تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیر فنکویل سقفی

تعمیر فنکویل سقفی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                 

تاثير كاهش فشار تخليه در سيستم تبريد:

تعمیر فنکویل سقفی، در سيستمهاي تبريد كه از كاندنسر هاي هوائي استفاده ميشود اختلاف دماي كاندنسر (يعني دماي كاندنسينگ منهاي دماي هواي ورودي به آن ) تقريبا در دماهاي مختلاف هوا ثابت ميماند . مثلا اگر ۱۰° انتخاب شده است تقريبا اين اختلاف با تغيير دماي محيط C كاندنسر هوائي براي اختلاف دماي ثابت است.

۳۰° در تابستان انتخاب شده C مثالي را بررسي ميكنيم كه كاندنسر هوائي سيستم با دماي محيط است. در فصل زمستان كه دماي محيط كاهش يافت كاندنسر افزايش ظرفيت خواهد د اشت . اين افزايش ظرفيت باعث كاهش شديد دما و فشار كاندنسر ميشود . اگر س يستم در تمام فصول سال بايد كار كند اين كاهش فشار كاندنسينگ باعث بروز مشكلات اساسي خواهد شد.

تعمیر فنکویل سقفی

تعمیر فنکویل سقفی

سوپاپها ، فشار سنجها يا وسايل تنظيم و رگلاژ كپسول را نبايد گريس كاري كرد.

سیستمهای خنک کننده یا چیلر:

نگهداری چیلر جذبی، سیستم های خنک کننده آب خنک کننده، که به سادگی به عنوان “چیلرها” شناخته می شوند، انتخاب خوبی برای تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع تجاری و موسسات مانند مدارس و بیمارستان ها می باشند.

اگر شما در حال تصمیم گیری در مورد نیازهای خنک کننده خود هستید، پس از آن خنک کننده آب سرد باید یکی از سیستم های موجود در فهرست شما باشد. در زیر چند مزیت است که چیلرها بیش از سایر سیستم های خنک کننده ارائه می دهند و چند معایبی نیز باید داشته باشید:

ایمن تر برای انسان ها

هنگام تصمیم گیری در مورد محیط زیست که مردم در آن زندگی می کنند، کار می کنند و بازی می کنند، ایمنی باید همیشه نگرانی اولیه باشد. سیستم های آب سرد به علت استفاده از آب های غیر سمی و شیمیایی پایدار به عنوان مبرد منعکس می شوند. چیلرها نیازی نیست که مبردهای بالقوه خطرناک در یک ساختمان در نزدیکی اشخاص به گردش درآید.

تعمیر فنکویل سقفی

تعمیر فنکویل سقفی

هزینه موثر

یک سیستم خنک کننده خنک کننده می تواند هزینه های انرژی را به نصف کاهش دهد، اگر از آخرین تجهیزات با کارایی بالا استفاده کند. آب در جذب گرما از هوا بهتر است و این واقعیت اساسی فیزیک بدین معنی است که همیشه در این زمینه مزیتی به همراه خواهد داشت. نه تنها این، آب فراوان و ارزان است؛ از بین بردن نیاز به استفاده از مبرد های گران قیمت می تواند تا حد زیادی به صرفه جویی در هزینه کلی کمک کند.

محافظت از عناصر

ماشین آلات عملیاتی برای سیستم های خنک کننده آب خنک کننده، به جز برج های خنک کننده، معمولا در اتاق مکانیکی، زیرزمین یا فضای داخلی دیگر نصب می شود. این به این معنی است که این اجزای پیچیده مانند اواپراتورها و کندانسورها در مقایسه با سیستم های نصب شده روی پشت بام و یا در مناطق بیرونی کمتر در معرض عناصر هستند. قرار گرفتن در معرض باران، یخ و گرما می تواند زندگی این اجزا را چندین سال افزایش دهد.

عملیات آرام

یکی دیگر از مزایای ارائه شده توسط چیلرها این است که آنها در سطوح بسیار آرام تر از سیستم های خنک کننده هوا کار می کنند. جريان آب از طريق سيستم كمتر از انسداد و انقباض است كه هوا را تحت تأثير قرار مي دهد تا اجزاي مكانيكي مانند كانال ها و تهويه ها را تحت تأثير قرار دهد. این درجه آرامش برای ساختن ساکنان، به ویژه در محیط های حساس مانند بیمارستان ها و مدارس جایی که نویز در غیر این صورت ناسالم و یا منحرف می شود، اهمیت دارد.

چیلر:

تعمیرات تخصصی فنکوئل ، چیلرها از این جهت متفاوت هستند که گرما را از خنک کننده جذب می کنند، که معمولا به طور کامل درون سیستم خنک کننده قرار می گیرد. چیلر حرارت را به هوا منتقل می کند.

برج های خنک کننده

یک کندانسور آب را به برج های خنک کننده تخلیه می کند و گرما را از بین می برد. این را از طریق تماس مایع هوا توسط اسپری آب بر روی سطوح با طرفداران دمیدن هوا از طریق برج انجام می شود. با انجام این کار، گرما در مایع به هوا منتقل می شود که از طریق برج عبور می کند.

برج خنک کننده و انواع چیلر

برج های خنک کننده به نوعی تقسیم می شوند که پیش نویس طبیعی و پیش ساخته مکانیکی هستند. برج های خنک کننده پیشرو طبیعی، ساختارهای عظیمی هستند که معمولا با نیروگاه های هسته ای مرتبط می شوند که در آن هوا خروج هوا به داخل یک دودکش بلند است. با افزایش هوا، شروع به سرد شدن می کند. برجهای خنک کننده پیش نویس مکانیکی از این قرارند که از هواداران استفاده می کنند تا هوای سرد را از خارج به سیستم منتقل کنند تا گرما را از مایع انتقال دهند.

چیلرها بسیار شبیه رادیاتور هستند و می توانند توسط هوا یا آب سرد شوند. چیلرهای خنک کننده آب ممکن است نیاز بیشتری به نگهداری از چیلرهای خنک کننده هوا داشته باشند، با این حال از قدرت بسیار کمتری استفاده می کنند.

برج خنک کننده و اجزای اصلی چیلر

برج های خنک کننده اجزای عمده شامل پمپ و حوضه می باشند. پمپ ها را به برج های خنک کننده هدایت می کنند که باعث ایجاد جریان خنک کننده می شود که خنک کننده آن را خنک می کند. توزیع حوضچه جمع آوری آب تخلیه از سیستم گردش خنک کننده.

چیلرها شامل کمپرسورها، مبدلهای حرارتی خازنی و مبدلهای حرارتی تبخیری میباشند. اجزای یک چیلر که اکثریت گرما را به هوا رها می کند، مبدل حرارتی کندانسور است.

تعمیر فنکویل سقفی

تعمیر فنکویل سقفی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا