خرید انواع فنکویل

تعمیر چیلر اکسیژن

تعمیر چیلر اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                                                   

نصب واحد های فن کویل:

تعمیر چیلر اکسیژن، در ساخت و ساز مسکونی بلند، معمولا هر واحد کویل فن نیاز به نفوذ مستقیم مستطیلی در اسکلت بتنی که در بالای آن قرار دارد. معمولا ۲ یا ۴ لوله ساخته شده از ABS، فولاد و مس وجود دارد که از طبقه عبور می کند. لوله ها معمولا با عایق های خنک کننده مانند اکریلنیتیلل بوتادین / پلی وینیل کلرید (AB / PVC) عایق انعطاف پذیر (مارک های Rubatex یا Armaflex) در تمام لوله ها و یا حداقل در خطوط آب سرد برای جلوگیری از تشکیل چگالی عایق هستند.

🔵 مزایای استفاده از کنتاکتور:

۱. مصرف کننده می تواند از راه دور کنترل می شود.

۲. مصرف کننده میتواند از چند محل کنترل شود.

۳. امکان طراحی مدار فرمان اتوماتیک برای مراحل مختلف کار مصرف کننده وجود دارد.

۴. سرعت قطع و وصل کلید زیاد و استهلاک آن کم است.

تعمیر چیلر اکسیژن

تعمیر چیلر اکسیژن

استفاده از ترموستات قابل برنامه ریزی:

در ایالات متحده، ۸۷ درصد از خانه ها از تهویه مطبوع استفاده می کنند و ۶۵ درصد از این خانه ها دارای تهویه مطبوع مرکزی هستند. اکثر خانه های دارای تهویه مطبوع مرکزی دارای ترموستات قابل برنامه ریزی هستند، اما تقریبا دو سوم از خانه های دارای هوای مرکزی از ویژگی های آنها استفاده نمی کنند تا خانه هایشان بیشتر انرژی کار کنند.

تعمیر چیلر اکسیژن

تعمیر چیلر اکسیژن

مصرف انرژی خودرو

در یک خودرو، سیستم A / C حدود ۴ اسب بخار (۳ کیلووات) قدرت موتور مصرف خواهد کرد، در نتیجه افزایش مصرف سوخت خودرو.

اکثر گازهایی که برای تهویه هوا استفاده می شوند به گرم شدن کره زمین کمک می کنند و بسیاری نیز لایه اوزون را از بین می برند. CFCs، HCFCs و HFCs گازهای گلخانه ای قوی را در هنگام نشت به جو می رسانند.

تعمیر چیلر اکسیژن

گازهای مورد استفاده در تهویه مطبوع:

استفاده از CFC به عنوان یک گاز منحصر به فرد بود، از جمله مبرد R-11 و R-12 (که تحت نام تجاری Freon-12 فروخته می شود). در طول قرن ۲۰ در تهویه مطبوع، مبرد های فرن به دلیل ثبات و ایمنی فوق العاده آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگامی که آنها به طور تصادفی یا عمدی منتشر می شوند، این مبرد ها در معرض رسیدن به اتمسفر بالا قرار می گیرند. هنگامی که مبرد به استراتوسفر نفوذ می کند، اشعه ماوراء بنفش از خورشید، به طور homolytically، پیوند کلر و کربن را از بین می برد و یک رادیکال کلر را به وجود می آورد.

تعمیر چیلر اکسیژن

تعمیر چیلر اکسیژن

این رادیکال های کلر تجزیه ازون به اکسیژن دوتوم را تجزیه می کنند، تخلیه لایه ازن که سطح زمین را از اشعه قوی UV محافظت می کند. هر رادیکال کلر به عنوان یک کاتالیزور فعال می شود تا زمانی که با یک رادیکال دیگر مرتبط شود، یک مولکول پایدار ایجاد می کند و واکنش زنجیره ای را خنثی می کند.

تعمیر چیلر اکسیژن

قبل از سال ۱۹۹۴، بیشتر سیستم های تهویه مطبوع خودروی R-12 به عنوان یک مبرد استفاده شد. این مبرد با ریزساختار R-134a جایگزین شده است، که هیچگونه پتانسیل تخریب اوزون ندارد. سیستم R-12 قدیمی R-134a توسط یک جایگزین کامل و فیلتر و خشک کن برای حذف روغن معدنی، که با R-134a سازگار نیست، می تواند به R-134a اضافه شود.

کنترل ظرفیت دراواپراتور:

۱- تقسیم بندی اواپراتور به چند قسمت مستقل ازهم

۲- کاهش جریان سیال از روی سطح موثر اواپراتور با استفاده از موتور های چند سرعته

۳- استفاده از دمپر سطحی و کنار گذر

۴- استفاده از دمپر اتوماتیک در مسیر هوای ورودی اواپراتور

طرح هدفمند کردن یارانه‌ها باعث آزادسازی حامل‌های انرژی و افزایش قیمت قبض‌ برق مصرفی خانواده‌ها شده است، برخی مدیران اجرایی  و شهروندان   کولرهای آبی را به عنوان یک تهویه مطبوع عالی و مقرون به صرفه مطرح کرده‌اند.  

تهویه مطبوع تعریف مشخصی دارد. در واقع، بنا به تعریف، تهویه مطبوع باعث کنترل دمای محیط میان ۲۴ تا ۲۷ درجه سانتی‌گراد شده، رطوبت نسبی را بین ۳۰ تا ۵۰ درصد حفظ کرده، سرعت وزش هوای حدود ۳ متر بر ثانیه را در محیط تامین کرده و هوایی تمیز و عاری از آلاینده‌ها و باکتری‌ها را عرضه می‌کند.    

این تعریف تهویه مطبوع است.

خدمات چیلر خانگی

خدمات چیلر خانگی

هزینه و طول عمر انواع آب گرم کن:

تعمیرات داکت اسپلیت شرکت اکسیژن، در حالی که بخاری های گازی و برقی سنتی در قیمت خرید اولیه مشابه هستند، هزینه برق بیشتر از گاز استفاده می شود، بدین معنی است که با گذشت زمان، واحدهای برقی هزینه بیشتری برای کار دارند. نصب و راه اندازی یک آبگرمکن الکتریکی می تواند گران تر با نیاز به یک خروجی ۲۲۰ ولت و سیم کشی. آبگرمکن های الکتریکی ممکن است عمر طولانیتری نسبت به واحدهای گاز داشته باشند، اما این به میزان زیادی به کیفیت آب محلی و تعمیر و نگهداری مالک بستگی دارد.

برای مصرف کنندگان، گاز تقریبا همیشه گزینه ارزان تر از برق است، و این واقعیت ساده برای بسیاری از صاحب خانه ها برای انتخاب آبگرمکن گازی کافی است. اگر یک خط لوله گاز در خانه در دسترس باشد، گزینه ای بسیار ارزان تر است. انتقال برق از برق به گاز می تواند گران باشد،. بخاری های گاز یمی توانند طول عمر کوتاه تر داشته باشند، امااین تفاوت قابل توجه نیست.

تعمیرات داکت اسپلیت شرکت اکسیژن

تعمیرات داکت اسپلیت شرکت اکسیژن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا