تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیر هواساز صنعتی

تعمیر هواساز صنعتی

کنترل منطقه ای هواسازها:

تعمیر هواساز صنعتی، هواساز های معمولی تک منطقه ای  تنها برای یک منطقه در نظر گرفته می شوند  و از خیلی جهات  کاربرد ساده تری دارند .  در صورتی که ابعاد مناطق مختلف  ساختمان آن قدر بزرگ باشد.

  که استفاده از هواساز که استفاده از هواساز یک منطقه ای جداگانه را توجیه کند ،  توصیه می شود برای هر کدام یک دستگاه مجزا در نظر گرفته شود ، البته مشروط بر آنکه آرایش سیستم با این کار سازگاری لازم داشته باشد

در مواردی که بتوان چند منطقه  نسبتا کوچک را به صورت گروهی پوشش داد،  بهتر است  از روش کنترل چند منطقه ای استفاده کرد .  استفاده همزمان از یک واحد کنترل برای چند منطقه  با بار های متغیر ، مستلزم رعایت  توصیه های زیر است  تا با صرفه ترین و رضایت بخشترین  نتایج از هواساز چند منطقه ای به دست آید :

۱- در صورت  کاربرد همزمان گرمایش و سرمایش و استفاده از چند کنترل چند منطقه ای ، بایدمنطقه بندی را طوری انجام داد  که مناطق تحت کنترل  یک دستگاه ،  حداقل تغییرات را نسبت به یکدیگر داشته باشند .     

   ۲- تقلیل ظرفیت گرمایشی و سرمایشی سیستم تا حدود نزدیک به صفر امکان پذیر باشد .

هدف از کنترل چند منطقه ای ،  تقسیم کل جریان هوای رفت به بخشهای جداگانه  و تامین شرایط  هر کدام از این بخشها به صورتی  است  که با نیاز های منطقه تحت پوشش  خود انطباق داشته  باشد .  این کار از طریق    دمپر هایی انجام می گیرد که کنترل مستقل مناطق را امکان پذیر می سازند .

تعمیر هواساز صنعتی

تعمیر هواساز صنعتی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 9 =