تعمیر کار چیلر

تعمیر کار چیلر

تعمیر کار چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                   

                                        

ویژگی انواع چیلر:

تعمیر کار چیلر، چیلرهای خنک کننده هوا در خارج از ساختمان هستند، طرفداران و کمپرسورهای آنها سر و صدای ایجاد می کنند که ممکن است مناطق اطراف آن بتوانند بشنوند، اگر چه برخی از اقدامات می تواند برای کاهش این کار انجام شود

  • چیلرهای خنک کننده هوا به طور معمول به عنوان چیلرهای خنک کننده آب به مدت طولانی کار نمی کنند، زیرا در معرض آفتاب، باران، یخ، برف و باد هستند که مواد را خراب می کنند.
  • چیلرهای خنک کننده هوا می توانند از آسیب، انسداد و مسائل مربوط به گردش مجدد رنج ببرند.

متاسفانه بسیاری از صاحبان ساختمان می خواهند ارزان ترین قیمت پیشاپیش، اما این یک ایده بد است زیرا به دلیل کمی اضافی آنها می تواند یک چیلر کارآمد تر است که ارزان تر به کار خواهد بود به خصوص به عنوان چیلرها می تواند در حدود ۱۵ تا ۲۵ سال در عملیات، بنابراین برای چندین بار هزینه خود را پرداخت کرده و باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خواهد شد.

اگر شما در جستجوی “انواع چیلرها” هستید، این پست باید کمک کند! چیلرها بخشی جدایی ناپذیر از نگهداری ساختمان های تجاری بزرگ در طول ماه های گرم هستند. آنها معمولا با یک برج خنک کننده کار می کنند که به کاهش دمای کلی سیستم خنک کننده کمک می کند. دو دسته اصلی از چیلرها وجود دارد: چیلرهای هوا و آب.

تعمیر کار چیلر

تعمیر کار چیلر

تهویه مطبوع قابل حمل:

سیستم تهویه مطبوع قابل حمل شامل یک سیستم تهویه مطبوع همراه با سیستم تهویه هوا است که بر روی کف اتاق قرار می گیرد و از طریق یک دیواره خارجی یا دیواره خارج شده از گرما خارج می شود.

واحد های تهویه مطبوع قابل حمل کمتر از سایر انواع واحدهای هستند و معمولا برای اتاق کمتر از ۵۰۰ فوت مربع مناسب هستند. این واحدها یک راه حل برای این اتاق های گرم و نرم است و یا زمانی که عملی نیست که یک واحد نصب شده روی پنجره نصب شود. مانند سیستم تهویه پنجره، سیستم واحد متحرک دارای تمام اجزای خنک کننده در یک جعبه فشرده می باشد.

از آنجا که دستگاه قابل حمل در داخل ساختمان قرار دارد، فن تبخیر کننده آن به طور مداوم به منظور رطوبت چگالش که در داخل واحد جمع می شود، مداوم عمل می کند. این کاملا متفاوت از یک واحد نصب شده روی پنجره است کهتعمیر کار چیلر

تعمیر کار چیلر

 در آن رطوبت چگال می تواند بر روی زمین قطره بچکد.

تهویه مطبوع مرکزی:

یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی، راه حل های خنک کننده عالی برای خانه شما است. این آرامترین، بهترین اجرا و راحت است. بزرگترین مسئله این است که مطمئن شوید سیستم مناسب برای خانه شما است.

اگر اندازه آن بیش از حد بزرگ باشد، عملکرد خوبی نخواهد داشت و به میزان کافی رطوبت نخواهد داشت. تعمیر و نگهداری مناسب یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی نیز بسیار مهم است.

یک سیستم مرکزی تهویه مطبوع از دو واحد بسته بندی، واحد متراکم و واحد تبخیری تشکیل شده است. آنها با لوله های مبرد به یکدیگر متصل می شوند. واحد تغذیه واحد بزرگ جعبه ای است که خارج از آن قرار دارد و شامل کمپرسور، کویل های متراکم و فن خنک کننده می شود.

واحد تبخیری به طور معمول در plenum کوره خود قرار می گیرد، بنابراین تهویه مطبوع می تواند همان سیستم خنک کننده را به عنوان سیستم گرمایش خود استفاده کند. در محفظه انفجاری، واحد تبخیری شامل سیم پیچ اواپراتور و شیر توسعه می باشد.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر کار چیلر

تعمیر کار چیلر

تهویه مطبوع با حذف هوای گرم و ضربه هوای سرد:

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع، این مایع کار می کند از کمپرسور به عنوان فشار بالا، گاز داغ، و آن را به کندانسور حرکت می کند. واحد بیرونی یک سیستم تهویه مطبوع دارای فن های فلزی در اطراف مسکن است. این باله ها مانند رادیاتور در یک وسیله نقلیه کار می کنند، و آنها کمک می کنند تا گرما را سریعتر از بین ببرند.

هنگامی که مایع خروج کندانسور، بسیار سردتر است. این نیز به دلیل فشار بالا از گاز به مایع تغییر یافته است. مایع راه را به داخل بخارپز وارد می کند و از طریق یک مینسک، سوراخ باریک و هنگامی که مایع به طرف دیگر این پاس می رسد، فشار آن کاهش می یابد. وقتی این اتفاق می افتد، مایع شروع به تبخیر به گاز می کند.

همانطور که این اتفاق می افتد، گرما از هوای اطراف آن استخراج می شود. این گرما برای جدا کردن مولکول های مایع به گاز لازم است. باله های فلزی بر روی بخار نیز به تبادل انرژی حرارتی با هوا اطراف کمک می کند.

هنگامی که مبرد منقطع را ترک می کند، دوباره یک گاز کم فشار، سرد می شود. این روند زمانی شروع می شود که به کمپرسور برمی گردد. فن وجود دارد که به اواپراتور متصل است و هوا را در اطراف داخل اموال و در سراسر باله های اواپراتور جریان می دهد.

تهویه مطبوع هوا را به داخل کانال ها از طریق یک دریچه می فرستد. این هوا برای خنک کردن گاز در تبخیر استفاده می شود، و از آنجا که گرما از هوا خارج می شود، آن را خنک می شود. کانال ها سپس هوا را به خانه می برند.

تعمیر کار چیلر

تعمیر کار چیلر

این فرآیند ادامه می یابد تا هوا داخل خانه یا کسب و کار شما به دمای مطلوب برسد. هنگامی که ترموستات احساس می کند که درجه حرارت داخلی در سطح مورد نظر است، دستگاه تهویه مطبوع را خاموش می کند. هنگامی که اتاق دوباره گرم می شود، ترموستات دوباره تهویه مطبوع را خاموش می کند تا درجه حرارت مورد نظر دوباره به دست آید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا