تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیر هواساز خانگی

تعمیر هواساز خانگی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                   

                                          

کنترل ظرفیت هواسازها:

تعمیر هواساز خانگی، امروزه استفاده از دمپرهای اتوماتیک در سیستمهای تهویه مطبوع بسیار متداول شده است که این امر بخاطر     بهینه سازی  مصرف سوخت می باشد از جمله دمپرهای اتوماتیک که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از :

۱- دمپر فیس اند بای پس ( دمپر سطحی و کنار گذر )

این دمپر از دو قسمت تشکیل می گردد و بر روی هواسازهای مجهز به مسیر کنار گذر نصب می گردد که یک مسیر مربوط به سطح کویل و یک مسیر دیگر مربوط به کنار گذر می باشد که صفحات مربوطه نسبت به هم با زاویه ۹۰ درجه نصب می گردد بطوریکه اگر قسمت کنار گذر کاملا بسته شود مسیر کویل باز است و برعکس .

۲- دمپر زونینگ

در سیستمهای تهویه مطبوع ممکن است شرایط هوای هر زون با زونهای دیگر متفاوت باشد . و یا اگر در یک مجتمع شرایط تمام قسمتها مختلف  (زونها ) یکی باشد ولی به طور یقین تلفات حرارتی و یا برودتی آنها در ساعات مختلف یکسان نباشد . بخصوص در فصل تابستان به دلیل بار تشعشعی که در جهات مختلف جغرافیایی برای یک ساختمان متفاوت است در نتیجه ساعات پیک تلفات برودتی متفاوت خواهد بود .

تعمیر هواساز خانگی:

و اگر مجموع حداکثر تلفات هر ناحیه را با نواحی دیگر جمع کنیم مقدار بسیار زیادی خواهد شد و ظرفیت دستگاهها و وسایل انتقال حرارت بزرگ می گردد .در این حالت ساختمانها را به چندین زون مختلف تقسیم می کنند و از دمپر زونینگ استفاده می کنند .

۳- دمپر آزاد کننده ( ری لیف دمپر )

در سیستمهایی که مقدار هوای تازه برای تنفس افراد بطور اتوماتیک کنترل می گردد . و در شرایطی که تعداد افراد حاضر در فضای کنترل شونده زیاد می باشد به همان نسبت باید مقدار هوای تازه وارد دستگاه هواساز گردد. از طرفی حفظ راندمان الکترو فن و کنترل استاتیک اتاق هم بایستی مد نظر گرفته شود .

بدین منظور از یک دمپر رها کننده برای خارج کردن مقدار هوای اضافی در سیستم استفاده می گردد که ضمن کنترل درجه حرارت و فشار استاتیک سیستم را کاملا بالانس کند . لذا یکی از راههای موپر در صرفه جویی انرژی کنترل مقدار هوای تازه با توجه به نیاز سیستم تهویه مطبوع ، استفاده از دمپر هوای تازه و تخلیه می باشد.

تعمیر هواساز خانگی

تعمیر هواساز خانگی

انواع مختلف سیستم تهویه مطبوع:

انواع مختلف تهویه مطبوع مانند تهویه هوا پنجره، تهویه مطبوع split، تهویه مطبوع بسته بندی شده و سیستم تهویه مطبوع مرکزی وجود دارد. این مجموعه مقالات شرح انواع تهویه مطبوع است.

  1. انواع سیستم های تهویه هوا
  2. سیستم تهویه مطبوع پنجره
  3. سیستم تهویه مطبوع تقسیم شده
  4. تهویه مطبوع مرکزی
  5. تهویه مطبوع بسته بندی شده – انواع بسته بندی AC

سیستم تهویه مطبوع مناسب:

ما نمی توانیم بگوییم گزینه های دیگری برای تهویه مطبوع وجود دارد. اگر شما نیاز به چیزی است که در خرج کار می کند، ما پنج جایگزین DIY موثر برای تهویه مطبوع برجسته شده است، و ما نیز از شما مورد علاقه خود را از شما خواسته – و بسیاری از پاسخ های عالی.

متأسفانه هیچ کدام از این گزینه ها برای هر خانه کاملا مناسب نیستند، اما با برخی از ابتکارات، شما باید بتوانید کمی خنک تر و راحت تر نگه دارید.

مهم نیست که چه گزینه ای را دنبال می کنید، برای تغییر سیستم تهویه مطبوع مناسب، باید تغییرات لازم را انجام دهید. بسیاری از تصمیمات شما تحت تأثیر طرح و بودجه خانه قرار خواهد گرفت. برای صرف نظر کردن از فروشگاه سخت افزار محلی خود، کمی وقت بگذارید و طرح خاص خود را با یک حرفه ای صحبت کنید.

تعمیر هواساز خانگی

تعمیر هواساز خانگی

واحد های Ductless / Split:

واحد های داکت اسپلیت تقسیم شده از دو بخش تشکیل شده است: اجزای داخلی که می توانید بر روی دیوار نصب کنید و اجزای در فضای باز که به راحتی در کنار خانه قرار می گیرد.

پیشرفت این موضوع این است که شما می توانید دستگاه را در مکان ای قرار دهید که به نظر می رسد خوب است به جای تنظیم یک جعبه غول پیکر به راحتی در نزدیکی هر پنجره در دسترس است. نزول این است که شما تقریبا قطعا باید شروع حفاری سوراخ.

یک سیستم “غیر مجاز” ممکن است به نظر کمی عصبانی شود. تمام “بدون مجوز” بدین معنی است که شما نیازی به داشتن یک سیستم پیچیده از مسیرهای فرار از قهرمان فیلم action در سراسر کل خانه خود ندارید. با این حال، شما نیاز به شلنگ از داخل اتاق شما می خواهید به واحد خنک کننده خارجی خنک شود.

خبر خوب این است که شما نباید بر روی دیوارهایتان کارهای زیادی انجام دهید. اگر شما می دانید که چگونه از طریق سیمها یا شیلنگها از طریق دیوارها اجرا کنید، واحدهای تقسیم نسبتا ساده برای نصب بر روی خود شما هستند.

همانطور که با هر پروژه ای که در آن شما باید سوراخ هایی را در یک دیوار تمرین کنید، با پروژه ای مانند این نباشید، مگر اینکه مطمئن باشید می دانید که چه کاری انجام می دهید.

سیستم Split یک گزینه عالی است اگر شما در منطقه گرم زندگی می کنید و نیاز به خنک سازی یک منطقه بزرگ در داخل خانه خود دارید. قدرت خنک کننده آنها در میان نزدیک ترین شما می توانید به هوا واقعی واقعی بدون از هم جدا کردن تمام دیوارها و سقف خود را نصب کنید.

دو معضل اصلی در اینجا این است که این واحدها در میان گران ترین شما می توانید پیدا کنید، و شما نمی توانید آنها را از اتاق به اتاق مانند شما می توانید با یک پنجره یا واحد قابل حمل است. برای خنک کردن اتاق های جداگانه، همچنان به واحد های متعدد نیاز خواهید داشت

تعمیر هواساز خانگی

تعمیر هواساز خانگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا