استانداردهای پمپ

تعمیر هواساز اکسیژن

تعمیر هواساز اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

 قطعات سیستم های تهویه مطبوع Split

نصب تهویه مطبوع اسپلیت:

طراح HVAC این نوع تهویه مطبوع را پیشنهاد می دهد اگر می خواهید بیش از دو اتاق یا فضای بزرگتر در خانه یا دفتر خود را خنک نگه دارید. دو بسته ممکن با واحد بسته وجود دارد. در اولین اول، تمام اجزای، یعنی کمپرسور، کندانسور (که می تواند هوا را خنک و یا آب سرد)، دریچه گسترش و اواپراتور در یک جعبه قرار گرفته است.

تعمیر هواساز اکسیژن

تعمیر هواساز اکسیژن

هوا سرد شده توسط دمنده ظرفیت بالا پرتاب می شود و از طریق کانال های مختلف از طریق اتاق های مختلف جریان می یابد. در ترتیب دوم، کمپرسور و کندانسور در یک پوشش قرار می گیرند. گاز فشرده از طریق واحدهای جداگانه عبور می کند که شامل شیر گسترش و کویل خنک کننده است که در اتاق های مختلف قرار دارد.

۱) تهویه مطبوع بسته بندی شده – انواع بسته بندی AC

۲) کمپرسور و سیستم کنترل ظرفیت در تهویه مطبوع بسته بندی شده

تعمیر هواساز اکسیژن

تعمیر هواساز اکسیژن

مقایسه سیستم های خنک هوای سرد:

تعویض فیلتر داکت اسپلیت، آب و هوا قسمت اصلی گرما برای سیستم های تهویه مطبوع هستند. وقتی آب فراوان و ارزان باشد، یک سیستم آب سرد که اغلب شامل یک برج خنک کننده می شود، کارآمدترین گزینه می شود.

اگر آب در دسترس یا گران باشد، سیستم های تهویه هوا ترجیح داده می شود. تهویه مطبوع دارای طیف گسترده ای از سیستم های گرمازدگی برای تمام برنامه های کاربردی است. این راه حلها فناوری پیشرفته ای را ارائه می دهند که مناسب همه محیط ها و سایر شرایط است.

کدام سیستم بهتر برای خنک سازی منطقه است؟ پاسخ این سوال آسان نیست. یک مقایسه کامل از سیستم ضروری است. این پست شامل سه زاویه یعنی نصب، تعمیر و نگهداری و هزینه عملیاتی است.

  1. نصب

چرا در هنگام نصب هر دو سیستم موقعیت مکانی بسیار برجسته است؟ دلیل این است که شکست در این جنبه می تواند منجر به یک مشکل تجدید دائمی در سیستم های آب سرد شود. برای یک برج که در یک موقعیت بی دست و پا قرار دارد، به عنوان مثال یک حفره، مهم است که برای مشاوره از مرحله انتخاب برج، به Araner مراجعه کنید.

نصب سیستم های خنک کننده هوا باید به گونه ای باشد که هیچگونه انسداد نداشته باشد تا جریان هوا در هر دو جهت تخلیه هوا و هوا وارد شود. اجتناب از قرار دادن خازن در نزدیکی یک دیوار یا سقف برای جلوگیری از انسداد هوا.

  1. نگهداری

سیستم های رد حرارتی خنک کننده هوا تقریبا تعمیر و نگهداری می شود. اگر بخواهیم سیستم خنک کننده هوا در محیط کثیف کار می کند، برای تمیز کردن فاضلاب خنثی می توان از تمیز کردن دوره ای خنک کننده خنک کننده هوا استفاده کرد. اگر تخریب انباشته شده باشد، سیستم شما باعث افزایش فشار تراز عملیاتی می شود که ممکن است باعث افزایش مصرف برق توسط چیلر شود.

سیستم های آب سرد نیز دارای مسائل مربوط به عملیات و تعمیر و نگهداری هستند. گرچه بیشتر به کیفیت آب مورد استفاده و شرایط محیط بستگی دارد. آیا حاوی مقدار زیادی جامد و باکتری است؟ Biocides برای کنترل رشد باکتری ها محبوب هستند. ازن، که یک اکسید کننده قوی است، همچنین می تواند به کاهش این مشکل بیولوژیکی کمک کند.

هنگامی که آب از یک برج خنک کننده تبخیر می شود، تمام مواد جامد آن را پشت سر می گذارد. تنها راه برای مقابله با این مشکل این است که به طور منظم آب به برج اضافه کنید تا جبران آب از دست رفته را در فرایندی که منفجر شده است، نام ببرید. این باعث جلوگیری از گسترش مواد جامد محلول می شود که ممکن است باعث شکل گیری مقیاس و زنگ زدگی بیشتر شود.

تعمیر هواساز اکسیژن

تعویض فیلتر داکت اسپلیت

به طور کلی، نگهداری این سیستم بسیار سخت تر از سیستم تهویه هوا است.

  1. هزینه های عملیاتی

به طور سنتی، چیلرهای آب سرد به نظر می رسد که بسیار کارآمدتر از چیلرهای هوا خنک هستند و این برای اکثر موارد و شرایط طراحی درست است. از شرایط طراحی، دمای لامپ خورشید بسیار کاهش می یابد، با این حال دمای لامپ خنک کننده آن بسیار کاهش نمی یابد. این بدان معنی است که از شرایط طراحی تفاوت در بهره وری بالا نیست و ممکن است مصرف آب را توجیه کند.

تعمیر هواساز اکسیژن

گاز خنک کننده در تهویه مطبوع اسپلیت:

سیستم تهویه مطبوع سیستم اسپلیت از مقدار کمی گاز مبرد منجمد برای خنک کردن و حرارت دادن استفاده می کند. گاز از طریق لوله های اتصال بین واحدهای در فضای باز و داخلی بسته شده است و این بدین معنی است که سیستم قادر است انرژی گرما را از داخل هوا (در حالت خنک کننده) یا به داخل آن (در حالت گرمایشی) انتقال دهد.

از دهه ۱۹۸۰ استفاده از فرآورده های تخلیه ازن مانند کلروفلوئوروکربن ها (CFCs) اساسا از بین رفته است و از آن زمان، لایه اوزون جو نشان داده شده است.

تعمیر هواساز اکسیژن

تعمیرات هواساز اکسیژن

اما معمولترین نوع گاز مبرد منحصر به فرد، هیدروفلوئورو کربن یا HFC نیز مشکل ساز است؛ این یک گاز گلخانه ای است و به عنوان تهویه مطبوع در سراسر جهان شایع می شود، HFC ها می توانند به یک عامل مهم در تغییر آب و هوا تبدیل شوند.

در سال ۲۰۱۶، یک توافقنامه بینالمللی جدید به دست آمد، تا در نهایت از استفاده از HFC ها در چند دهه آینده استفاده نکنند و مایعهای جایگزین بهتر را پیدا کنند.

ما در حال حاضر شاهد روند نسبت به مدل های اخیر با استفاده از مبرد R32 به جای R410A؛ اینها هر دو HFC هستند، اما R32 دارای پتانسیل بالایی از گرم شدن کره زمین است و همچنین باید راندمان بهبود یافته را ارائه دهد.

تعمیر چیلر و داکت اسپلیت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا