تعمیر فن کویل زمینی

تعمیر موتورخانه برودتی

تعمیر موتورخانه برودتی

سیستم خشک خنک کننده:

تعمیر موتورخانه برودتی، یک سیستم خشک خنک کننده خنک کننده بسیار شبیه رادیاتور در ماشین شماست. این سیستم از یک کولر مایع هوا خنک برای انتقال گرما از مایع خنک کننده حلقه بسته استفاده می کند که از طریق ردیف لوله های سیلندر که هوا را تحت فشار قرار می دهند، کشیده می شود. اجزای اصلی یک سیستم خنک کننده خنثی بسته، کولر مایع است که شامل هوا به مبدل حرارتی مایع با فن / اس، پمپ و کنترل اسکید، خنک کننده و سیستم لوله کشی سیستم نصب شده است.

خنک کننده مایع خنک کننده خنک کننده خنک کننده بسته در خارج قرار گرفته و از هوای محیط برای رد گرما استفاده می شود. دمای خنک کننده ۵ تا ۱۰ F بالاتر از دمای لامپ خورشید با یک سیستم خنک کننده خنثی بسته امکان پذیر است. این سیستم نسبتا ارزان است و فقط با پمپ خنک کننده و فن / خنک کننده مایع با استفاده از انرژی کار می کند.

فن / s از لحاظ دما کنترل می شوند تا درجه حرارت مایع خنک کننده را تنظیم کنند تا بار بیش از حد و یا کم خنک نشود. تمیز کردن دوره ای از کولر مایع ممکن است به دلیل شرایط کثیف جو در محل سایت لازم باشد. خنک کننده کولر مایع به طور معمول ناشی از خاک، برگ، دانه پنبه ای و غیره است.

قدرت یک سیستم خنک کننده خنثی بسته، این است که واحد بسیار ساده و نسبتا آسان است برای نصب. نیازهای انرژی نسبتا کم است و به راحتی کنترل می شود. تعمیر و نگهداری معمولا کم است و فقط نیاز به بازرسی دوره ای، روانکاری و آزمایش مایع است.

ضعف یک سیستم خنک کننده خنثی حلقه بسته این است که وابسته به لامپ خورشید جوی است. به عنوان مثال، اگر لامپ خشک محل طراحی شما در تابستان ۱۰۰ فوتی باشد و تجهیزات شما نیاز به ۹۰F خنک کننده در بهترین حالت، سیستم تنها می تواند حدود ۱۰۵ تا ۱۱۰ F خنک کننده را به بار عرضه کند. در این حالت شما خنک کننده مکمل برای خنک شدن دمای ۹۰ درجه فارنهایت نیاز دارید.

تعمیر موتورخانه برودتی

تعمیر موتورخانه برودتی

سیستم خنک کننده خنثی شده با حلقه بسته نیز نیاز به واکنش آزاد هوا برای کارآیی دارد. این بدان معنی است که کولر مایع باید در یک مکان قرار گیرد که تحت تاثیر باد های غالب قرار نگیرد، نه خیلی نزدیک به یک ساختمان که اجازه می دهد هوا خروجی گرم از کولر مایع مجددا به طرف کولر مایع دوباره گردش کند و در نهایت در محل هایی که دارای غلظت سنگین گرد و غبار، خاک، برگ ها، دانه ها و غیره است

چندین بار بهترین محل برای کولر مایع روی سقف است. از آنجا که خنک کننده مایع در خارج از سیستم خنک کننده واقع شده است، باید برای جلوگیری از انجماد، یک غلظت از یک نوع گلیکو را نیز داشته باشید. اگر مکان شما دارای لامپ خورشیدی طراحی در زمستان است که زیر انجماد قرار می گیرد. اگر محل بسیار سرد باشد، غلظت گلیکول ممکن است برای جلوگیری از انجماد، ضروری باشد.

غلظت گلیکوکس به عنوان افزایش آنها شروع به کاهش میزان انتقال حرارت می کند. به عنوان مثال، اگر شما نیاز به ۵۰٪ اتیلن گلیکول با آب دارید، تجهیزات مبدل حرارتی و جریان / فشار خنک کننده باید برای تنظیم غلظت گلیکول افزایش یابد. کولرهای مایع بزرگتر و پمپ ها هزینه سیستم را بیش از افرادی که غلظت کمتری از گلیکول / آب دارند، افزایش می دهند. این را نمی توان در هوای سردتر از آن پیشگیری کرد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 9 =