فن کویل تهویه

تعمیر فنکوئل

تعمیر فنکوئل

تفاوت بین یک چیلر و یک برج خنک کننده چیست؟

تعمیر فنکوئل، اگر قصد خرید یک سیستم خنک کننده برای شرکت خود دارید و در مورد چیلر یا برج خنک کننده گیج شده باشید، نگران نباشید! در این مقاله، تفاوت بین یک برج خنک کننده و چیلر را توضیح خواهیم داد.

با این وجود، هر دو فناوری در ساختمان های تجاری یا فرایندهای صنعتی نقش مهمی ایفا می کنند. همچنین در بسیاری از سازمان ها مشاغل مختلفی برای همکاری دارند.

قبل از اینکه ما در مورد تفاوت بین یک برج خنک کننده و چیلر، بگذارید چیزی در مورد آنها را بدانیم.

تفاوت بین چیلر و برج خنک کننده:

هر دو تکنولوژی (برج خنک کننده و چیلر) برای حذف حرارت از مایعات مورد استفاده در انواع مختلف سازمان طراحی شده اند. در اغلب موارد، مایعات برای خنک کردن فرایندهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا این نیروگاه ها و یا در برنامه های کاربردی HVAC نیاز به این فن آوری دارند.

از این رو، برج های خنک کننده و چیلرها قطعات تجهیزات متفاوت هستند به نقش و تنظیمات آنها بستگی دارد که کدام کامپوننت ها در آنها محفوظ است و خنک کننده. نگاهی به تفاوت اساسی بین یک چیلر و یک برج خنک کننده.

چیلرها:

اساسا، چیلرها گرما را از خنک کننده جذب می کنند که کاملا درون روش خنک کننده موجود است. معمولا، حرارت را به هوای اطراف در فرایند خنک کننده منتقل می کند.

تعمیر فنکوئل

تعمیر فنکوئل

برج های خنک کننده:

در این تکنولوژی از یک کندانسور استفاده می شود که آب را به برج های خنک کننده تخلیه می کند و گرما را از بین می برد. از این رو، این فرایند از طریق هوا مایع در ترکیب با آب اسپری بر روی سطوح انجام می شود. با کمک طرفداران، گرما به هوا منتقل می شود که در برج خنک کننده منتقل می شود.

علاوه بر این، می توانیم تفاوت های بیشتری بین یک چیلر و یک برج خنک کننده را با قرار دادن آنها در بسیاری از جنبه ها پیدا کنیم. نگاهی به انواع، اجزای، استفاده و کاربرد و مصرف انرژی هر دو تکنولوژی برای حذف حرارت در بسیاری از سازمان ها.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 12 =