اسید شویی چیلر

تعمیر چیلر در کرج

تعمیر چیلر در کرج

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                           

سیستم های خنک کننده آبی:

تعمیر چیلر در کرج، نقاط قوت یک چیلر این است که می تواند دمای خورشید را به مراتب پایین تر از لامپ خنک کننده طراحی شده یا لامپ خشک تولید کند. این به عنوان دمای دمای خنک کننده خروجی بستگی به دمای محیط ندارد.

نقاط ضعف چیلر این است که این دستگاه یک قطعه نسبتا پیچیده است. چیلرها بیش از سایر انواع تجهیزات خنک کننده هزینه می کنند. آنها نیاز به نگهداری تخصصی دوره ای دارند و تکنسین های تعمیر گواهی شده برای انجام عملیات مناسب آموزش دیده اند. چیلرها خودشان بارهای گرمای اضافی را از کمپرسورها که باید در کندانسور نیز حذف شوند، معرفی می کنند.

قدرت مورد نیاز برای استفاده از یک چیلر بسیار بالاتر از انواع دیگر سیستم های خنک کننده بحث شده در بالا است. عملکرد آب سرد در چیلرها نیازمند اجزای اضافی دیگری در چیلر است. تغییرات بار ممکن است نیاز به کنترل های خاص و / یا مدارهای متعدد چیلر برای عملیات کارآمد داشته باشد که همه به هزینه کل تجهیزات اضافه شده است.

 دو نوع اصلی hmm وجود دارد، جذب و فشرده سازی. کمپرسور خنک کننده فشاری برای ایجاد اختلاف فشار بین طرف بالا و سمت کم استفاده می کند. این افت فشار باعث می شود مبرد به جوش و فشرده سازی با کاهش فشار در تبخیر کننده. انواع معمولی چیلرهای فشرده سازی شامل کسانی هستند که دارای کمپرسورهای گریز از مرکز، اسکرول، پیچ و متقاطع هستند.

تعمیر چیلر در کرج، نوع جذبی “چیلر از آب برای خنک سازی یا تهویه مطبوع استفاده می کند. سیستم های جذبی منحصر به فرد هستند زیرا از یک کمپرسور استفاده نمی کنند.” شکل ۲۴-۶۹ “نشان می دهد یک بخاری آب سرد کننده جذب دوگانه بزرگ با ظرفیت بالا.

این اطلاعات مربوط به عملکرد را نشان می دهد: درجه حرارت در ورودی و خروجی واحد، کندانسور و مدارهای آب گرم. همچنین نشان می دهد که مولد فرستنده ی حرارت و مبرد یخچال و درجه حرارت و ورود گرما از فرمان است. کار عمومی، تعداد شروع و تعداد چرخه تمیزکاری کامل شده است.

تعمیر چیلر در کرج

تعمیر چیلر در کرج

چگونه فن آوری جذب چیلر کار می کند:

تعمیرات تخصصی فنکویل ، چرخه ترمودینامیکی یک چیلر جذبی توسط یک منبع حرارت هدایت می شود؛ این گرما معمولا به وسیله بخار، آب گرم یا احتراق به چیلر تحویل می شود. در مقایسه با چیلرهای الکتریکی، یک چیلر جذبی دارای الزامات بسیار کم الکتریکی است – بسیار کم مصرف بیش از ۱۵ کیلو وات برای هر دو پمپ راه حل و پمپ مبرد. با این حال، الزامات گرما ورودی آن بزرگ است و COP آن معمولا ۰٫۵ (تک اثر) تا ۱٫۰ (اثر دوگانه) است.

برای یک ظرفیت مشابه، یک چیلر جذبی نیاز به یک برج خنک کننده بسیار بزرگتر از یک چیلر فشرده سازی بخار دارد. با این حال، چیلر جذبی، از دیدگاه بهره وری انرژی، اکسل که در آن گرما ارزان و گرمازدایی پایین یا گرمازدایی قابل دسترس است. [۶] در هوای بسیار آفتابی، انرژی خورشیدی برای استفاده از چیلرهای جذبی مورد استفاده قرار گرفته است.

تعمیر چیلر در کرج

تعمیرات تخصصی فنکویل ، چرخه جذب تک اثر از آب به عنوان مبرد و لیتیوم برومید به عنوان جذب استفاده می کند. این رابطه محکمی است که این دو ماده برای یکدیگر دارند که کار چرخه را انجام می دهد. کل فرایند تقریبا یک خلاء کامل اتفاق می افتد.

  1. پمپ محلول: محلول رقیق لیتیوم برمید (غلظت ۶۳٪) در پایین پوسته جذب جمع آوری می شود. از اینجا، پمپ محلول مخلوط محلول را از طریق یک مبدل حرارتی پوسته و لوله برای پیش گرمایش حرکت می دهد.

  2. ژنراتور: پس از خروج از مبدل حرارتی، محلول رقیق به چسب فوقانی منتقل می شود. این راه حل یک بسته نرم افزاری از لوله هایی که بخار و یا آب گرم را حمل می کند را احاطه کرده است. بخار و یا آب داغ به گرده از محلول لیتیوم برومید رقیق می شوند. این محلول جوش می خورد، بخار مبرد را به داخل کندانسور می فرستد و بعد از لیتیو متمرکز می شود.

فن آوری چیلر بخار فشرده سازی COP:

تعمیر داکت اسپیلت ، چهار نوع اساسی کمپرسورهای مورد استفاده در چیلرهای کمپرسور بخار وجود دارد: فشرده سازی مجدد، فشاری اسکرول، فشاری پیچ و مهره و فشرده سازی سانتریفیوژ، همه دستگاه های مکانیکی هستند که می توانند توسط موتورهای الکتریکی، بخار و یا توربین های گاز طراحی شوند.

آنها اثر خنک سازی خود را از طریق چرخه معکوس رانکین، همچنین به عنوان بخار فشرده سازی تولید می کنند. رطوبت خنک کننده تبخیری، ضریب عملکرد آن (COP) بسیار بالا است؛ معمولا ۴٫۰ یا بیشتر.

فن آوری چیلر بخار فشرده در حال حاضر بر اساس چرخه “معکوس رینکین” شناخته شده به عنوان بخار فشرده سازی است

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر چیلر در کرج

تعمیر چیلر در کرج

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا