تعمیر داکت اسپلیت تهران

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

     

گرمایش ژئوترمال برای تهیه آب گرم:

تعمیر مینی چیلر تک فاز، در کشورهایی مانند ایسلند و نیوزیلند و دیگر مناطق آتشفشانی، آب گرم را می تواند به جای احتراق با استفاده از حرارت گرمایی زمین انجام شود.

قسمت خارجی، وظیفه‌ی خنک‌ کردن گاز را برعهده دارد که بیرون اتاق یا سالن و در فضای باز نصب می‌شود. بدنه‌ی فلزی دارد و باید روی پایه‌های مخصوص نصب شود. این یونیت با اتصالات و لوله‌ها به پنل داخلی مرتبط می‌شود. پنل داخلی طراحی زیبایی داشته، داخل اتاق یا سالن نصب می‌شود و وظیفه‌ی وزش باد خنک را ایفا می‌کند.

همچنین این دستگاه قابلیت کارکرد در دو حالت سرمایش و گرمایش را دارد و در فصول مختلف قابل استفاده است. فیلتر ۳M به کار رفته در پنل داخلی دستگاه کیفیت هوای محیط را بهبود می‌بخشد. قدرت پرتاب باد در این مدل به میزان ۱۵ متر می‌رسد و دستگاه می‌تواند با پرتاب باد در چهار جهت فضای اتاق را به‌خوبی پوشش دهد.

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تعمیر مینی چیلر تک فاز

آبگرمکن های خورشیدی:

سرویس مینی چیلر ایرانی، به طور فزاینده ای، آبگرمکن های خورشیدی در حال استفاده هستند. گردآورنده های خورشیدی خارج از خانه و معمولا بر روی سقف یا دیوارها نصب می شوند. مخزن ذخیره آب گرم معمولا یک آبگرمکن معمولی یا جدید است که به طور خاص برای گرمای خورشیدی طراحی شده است.

پایه ترین مدل های حرارتی خورشیدی، نوع مستقیم است که در آن آب آشامیدنی به طور مستقیم جمع آوری می شود. گفته می شود که بسیاری از این سیستم ها از ذخیره سازی مجموعه ی جمع کننده ی (ICS) استفاده می کنند.

مشکل آبگرمکنهای خورشیدی تلفات شدید حرارت در شب های سرد و روزهای ابری است.

تمامی امکانات تهویه ارمغان به طور دقیق و با سرعتی چشمگیر به دنبال ارائه محصولات برتر برای زندگی بهتر می باشد ، و آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تعمیر مینی چیلر تک فاز

سوپاپ خنک کننده:

سرویس مینی چیلر تک فاز، یک شیر خنک کننده به اندازه کافی آب سرد را با آب گرم مخلوط می کند تا دمای آب خروجی متعادل تر شود، که اغلب به ۵۰ درجه سانتی گراد (۱۲۲ درجه فارنهایت) تنظیم می شود.

مصرف برق بهینه‌ای دارد و روی بدنه آن نشانگری تعبیه شده است که میزان مصرف برق را به کاربر نمایش می‌دهد. این محصول جزو کولرهای کم‌صدا محسوب می‌شود. صدای تولیدشده‌ پنل داخلی در سرعت‌های مختلف متفاوت است و در هیچ حالتی آزاردهنده نیست. همچنین این دستگاه از قابلیت پاک‌کنندگی خودکار بهره‌مند است که بهره‌وری کولرگازی را به میزان زیادی بهبود می‌بخشد.

یکی از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت و کاربردی عرضه‌شده به بازار توسط این شرکت شناخته‌شده است. که در زمینه‌ی طراحی و عرضه‌ی دستگاه‌های تهویه‌ی هوا بسیار موفق است

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تعمیر مینی چیلر تک فاز

آلودگی باکتریایی در آب گرم کن:

سرویس چیلر تراکمی اسکرو، چنانچه  آب به اندازه کافی داغ نشود خطر رشد باکتری لژیونلا پنوموفیلا در آب افزایش میابد. دستورالعمل های اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری های لژیونایری توصیه می کنند که آب گرم باید در دمای ۶۰ درجه سانتیگراد (۱۴۰ درجه فارنهایت) ذخیره و توزیع شود ور صورتی که دمای قابل تحمل برای انسان که در آن دما احساس سوختن ندارد ۵۰ درجه سانتی گراد (۱۲۲ درجه فارنهایت) است.

همچنین دمای مخزن بیش از ۶۰ درجه سانتیگراد (۱۴۰ درجه فارنهایت) ممکن است رسوبات آهکی را ایجاد کند که بعدا می تواند خود این رسوبات باعث رشد باکتری ها را در مخزن آب قرار شوند. خوشبختانه با کنترل شیمیایی آب آشامیدنی امکان کنترل لژیونلا وجود دارد.

مزایای دماهای پایین لوله عبارتند از : کاهش میزان تلفات حرارت و کاهش مصرف انرژی

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تعمیرات انواع کمپرسور:

تعمیرات چیلر تراکمی اسکرو، تعمیرات انواع کمپرسورهای تبرید سیلندر پیستونی و اسکرو مارک های بیتزر، کریر کارلایل، دی وی ام، یورک انجام می شود. این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع کمپرسورهای تبرید در ظرفیت های مختلف را با استفاده از دانش روز دنیا در کارگاه این شرکت و یا در محل پروژه انجام می دهد.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به کمپرسورهای تبرید مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

 این یونیت با اتصالات و لوله‌ها به پنل داخلی مرتبط می‌شود. پنل داخلی طراحی زیبایی داشته، داخل اتاق یا سالن نصب می‌شود و وظیفه‌ی وزش باد خنک را ایفا می‌کند. وجود فیلتر سه‌لایه باکتری و مواد حساسیت‌زا را از هوا حذف می‌کند. صدای تولیدشده‌ی پنل داخلی در سرعت‌های مختلف متفاوت است و در بازه‌ی ۲۸ تا ۴۵ دسی‌بل قرار می‌گیرد.

تعمیر مینی چیلر تک فاز

تعمیر مینی چیلر تک فاز

خواص روغن های تبرید:

۱-روغن خیلی رقیق بین سطوح لغزنده باقی نمانده و فیلم روغن تشکیل نشده و سبب سایش قطعات می شود.

۲-روغن خیلی غلیظ بین سطوح متحرک به خوبی جریان نمی یابد.

۳-نقطه ی ریزش آن پایین باشد تا در تمام قسمت های سیستم جریان یابد.

۴-روغن با اغلب مبردها مخلوط شده و رقیق می شود و می تواند به سادگی به همراه روغن سیکل تبرید را طی کرده و به کمپرسور برگردد.

البته روغن با بعضی از مبردها مانند آمونیاک مخلوط نمی شود و حتی در خروج از کمپرسور رقیق نیست و به راحتی نمی تواند همراه مبرد سیکل را طی کرده و به کمپرسور بازگردد و لذا در خروج از کمپرسور به منظور برگرداندن روغن به کمپرسور تله ی روغن نصب می شود.

۵-در دمای پایین موم کمتر از خود باقی بگذارد و تا حد امکان در هنگام تماس با سطوح سرد تولید موم نکند.

۶- تا حد امکان در هنگام تماس با سطوح داغ تولید کربن نکند. زیرا روغن های معدنی به وسیله ی گرما تجزیه می شوند و یک لایه کربن نرم و سبک باقی می گذارند و اگر چه اثر تخریبی ندارند ولی یک نوع آلودگی به حساب می آید که مطلوب نمی باشد.

۷- روغن تبرید رطوبت نداشته باشد زیرا تماس رطوبت و روغن با سطح قسمت پر فشار کمپرسور سبب ایجاد لجن و اسید می شود. که لجن می تواند مجرای روغن در کمپرسور را مسدود کند و اسید سطوح داخلی را بساید و در کمپرسور بسته نیزبه سیم پیچ موتور آسیب برساند.

لازم به یادآوری است که روغن تبرید در ظروف سربسته ۱لیتری،۴لیتری۶لیتری،۱۰لیتری،۲۰لیتری و بشکه ای وجود دارد و درب مخازن روغن مبرد نباید هیچ وقت باز نماند تا با جذب رطوبت هوا غیر قابل استفاده در سیستم نشوداین روغن هاجاذب شدید رطوبت هستند.

خرید انواع فن کویل

خرید انواع فن کویل

:منبع

www.en.wikipedia.org

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا