داکت اسپلیت ایرانی

تعمیر چیلر گازی

تعمیر چیلر گازی   

چیلرهای فشرده سازی بخار:

تعمیر چیلر گازی ، چیلر در نتیجه خنک کننده با گرم شدن آب سرد در تبخیر، با خنک شدن، به هدف اصلی خود خاتمه می دهد. مبرد از بخار خارج می شود، اما در طرف دیگر آب سرد تولید می شود. بنابراین، گرما به مبرد در فشار ثابت اضافه می شود اما از آب سرد استخراج می شود. هر دو مبرد و آب سرد، مخلوط شده و با دیوار جامد در بین آنها در تبخیر کننده مانند پوسته و لوله طراحی شده است.

بخارات مايع از اواپراتور بيرون مي آيد و سپس توسط کمپرسور خنک کننده به فشار و درجه حرارت بالا فشرده مي شود. کمپرسور نیاز به انرژی برای کار خود دارد و از این رو انرژی الکتریکی به آن عرضه می شود. بخار خنک کننده گرما را به داخل مایع خنک کننده یا هوا خاموش می کند. مایع در حالت مایع یا مایع که از کندانسور خارج می شود در شیر گسترش می یابد و فشار و دمای آن به سطح اواپراتور کاهش می یابد به طوری که چرخه فوق دوباره تکرار شود.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر چیلر گازی

تعمیر چیلر گازی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر  جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 21 =