تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیر هواساز صنعتی

تعمیر هواساز صنعتی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                   

کنترل منطقه ای هواسازها:

تعمیر هواساز صنعتی، هواساز های معمولی تک منطقه ای  تنها برای یک منطقه در نظر گرفته می شوند  و از خیلی جهات  کاربرد ساده تری دارند .  در صورتی که ابعاد مناطق مختلف  ساختمان آن قدر بزرگ باشد.

  که استفاده از هواساز که استفاده از هواساز یک منطقه ای جداگانه را توجیه کند ،  توصیه می شود برای هر کدام یک دستگاه مجزا در نظر گرفته شود ، البته مشروط بر آنکه آرایش سیستم با این کار سازگاری لازم داشته باشد

در مواردی که بتوان چند منطقه  نسبتا کوچک را به صورت گروهی پوشش داد،  بهتر است  از روش کنترل چند منطقه ای استفاده کرد .  استفاده همزمان از یک واحد کنترل برای چند منطقه  با بار های متغیر ، مستلزم رعایت  توصیه های زیر است  تا با صرفه ترین و رضایت بخشترین  نتایج از هواساز چند منطقه ای به دست آید :

۱- در صورت  کاربرد همزمان گرمایش و سرمایش و استفاده از چند کنترل چند منطقه ای ، بایدمنطقه بندی را طوری انجام داد  که مناطق تحت کنترل  یک دستگاه ،  حداقل تغییرات را نسبت به یکدیگر داشته باشند .     

   ۲- تقلیل ظرفیت گرمایشی و سرمایشی سیستم تا حدود نزدیک به صفر امکان پذیر باشد .

هدف از کنترل چند منطقه ای ،  تقسیم کل جریان هوای رفت به بخشهای جداگانه  و تامین شرایط  هر کدام از این بخشها به صورتی  است  که با نیاز های منطقه تحت پوشش  خود انطباق داشته  باشد .  این کار از طریق    دمپر هایی انجام می گیرد که کنترل مستقل مناطق را امکان پذیر می سازند .

تعمیر هواساز صنعتی

تعمیر هواساز صنعتی

PTAC خنک کننده و گرمایش:

تهویه مطبوع بسته های ترمینال (PTACs) مدل های تجاری تجاری هستند که معمولا در هتل ها، آپارتمان ها و دفاتر مورد استفاده قرار می گیرند. PTAC ها قادر به خنک سازی و حرارت دادن فضاهای تقریبا هر اندازه هستند و بیشتر مارک ها به شما امکان کنترل چندین واحد از یک مکان را می دهند.

اگر چه واحد های PTAC AC در صنعت مهمان نوازی محبوب هستند، آنها نیز در اتاق های خورشید و دیگر فضاهای مسکونی استفاده می شود. آنها معمولا از طریق یک دیوار خارجی درست در بالای طبقه نصب می شوند و اغلب در زیر یک پنجره قرار می گیرند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

فنکویل یعنی سرمایش و گرمایش

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر هواساز صنعتی

تعمیر هواساز صنعتی

سیستم تهویه مطبوع Ductless مینی اسپلیت:

خنک کننده، سیستم خنک کننده بدون سیستم تهویه مطبوع، خنک کننده خنک و خنثی برای چندین “مناطق” در یک خانه، دفتر یا فضای تجاری فراهم می کند. بر خلاف واحدهای AC قابل حمل و پنجره های AC، سیستم های تهویه مطبوع مینی اسپلیت لوازم خانگی نیستند.

آنها همچنین مانند سیستم تهویه مطبوع مرکزی مجوز ندارند. این سیستم ها دارای دو بخش اساسی هستند: واحد کندانسور بزرگ که در خارج از منزل نصب می شود و یک یا چند واحد جمع کننده دیفیوزر جمع و جور است که به طور استراتژیک داخل فضای (ها) یا مناطق مورد نظر شما قرار می گیرد.

هنگامی که نصب می شود، کانال عایق شده مسکن خطوط تبرید از واحد کندانسور خارجی به سیستم تهویه هوا (ها) در داخل خانه اجرا می شود. هر سیستم دمنده دیواری را می توان به صورت مستقل کنترل کرد تا اتاق خنک کننده راحت را در جایی که نیاز دارید قرار دهید. سیستم تهویه مطبوع سیستم مینی اسپلیت Ductless با بهره گیری از خنک کننده خنک کننده، عملیات خنک و پروفیل های باریک در فضای خود شناخته شده است.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر هواساز صنعتی

تعمیر هواساز صنعتی

 

تهویه مطبوع از طریق دیوار و پنجره:

در مقابل، سیستم های تهویه مطبوع پنجره طراحی شده اند که در داخل یک پنجره استاندارد نصب شوند و یا در بعضی موارد از طریق سوراخ دیوار اندازه گیری شده و آماده شوند. این دستگاه ها در یک پنجره باز و بسته باز شده یا در قاب دیوار، با سیستم اگزوز هوای گرم خارج شده و سیستم بازگشت هوا سرد در داخل، محافظت می شود.

آنها گزینه های کارآمد هستند که می توانند اتاق های کوچک و بزرگ را خنک کنند. امکانات مورد نظر شامل حالت های گرما، تایمر قابل برنامه ریزی و تابلوهای کنترل دیجیتال است.

بسیار شبیه به سیستم های تهویه مطبوع پنجره، تهویه مطبوع از طریق دیوار، پنجره های AC است که به جای نصب آن از طریق دیوار داخل آستین شاسی طراحی شده است. در بسیاری از موارد، از طریق واحدهای دیواری می تواند نصب با یک دیوار برای یک ظاهر ساده. AC ها از طریق دیوار از AC AC ها به طور عمده در طراحی مسکن خود، ظرفیت خنک کننده و وزن متفاوت است.

بر خلاف واحدهای پنجره، واحدهای از طریق دیوار معمولا مکانیزم تخلیه در هر طرف مسکن ندارند. این به این دلیل است که مشبک های تهویه در یک برنامه از طریق دیوار مسدود شده است، که باعث کاهش کارایی خنک کننده ی واحد می شود. AC ها از طریق دیوار معمولا در ظرفیت های خنک کننده باالتری نسبت به مدل های AC AC موجود و کمی بیشتر وزن می کنند.

تعمیر هواساز صنعتی

تعمیر هواساز صنعتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا