تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیر فن کویل تهران

تعمیر فن کویل تهران

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                               

اختلاف دماي كاندنسر:

 تعمیر فن کویل تهران ، ۱۵° در نظر بگيريم و دماي محيط C  اگر اختلاف دماي كاندنسر را فشاري معادل ۱۶٫۳ R 45° خواهد بود (در اين دما مبرد ۲۲ C 30° باشد پس دماي كاندنسينگ C ۱۳° برسد با فرض اينكه اختلاف C خواهد داشت ).

اگر دماي محيط كاهش بيابد و مثلا به bar(g) ۲۸° خواهد رسيد . در اين دما مبرد C دماي كاندنسر تقريبا ثابت باشد لذا دماي كاندسينگ به ۱۰٫۳ دارد. ملاحظه ميشود كه با كاهش دماي محيط فشار كاندسينگ bar(g) فشاري معادل R22 نيز كاهش مي يابد. اگر فشار مايع در شير انبساط پائين باشد مقدار مبرد كمتري از همان شير انبساط كه كاملا باز باشد خواهد گذشت.

در نتيجه مقدار مايع در اواپراتو ر كم شده و در نتيجه زو د تبخير ش ده و سوپر هيت گاز خروجي از اواپراتور افزايش مي يابد . به دليل مقدار كم مبرد در اواپراتور ظرفيت برودتي به شدت كاهش مي يابد .

تعمیر فن کویل تهران

تعمیر فن کویل تهران

سیستم تهویه مطبوع DUCTED داکت اسپلیت:

نصب یک تهویه مطبوع کم مصرف معمولا یک روز طول می کشد.

اگر واحد در فضای سقف قرار می گیرد، کاشی ها یا ورق های قلع معمولا باید برداشته شوند تا داخل کویل فن داخلی قرار گیرند.

یک ناحیه مناسب برای قرار دادن واحد یونیورسال باید قرار گیرد که در صورت امکان امکان پذیر نخواهد بود و همچنین در یک منطقه قرار داده می شود که همسایگان خود را آزار نمی دهد.

اگر این واحد در نزدیکی خانه های دیگر قرار نگرفته باشد، سر و صدای آن مشکل نخواهد بود زیرا مارک های کیفیت این وب سایت بسیار آرام هستند. 

CYCLE REVERSE آن را گرم و سرد است

تهویه مطبوع کانال نهایی در گرمایش و خنک کننده است. شما می توانید درجه حرارت را انتخاب کنید که باعث راحتی شما در تمام خانه یا دفتر شما می شود. آنها می توانند توانایی های مختلفی را در زمینه های مختلف مانند سالن ها و اتاق خواب ها به شما بدهند و به بحث و گفتگو در مورد اینکه خیلی گرم یا خیلی سرد هستند، پایان دهید. شما می توانید در فضای خود راحت باشید.

تعمیر فن کویل تهران

تعمیر فن کویل تهران

این نوع سیستم بر روی نوعی یخچال کار می کند

این واحد توسط برق کار می کند و از توانایی گاز مبرد برای انتقال حرارت از یک مکان به مکان دیگر استفاده می کند.

سیستم تهویه مطبوع چرخه معکوس:

فن کویل سرمایشی گرمایشی، اگر قصد دارید خانه خود را در تابستان تابستان گرم کنید و در زمستان گرم باشید، یک سیستم تهویه مطبوع در محیط خانه خود را در منزل خود می توانید تنها با یک کلیک یک دکمه برای بهینه سازی دما را داشته باشید.

سیستم تهویه مطبوع خلاء عقب، راه حل کامل برای کنترل آب و هوا در یک ملک است و تضمین می کند که هر اتاق سالانه دمای مطلوب را داشته باشد. با مناطق جدا شده منطقه که می تواند در داخل سیستم فعال شود، گرمایش و خنک سازی ملک شما هرگز ساده تر نبوده است.

سیستم های تهویه مطبوع در معرض رکود متناوب بر راحتی و اطمینان از کیفیت بهتر هوا در سراسر خانه متمرکز شده است.

چطور سیستم تهویه مطبوع چرخه معکوس چگونه کار می کند؟

بر خلاف واحدهای سیستم تقسیم بندی سنتی، واحدهای تهویه مطبوع مجزا که در معرض چرخش قرار دارند، برای ارائه یک راه حل کامل خانه که می تواند اتاق های متعدد و مناطق و یا یک اتاق، همه را از طریق آسان به استفاده از سیستم AC کار می کند.

این سیستم همراه با دو سیستم – سقف نصب شده سیستم کانال داخلی در هر اتاق در سراسر خانه و یک کمپرسور در فضای باز است که در یک موقعیت خارج از خانه واقع شده است به قدرت سیستم یکپارچه در سراسر ملک.

کنترل ترموستات مرکزی در یک محل مناسب در خانه مانند دیوار آشپزخانه یا دیوارهای اتاق نشیمن نصب شده است و برای جدا کردن هوا در اتاق های مشخص شده و کنترل دمای و عملکرد سیستم تهویه مطبوع چرخش معکوس استفاده می شود.

کنترل منطقه اجازه می دهد تا مناطق مختلف در داخل خانه شما تنظیم شود و جریان هوا به این مناطق “به صورت مورد نیاز منتقل شود. هر یک از سیستم های تهویه مطبوع مجزا، دارای تعداد منحصر به فردی از مناطق موجود می باشد و این مناطق را می توان برای هر سیستم طراحی کرد تا نیازهای دقیق و شرایط زندگی شما را برآورده سازد.

به عنوان مثال، اگر از خانه و مانند یک منطقه خاص کار می کنید تا در طول روز خنک شود، این منطقه می تواند جدا و هوا را تهویه کند، در حالی که اتاق خواب و مناطق دیگر که مورد استفاده قرار نمی گیرند، در معرض آلودگی های غیر ضروری قرار نمی گیرند.

سیستم های تهویه مطبوع به سمت عقب، یک انتخاب محبوب برای صاحبان خانه هستند که مایل به خنک سازی خانه ها در ماه های گرم تابستان هستند و ملک را در ماه های سردتر گرم می کنند.

تعمیر فن کویل تهران

تعمیر فن کویل تهران

چگونه سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت کار می کنند؟

نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت، همانطور که از نامش نیز مشخص است، سیستم های اسپلیت سیستم های تهویه مطبوع به دو واحد اصلی تقسیم می شوند. این دو بخش از طریق داخل آن تشخیص داده می شوند: مبدل حرارتی تبخیری که هوا را به داخل اتاق شما می فرستد و در خارج:

مبدل حرارتی متراکم می شود. اگر متوجه شدید که یک خانه دارای تهویه مطبوع است، احتمال این است که صاحبان سیستم یکپارچه را استفاده کنند. پس از همه، نوشتن کاملا به معنای واقعی کلمه بر روی دیوار است.

سیستم های تقسیم شده برای قیمت نسبتا کم قیمت اولیه خود را برجسته می کنند. یکی دیگر از این موارد این است که نصب اینقدر تهاجمی نیست – اغلب می تواند در یک روز یا کمتر از تکنسین مجوز انجام شود. با وجود اینکه این واحد نسبتا کوچک است، بهتر است برای خنک کردن یا گرم کردن یک اتاق مناسب باشد – این بستگی به نوع نگاه شما به آن یا مثبت یا منفی دارد.

از یک طرف، این یک گزینه کارآمد است اگر شما فقط نیاز به خنک یا گرم کردن یک اتاق دارید، اما از سوی دیگر، آنها در فضاهای بزرگتر موثرند. به ندرت می توان یک سیستم تهویه مطبوع تقسیم خنک یا یک کل خانه را گرم کرد. سیستم های تقسیم سیستم هوا، گزینه های عالی برای مناطق کوچک هستند، اما فاقد قدرت بر فضاهای بزرگتر است .

تعمیر فن کویل تهران

تعمیر فن کویل تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا