تعمیر کمپرسور اسکرال

تعمیر کمپرسور اسکرال

تعمیر کمپرسور اسکرال 

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                            

کمپرسور:

تعمیر کمپرسور اسکرال ، ترکیبات جدید روان کننده ها و مبرد ها با ذرات نانو می تواند باعث افزایش کارایی انرژی برای چیلرها شود.

  دی اکسید کربن در برخی از تجهیزات تبرید سوپرمارکت استفاده شده است. با این حال، فشار عملیاتی بالا با CO2 نگرانی است.

  هیدروکربن ها به عنوان مبرد ها امکان بهره وری خوب را ارائه می دهند. HFO ها تبدیل به مبرد جدید اصلی برای انتخاب chillers می شود.

  توسعه کمپرسورهای سانتریفیوژ بدون روغن، که در آن یاتاقان های مغناطیسی جایگزین استفاده از روغن برای روانکاری است، افزایش کارایی و کاهش هزینه های عملیاتی را افزایش می دهد.

تعمیر کمپرسور اسکرال

تعمیر کمپرسور اسکرال

عوامل مهم برای انتخاب AC مرکزی:

اندازه:

مترادف ظرفیت خنک کننده هوا تهویه، اندازه در واحد حرارتی بریتانیا در ساعت (Btu / ساعت) و یا در “تن”. یک تن خنک کننده برابر با ۱۲۰۰۰ Btu / hr است. برای اندازه گیری هدایت، از ماشین حساب در وب سایت Energy Star استفاده کنید.

بهره وری:

این توضیح می دهد که میزان خنک کننده دستگاه برای هر وات برق به چه میزان است. کارایی به عنوان رتبه بندی بهره وری انرژی فصلی یا SEER بیان می شود. حداقل SEER برای یک سیستم اسپلیت سیستم تهویه مطبوع مرکزی تا امروز ۱۳ است، بنابراین برای واحدهای با رتبه های SEER 13 یا بیشتر نگاه کنید. هرچه SEER بالاتر باشد، بیشتر شما می توانید هزینه های انرژی خود را کاهش دهید.

تعمیر کمپرسور اسکرال

تعمیر کمپرسور اسکرال

نگهداری:

طرح خدماتی که بازرسی های منظم را با تخفیف در تعمیرات و گارانتی کار متصل می کند، به ارزش کلی مذاکره می پردازد. قیمت چنین خدماتی به طور گسترده ای متفاوت است.

ترموستات قابل برنامه ریزی:

استفاده مناسب از یک ترموستات قابل برنامه ریزی می تواند هزینه های خنک کننده خود را تا ۲۰ درصد کاهش دهد. و با استفاده از یک جعبه یا پنکه سقفی، که کم هزینه برای اجرا است، می تواند به شما احساس کولر ۳ تا ۴ درجه فارنهایت.

سیستم مرکزی تهویه مطبوع ساختمان های بزرگ:

تهویه مطبوع مرکزی برای خنک سازی ساختمان های بزرگ، خانه ها، دفاتر، کل هتل ها، سالن های ورزشی، سینما ها، کارخانه ها و غیره استفاده می شود. اگر کل ساختمان با تهویه مطبوع باشد، مهندسان HVAC متوجه می شوند که قرار دادن واحدهای خاص در هر اتاق بسیار گران است این یک گزینه بهتر است.

سیستم مرکزی تهویه مطبوع شامل یک کمپرسور بزرگ است که توانایی تولید صدها تن تهویه مطبوع دارد. خنک سازی سالن های بزرگ، مراکز، فضاهای بزرگ، گالری ها و غیره معمولا تنها با واحدهای تهویه مرکزی امکان پذیر است.

تعمیر کمپرسور اسکرال

تعمیر کمپرسور اسکرال

انواع سیستم خنک کننده در نقاط مختلف کشور:

در بسیاری از نقاط کشور، ماه های گرم تابستان می تواند تقریبا غیر قابل تحمل باشد بدون یک سیستم خنک کننده مناسب. امروزه بسیاری از خانه ها و دفاتر دارای سیستم های AC مرکزی هستند که صرفه جویی در هزینه های انرژی می کنند، اغلب فقط برای خنک کردن چند اتاق که آنها وقت خود را صرف می کنند.

اگر این سناریو به شما اعمال می شود – یا اگر شما در حال حاضر یک AC مرکزی ندارید و به دنبال برای ارزان تر جایگزین – نگاهی به هیچ کدام از یک تهویه مطبوع اتاق نباشید.

تعمیر کمپرسور اسکرال

تعمیر کمپرسور اسکرال

انواع سیستم های خنک کننده داکت اسپلیت:

انواع مختلفی از سیستم های تهویه مطبوع وجود دارد که ممکن است در خانه یا فضای شما نصب شوند.

  • تهویه مطبوع پنجره

این نوع سیستم معمولی برای اتاقهای تک نفره است. در این تهویه مطبوع، یک جعبه تنها تمام اجزای سازنده را شامل کندانسور، اواپراتور، کمپرسور، کویل خنک کننده و شیر توسعه می دهد. یک پنجره تهویه مطبوع در یک آینه پنجره یا یک اسلات در دیوار اتاق است که مخصوص آن ساخته شده است.

این نوع نیز به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع “واحد” نامیده می شود. این یک هوا خنک را در یک طرف (یک اتاق داخل اتاق) می کشد و گرما را از طرف دیگر (انتهای بیرونی) از بین می برد.

  • تهویه مطبوع تقسیم یا بدون هوا

این سیستم یک سیستم “تقسیم” نامیده می شود، زیرا از دو واحد تشکیل شده است: یک محیط داخلی و یک فضای باز. خانه سقفی تبخیر کننده و فن خنک کننده است. در ضمن، دومی، کمپرسور، شیر توسعه و کندانسور را در اختیار دارد.

سیستم های تهویه مطبوع تقسیم بندی، راحتی بیشتری را برای ایجاد یک شکاف ویژه در دیوار اتاق فراهم می کند. همچنین، سیستم های تهویه مطبوع تقسیم مدرن فضای بسیار زیادی را به عنوان واحد های پنجره نمی گیرد.

تعمیر کمپرسور اسکرال

این نوع نیز به عنوان “تهویه مطبوع ترمینال بسته بندی شده” نامیده می شود. معمولا در مotel ها، هتل ها و آپارتمان ها استفاده می شود.

  • تهویه مطبوع قابل حمل

این تنوع سیستم تهویه مطبوع واحد است. این نوع سیستم تهویه مطبوع تلفن همراه را در کف اتاق قرار داده است. گرمای خروجی از طریق دیواره بیرونی با استفاده از یک دریچه شلنگ تخلیه می شود. در حالی که این نوع از سیستم های دیگر پر سر و صدا است، می تواند حتی اتاق های خیره کننده را خنک کند.

  • تهویه مطبوع مرکزی

این نوع برای ساختمان های بزرگ، هتل ها، سینما، کارخانه ها و دیگر فضاهای بزرگ تر بهتر است. نصب واحدهای واحدهای مانند تهویه مطبوع پنجره در هر اتاق یک ساختمان بزرگ می تواند فوق العاده گران باشد. داشتن یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی انتخاب عملی تر از آن است که به برنامه های کاربردی مانند این می آید.

این نوع سیستم از یک کمپرسور بزرگ استفاده می کند. دو واحد بسته بندی جداگانه نیز استفاده می شود. واحد تغلیظ در خارج از ساختمان قرار دارد و شامل فن، کمپرسور و کویل کندانسور می باشد. واحد تبخیری داخلی، شامل سیم پیچ اواپراتور و شیر گسترش، در پانلوم کوره شما قرار می گیرد. این باعث می شود که سیستم تهویه مطبوع و گرمایش خود دچار مشکل شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا