تعمیرات داکت اسپلیت تهران

تعمیر چیلرهای اکسیژن

تعمیر چیلرهای اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

چیلر پیچ:

کمپرسور خنک کننده پیچ

  • چیلرهای هوا و یا آب سرد

  • در بارهای خنک به متوسط ​​خنک استفاده می شود

  • به طور معمول ۷۰ – ۶۰۰ TR، ۲۵۰ – ۲،۱۰۰ کیلو وات

COP 2.9 هوا سرد شده ۴٫۱۵ COP آب سرد ۴٫۷ – ۶٫۰۷

  • به طور معمول، ۱ کمپرسور در آب خنک، ۱ یا ۲ کمپرسور در هوا سرد می شود

• با استفاده از دو روتور کوپلینگ متقاطع برای فشرده سازی مبرد، ظرفیت از طریق کنترل سرعت یا کشویی کنترل می شود

 

تعمیر چیلرهای اکسیژن

تعمیر چیلرهای اکسیژن

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند:

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، در یک چرخه ایده آل، خازن به عنوان یک جزء دو برابر عمل می کند. قبل از اینکه هر نوع چسبندگی رخ دهد، بخار فشار بالا ابتدا باید به حالت اشباع (بیش از حد گرم شود) آورده شود. گرما به اندازه کافی باید از مبرد منتقل شود تا درجه حرارت اشباع را کاهش دهد. در این نقطه، چگالی می تواند شروع شود.

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، همانطور که گرما همچنان از بخار مبرد به هوا منتقل می شود (یا آب، اگر از یک کندانسور استفاده می شود)، کیفیت مبرد (٪ مبرد در حالت بخار) تا زمانی که مبرد کاملا متراکم در سیستم ایده آل، در خروجی از کندانسور اتفاق می افتد. در دنیای واقعی، در خروجی کندانسور انتظار می رود برخی از خنک کننده ها انتظار داشته باشند.

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، مایع متخلخل، بیمه در برابر فلش مایع را فراهم می کند، زیرا مبرد در معرض تلفات لوله و اجزاء قرار می گیرد.

مبرد در حال حاضر در حالت مایع است و در فشار و درجه حرارت بالا است. قبل از تبدیل شدن به یک محیط انتقال گرما، یک تغییر دیگر باید انجام شود. کاهش دما. این کار با کاهش فشار انجام می شود. شما می توانید بر روی فشار مبرد – درجه حرارت به عنوان یک قانون غلط املایی حساب کنید. اگر فشار یک مایع اشباع کاهش یابد، قانون حاکم بر وجود آن مستلزم آن است که دمای اشباع را در فشار جدید فرض کند.

بنابراین، برای کاهش دمای، فشار باید کاهش یابد و برای مقابله با آن، نوعی محدودیت لازم است. بهتر است اگر این محدودیت بتواند خود را به عنوان تغییراتی در بار سیستم تغییر دهد. این دقیقا همان چیزی است که دریچه ترموستاتیک گسترش می یابد؛ این یک محدودیت قابل تنظیم است که موجب کاهش فشار مایع منفذ می شود، با این وجود در تلاش برای حفظ سوپرایت بخار ثابت در خروجی اواپراتور، تعدیل می شود.

شیر گسترش ترموستاتیک یک کنترل فوق گرم است و فشار بخار ثابت را حفظ نخواهد کرد. این تنها محدودیت لازم برای کاهش فشار را به یک سطح فراهم می کند که توسط اندازه کمپرسور، شیر ترموستاتیک، بار اندازه، تقاضای بار و شرایط سیستم تعیین می شود. اگر یک دمای تبخیر ثابت نیاز باشد، می توان آن را به سادگی با دستیابی به فشار مربوط به دمای اشباع مورد نیاز به دست آورد.

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، این کار با اضافه کردن یک شیر تنظیم کننده ی فشار بخار به سیستم انجام می شود.

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، چرخه ایده آل ما یک افت فشار در شیر ترموستاتیک ایجاد کرده است. جایی که مخلوطی از مایع و بخار وجود دارد وجود ندارد. بنابراین هر مکان در سیستم که مبرد در دو حالت وجود دارد، در دمای اشباع فشار آن قرار خواهد گرفت.

تعمیر چیلرهای اکسیژن

تعمیر چیلرهای اکسیژن

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، بعضی از مبرد مایع به عنوان وسیله ای برای از بین بردن گرما مورد نیاز برای رسیدن به این درجه حرارت پایین جوش است. یکی دیگر از فرایندهای انتقال حرارت است که دمای مایع پایین تر را تولید می کند. مایع که در فرآیند جوشاندن قربانی می شود، افزایش کیفیت مبرد را توضیح می دهد.

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، بیشتر تفاوت بین دمای مایع و دمای اواپراتور، مایع بیشتر به منظور دستیابی به دمای اشباع جدید، باید جوش داده شود. این باعث می شود که کیفیت مبرد بالاتر باشد. تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی.

قسمت نهایی سفر مایع به عنوان مخلوطی از مایع و بخار اشباع شده است که از لوله ی تبخیر کننده عبور می کند. هوا گرم در اواپراتور دمیده می شود، جایی که مقدار حرارت آن به مبرد مبرد منتقل می شود. این افزایش گرمای نهان به مبرد منجر می شود، در حالی که تجربه تغییر وضعیت را افزایش می دهد، بدون افزایش دما.

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، در چرخه ایده آل، مولکول آخرین مایع اشباع شده در خروجی اواپراتور، که به ورودی کمپرسور متصل است، خنک می شود. از این رو، بخار در ورودی کمپرسور اشباع شده است.

تعمیرات تخصصی چیلر صنعتی، چرخه همچنان ادامه دارد تا زمانی که درجه حرارت یخچال راضی شود و تجهیزات دور شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا