گرمای “گاز داغ” از طریق باله های فلزی از محیط خارج می شود. بنابراین، به عنوان مبرد منی بخار را ترک می کند، گرما را از دست می دهد و به یک مایع سردتر تبدیل می شود. این جریان از طریق یک شیر توسعه – یک سوراخ کوچک در سیستم لوله مس – جریان جریان مایع سرد مایع را در بخار کنترل می کند، به طوری که مبرد به نقطه شروع سفر خود می رسد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 9 =