تعمیرات داکت اسپلیت و چیلر

تعمیر فن کویل دیواری

تعمیر فن کویل دیواری

واحد های آبی خنک کننده و برج خنک کننده:

تعمیر فن کویل دیواری، اگر چه سیستم های تهویه مطبوع استاندارد بسیار محبوب هستند، آنها می توانند از انرژی زیادی استفاده کنند و حرارت زیادی تولید می کنند. برای تاسیسات بزرگ مانند ساختمان های اداری، دستکاری و تهویه مطبوع گاهی کمی متفاوت است.

بعضی از سیستم ها بخشی از فرایند خنک کننده را از آب استفاده می کنند. دو شناخته شده ترین سیستم های آب سرد و تهویه مطبوع برج خنک کننده هستند.

  • سیستم های آب سرد – در یک سیستم آب سرد، کل تهویه هوا بر روی سقف یا پشت ساختمان نصب می شود. آب سرد بین ۴۰ تا ۴۵ درجه فارنهایت (۴٫۴ و ۷٫۲ درجه سانتیگراد) را سرد می کند. سپس آب سرد شده در سراسر ساختمان پیوسته و به دستگاه های هواساز متصل می شود.
  • این می تواند یک سیستم همه کاره باشد که در آن لوله های آب مانند یک کولر اواپراتور در یک سیستم تهویه مطبوع استاندارد کار می کنند. اگر آن را به خوبی عایق بندی کنید، هیچ محدودیتی در طول مسیر لوله ای سرد وجود ندارد.
  • فن آوری برج خنک کننده – در تمام سیستم های تهویه مطبوع که ما تا کنون شرح داده ایم، هوا برای از بین بردن گرما از کویل های کمپرسور استفاده می شود. در برخی از سیستم های بزرگ، یک برج خنک کننده به جای آن استفاده می شود. برج، یک جریان آب سرد ایجاد می کند که از طریق مبدل حرارتی جریان می یابد و خنک کننده کویل های کندانسور داغ می شود.
  • برج، هوا را از طریق یک جریان آب جاری می کند و بعضی از آن را تبخیر می کند و تبخیر جریان آب را سرد می کند. یکی از معایب این نوع سیستم این است که آب باید به صورت منظم اضافه شود تا آب مایع از بین تبخیر را از بین ببرد.
  • مقدار واقعی خنک کننده که یک سیستم تهویه مطبوع از یک برج خنک کننده به دست می آید بستگی به رطوبت نسبی هوا و فشار فشار دارد.

به علت افزایش هزینه های الکتریکی و نگرانی های زیست محیطی، برخی از روش های دیگر خنک کننده هوا نیز مورد بررسی قرار می گیرند. یکی از فن آوری خنک کننده یا یخ خنک است. یک سیستم خنک کننده خنک کننده از یخ یخ زده در شبهای شب استفاده می کند تا داغ ترین قسمت روز را خنک شود.

تعمیر فن کویل دیواری

تعمیر فن کویل دیواری

گرچه سیستم از انرژی استفاده می کند، بزرگترین زهکشی انرژی زمانی است که تقاضای جامعه برای قدرت در پایین ترین سطح خود قرار دارد. انرژی در طول ساعات غیر اوج گرانبها ارزان تر است و مصرف کاهش یافته در زمانهای پیک، تقاضای شبکه برق را کاهش می دهد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 3 =