استانداردهای پمپ

تعمیر کار هواساز

تعمیر کار هواساز

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

گازهای مورد استفاده در تهویه مطبوع:

استفاده از CFC به عنوان یک گاز منحصر به فرد بود، از جمله مبرد R-11 و R-12 (که تحت نام تجاری Freon-12 فروخته می شود). در طول قرن ۲۰ در تهویه مطبوع، مبرد های فرن به دلیل ثبات و ایمنی فوق العاده آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگامی که آنها به طور تصادفی یا عمدی منتشر می شوند، این مبرد ها در معرض رسیدن به اتمسفر بالا قرار می گیرند. هنگامی که مبرد به استراتوسفر نفوذ می کند، اشعه ماوراء بنفش از خورشید، به طور homolytically، پیوند کلر و کربن را از بین می برد و یک رادیکال کلر را به وجود می آورد.

تعمیر کار هواساز

تعمیر کار هواساز

این رادیکال های کلر تجزیه ازون به اکسیژن دوتوم را تجزیه می کنند، تخلیه لایه ازن که سطح زمین را از اشعه قوی UV محافظت می کند. هر رادیکال کلر به عنوان یک کاتالیزور فعال می شود تا زمانی که با یک رادیکال دیگر مرتبط شود، یک مولکول پایدار ایجاد می کند و واکنش زنجیره ای را خنثی می کند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

قبل از سال ۱۹۹۴، بیشتر سیستم های تهویه مطبوع خودروی R-12 به عنوان یک مبرد استفاده شد. این مبرد با ریزساختار R-134a جایگزین شده است، که هیچگونه پتانسیل تخریب اوزون ندارد. سیستم R-12 قدیمی R-134a توسط یک جایگزین کامل و فیلتر و خشک کن برای حذف روغن معدنی، که با R-134a سازگار نیست، می تواند به R-134a اضافه شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، هواساز و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 10 =