تعمیر چیلر

تعمیر مینی چیلر در تهران

تعمیر مینی چیلر در تهران

ترموستات هاي ساعتي:

تعمیر مینی چیلر در تهران، در تأسيسات تهويه مطبوع ترموستاتهاي زيادي وجود دارد كه مي توان آنها را براي كار اتوماتيك كوك و تنظيم نمود . بعنوان مثال تأسيسات تهويه مطبوع ادارات و موسسات تجاري و دولتي لازم نيست در روزهاي تعطيل نيز به شدت روزهاي ديگر كار كنند . همچنين لزومي ندارد كه در ساعات غيراداري با همان ظرفيت ساعت اداري ، كار كرده و به آن حد گرم يا سرد كنند .

بيشتر صاحبان ومديران اين تأسيسات جهت صرفه جويي در مصرف انرژي ، ترجيح مي دهند كه دستگاه در زمان معيني قبل از شروع ساعت كار و اشغال محيط به وسيله مشتريان و كارمندان به طور خودكار وظيفه عادي تهويه مطبوع را شروع و ادامه دهند.

ترموستات هاي ساعت دار براي كار يك شبانه روز يا يك هفته كوك مي شوند و در ساعت بخصوصي از روز يا روزهاي معيني از هفته توسط دكمه هايي كه روي صفحه ساعت پيش بيني شده مدار را قطع و وصل مي كنند .

مثلا در يك اداره كه ساعت كار آنها ۸ صبح تا ۱۶ باشد . ترموستات ساعتي در ساعت ۷ صبح ( يك ساعت پيش راه انداز ) بطور اتوماتيك مدار را وصل و در ساعت ۱۶ مدار را قطع مي كند و همچنين در روزهاي جمعه ( تعطيل ) سيستم را كاملا خاموش مي نمايد .

تعمیر مینی چیلر در تهران

تعمیر مینی چیلر در تهران

 

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 3 =