مایع خنک کننده چیلر:

سه حالت اساسی ماده وجود دارد: گاز، مایع و جامد. برای شروع، هوا بیشتر از یک عایق است، نه یک هادی. مایعات و مواد جامد هدایت گرمای بیشتری دارند.

در مبدلهای حرارتی هوای سرد با دمای هوای معمولی “fan plus”، گرمای اولیه برای عملکرد (به عنوان مثال دستیابی به مقاومت حرارتی کم)، لایه مرزی هوای بی حرکت است که به تمام سطوح مبدل حرارتی . درون این ناحیه لایه مرزی “هوا مرده”، حمل و نقل انتشاری مکانیسم غالب انتقال حرارت است. گرمای حاصل از حرارت به طور عمده تعیین کننده مقاومت حرارتی مبدل حرارتی است. هیچ کس هنوز یک راه حل عملی برای مشکل لایه مرزی ایجاد نکرده است. یکی دیگر از مشکلاتی که در طول مدت طولانی باقی می ماند، ذرات ناشی از ذرات جامد و سایر آلودگی های هوا (گرد و غبار) است. سومین مانع مهم در مورد جریان هوا ناکافی به مبدل حرارتی ناشی از محدودیت سر و صدای فن است.

 اگر شما طرفدار انتخاب قطعات با کیفیت، پمپ ها و غیره هستید، می توانید عملکرد بالا را به دست آورید. EKWB بازار خنک کننده مایع را با اجزای با کیفیت بالا برای تقریبا هر بخش در کامپیوتر شما فراهم می کند.

شاخه زیبایی شناسی بسیار گسترده و ذهنی است. این از یک ساخت ساده و تمیز به اصطلاحات مدرن با کارت های گرافیکی مختلف، لوله های سخت و غیره استفاده می کند. استفاده از خنک کننده مایع گزینه های بی شماری برای سفارشی سازی را فراهم می کند، که کاربر نهایی را با یک تنظیم منحصر به فرد می کند. ما می توانیم به طور مستقیم برخی از سازه های آب سرد را به “هنر” متصل کنیم. هیچ چیز لذت بیشتری از داشتن یا ساختن مایع خنک کننده منحصر به فرد خود ایجاد نمی کند.  

   

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری. تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

 رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست